İnternetten Seçmeler
http://www.akcaabathaber.com/akcaabatli-...10227h.htm
https://youtu.be/aX2HCPyw5Fw bu vidyodaki tıraş aletini yada benzerini kullanan var mı? Daha uyguna nereden bulabilirim bir arkadaşım bununla devam etmek istiyor. Teşekkürler...

SM-G930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
@bekvural
Abi cok sepesifik bir alet, alması dert, sıkıntı cıksa bisey olsa satanı yok vs. Bunlar hani bir nevi deneme urunleri tutarmı acaba hayalleri.
Arkadasınız kartuslu kullanıp, o dunyadan cok uzaklasmak istemiyorsa EJ nin kartus uclu setlerinden onerebilirsiniz. Ama biraz ugrasıp kendisini geleneksel tıras hakkında bilgilendirir ve tek jiletli klasik makinalara yonlendirmeniz arkadasınızın tırasa bakıs acısını ve hissiyatını degistirecektir diye dusunuyorum.
Saygılar
@dikdik_s üstadım keşke belirtseydim durumunu tavsiye belki daha farklı olurdu belki. kendisine klon futur ve muhtelif impadan aldığım jiletlerden hediye etmiştim onlarla her sabah tıraş oluyor perma sharpı da beğendi 1 jileti 5 gün kullanıyor sert gür sakalı var. Bu aleti görünce takıldı kaldı günlük tıraşa 15 20 dakikası gidiyormuş mac 3 gibi 5 dakikada tıraşı bitirmek istiyor. Onun içinde bunun klonu yok mu her görüşmede soruyor...

Şimdi ben her gün tıraşıma 25 30 dakikadan aşağı ayırmıyorum ancak bu süreyi 5 dakikaya indirgeme durumu söz konusu olur mu?

Bu aletin sureyi pek kısaltacagını dusunmuyorum abi.

Kendi elindeki future clon ile wtg ve xtg olarak 2 perdeyi rahatlıkla 5 dakikada olabilir bence. Jiletleri cok kullanmasın. Zaten sakallarıda sertmis, 2 kereden fazla kullanmasına gerek yok. Bence cok yakın bir tıras istegi ve yıpranmıs jiletle kendi isini kendi uzatıyor arkadasımız. Keske biraz formumuzda vakit gecirse. Elindeki future clonun bu aletten cok daha kolay ve hızlı tıras verecegini dusunuyorum kesinlikle.
Buna benzer bir de şu var

https://www.tvbshaving.com/Razolution-4-Edge-Razor

Yorumlarını falan okumadım, bilmiyorum. Pek tutulan birşey olduğunu sanmıyorum. Öyle olsa bahsi geçerdi.
Bu parçadaki makine ve el işçiliğini çok beğendim.

İşini hakkını vererek yapmış takdir ettim.

Masif bronz malzeme

Timeless Razor

İyi senelerSmile

f23qcw.jpg
rocnelrazor@gmail.com
www.rocnel.com

@dikdik_s komşum ye fark ettim cevap yazdığınızı. Forumumuzda biraz vakit geçirmesini söylemiştim vakit bulamıyor galiba ama dediklerinizi iletirim kendisine teşekkür ederim...

@rocnel hayırlı olsun iyi seneler güle güle kullanın

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
(31/12/2017, Saat: 20:52)Mavibu Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @rocnel hayırlı olsun iyi seneler güle güle kullanın

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Almadım Smile Ama muadilimiz yabancı marka arayanlara tavsiye edebilirim. Bu marka sonradan çıktı ama hem cnc hem işçilik çok iyi.

İnternette inceledim ama çok kaliteli yapıldığını söyleyebilirim.

İşçilik detaylarda gizlidir.
rocnelrazor@gmail.com
www.rocnel.com

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: