İnternetten Seçmeler
(28/12/2017, Saat: 19:17)KAYHAN Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hocam koleksiyonerlik bir alet haftalık (semainier) denilenlerden bu fiyatta kalırsa bence zor ,hemen alın derim yok kendinize almıyorsanız ben alıcıyım Smile  ayrıca eksiği yok gibi..

Cevabiniz için çok tesekkür ederim, temiz bir alete benziyor, açik arttirmaya girelim o zaman hocam, ben 40€ kadar çikmayi düsünüyorum, degermi?
Mühle R41 almak isteyen komşular, http://www.muehle-shaving.com.tr sitesinde şuan indirimde, kargo ücreti de yok. Ben de burdan yeni aldım. İlgilenenlere duyurulur.

ixulqt.jpg
Wedge set diye geciyor bunlar. Bunların bazısına gem jilette takıp kullanabiliyorsunuz ama bu o sekil kullanılamaz gibi geldi. Guzel aletler.

Usturaların 7 day setlerinin daha kolay kullanımlı yapılmıs clone ları gibidir. Ama wedge ucların kullanım icin bir ustura ustasının elinden gecmesi lazım. Daha once bu tarz bıcakları biledilermi tutması bilemesi kolaymıdır yapılırmı onu bilmiyorum.
Kargo ücreti fahiş değilse ve 40 euroda kalırsa çok şanslısınız derim Smile.

SATURDAY bıçağını da bir sorun, aletin ağzında mı yoksa eksik mi?
Bunu bırakmazlar o fiyatlara gibi geliyor da simdiden moral bozmayayım, hayırlısı olsun.
(28/12/2017, Saat: 19:28)Pachadeparis Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Cevabiniz için çok tesekkür ederim, temiz bir alete benziyor, açik arttirmaya girelim o zaman hocam, ben 40€ kadar çikmayi düsünüyorum, degermi?
Ben daha yüksekde gidenlere denk geldim ,40 civarı uygun geliyor banada iyi mezatlar diyeyim  Smile
(28/12/2017, Saat: 19:57)pilotic Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kargo ücreti fahiş değilse ve 40 euroda kalırsa çok şanslısınız derim Smile.

SATURDAY bıçağını da bir sorun, aletin ağzında mı yoksa eksik mi?

Saturday biçagi eksikse sunday biçagini kullaniriz veya saturday tiras olmayiz... olur herhalde Smile

(28/12/2017, Saat: 19:59)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bunu bırakmazlar o fiyatlara gibi geliyor da simdiden moral bozmayayım, hayırlısı olsun.

Olursa olur, olmazsa canimiz sagolsun... Sedef maceramdan sonra ustura bana göre degil gibi geliyor, bunlari bir denemek lazim, birde temiz Rolls razor bulursam almayi düsünüyorum, takipteyim... Smile

Ayrica foruma takildikça, Feather Dx kanima giriyor.... alsammi almasammi arafta kaldim... Angel
Siz tıras olmak icin bakıyor iseniz, bu alet son seceneginiz olmalı. Bunlar koleksiyonluk urunler, arada zevk icin kullanılır ama daimi kullanım icin dogru tercih degildir.
Bahsettiginiz her alet farklı bir sistem ve jilet kullanıyor. Bence biraz kafa karısıklıgınız var, arastırarak okuyarak hangi sistemle devam etmek istiyor iseniz netlestirin once dilerseniz.
Saygılar
(28/12/2017, Saat: 21:20)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Siz tıras olmak icin bakıyor iseniz, bu alet son seceneginiz olmalı. Bunlar koleksiyonluk urunler, arada zevk icin kullanılır ama daimi kullanım icin dogru tercih degildir.
Bahsettiginiz her alet farklı bir sistem ve jilet kullanıyor. Bence biraz kafa karısıklıgınız var, arastırarak okuyarak hangi sistemle devam etmek istiyor iseniz netlestirin.

Cevabınız için teşekkür ederim.
Daima traş olmak için değil, zevk için bakıyorum.
Ustura veya feather dx konusunda şimdilik kararsızım, yavaş yavaş onlarada sıra gelir.

Envoyé de mon iPhone en utilisant Tapatalk
ZY' yi Vigshaving gibi sevmem . Fakat küçük defolu fırça isteyenler varsa ucuz yollu alabilir.

https://www.aliexpress.com/store/group/C...81d0hQ23ip

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: