İnternetten Seçmeler
(26/10/2016, Saat: 10:04)utunc Adlı Kullanıcıdan Alıntı: http://ikonrazors.com/shop/ikon-heads/el...azor-head/

İkon unda Mongoose benzeri başlığı varmış. Ben yeni gördüm.
tabi ki stoktan kalmamış. Smile

2rxhb93.jpg

http://ikonrazors.com/shop/ikon-heads/el...azor-head/

ürün satışta 20 dolares
alacak komşu 1 adette bana alabilir mi?
Paypal diyor, payıma düşen masrafları kendisine bilahare takdim ederim Smile
kürkü yırtık kel kör kirpi'nin arkadaşı...
(02/11/2016, Saat: 17:34)PisPorsuk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: http://ikonrazors.com/shop/ikon-heads/el...azor-head/

ürün satışta 20 dolares
alacak komşu 1 adette bana alabilir mi?
Paypal diyor, payıma düşen masrafları kendisine bilahare takdim ederim Smile

2 adet te beni ekleyebilir ben de payıma düşeni fazlası ile ödemeye hazırım. Smile (Bir tane bana bir tane de bir üstadıma sürpriz yapmak istiyorum)

Bu arada gönderim adresi Abd dışında seçime izin vermiyor. Uluslararası gönderim için bizimle iletişime geçin felan fistan diyor.
@PisPorsuk ve @izbe komşularım, ben maili attım ama cevap gelmedi. Zaten gelse bile paypal'dan fatura göndeip oraya ödeme yaptırıyormuş diğer forumlardan okuduğum kadarıyla. Yakın zamanda Connaught Shaving'e de gelecekmiş, orayı bekleyebiliriz.
I'd Lather be Shaving, 'Cos Shave Must Go On!
Az önce mail geldi ve evet paypal faturası gönderiyor. Ödeme kısmının ülke seçeneklerinde Türkiye yok. Bu arada gönderim ücreti 15 dolar, toplamda 35 dolara denk geliyor. Bu şekilde almaya ne kadar değer bilmiyorum, çünkü bunlar hatalı üretim olanlar, düzeltilmiş versiyonu ileriki zamanlarda piyasaya çıkacak. Ben ne olur ne olmaz, daha sonra bulamam diye Connaught'tan özel üretim sapını dün sipariş vermiştim, dolayısıyla bana sadece kafa kısmını almak yeterli olur. Ben şimdilik pas geçeyim diyorum. İsterseniz doğru üretilenler piyasaya çıktığı zaman toplu alım yapalım. Hatta alımı Connaught'tan yaparız hem gönderim ücreti çok çok daha uygun olur, hem de ABD'ye göre daha çabuk elimize ulaşır.
(02/11/2016, Saat: 19:17)onurcakmak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Az önce mail geldi ve evet paypal faturası gönderiyor. Ödeme kısmının ülke seçeneklerinde Türkiye yok. Bu arada gönderim ücreti 15 dolar, toplamda 35 dolara denk geliyor. Bu şekilde almaya ne kadar değer bilmiyorum, çünkü bunlar hatalı üretim olanlar, düzeltilmiş versiyonu ileriki zamanlarda piyasaya çıkacak. Ben ne olur ne olmaz, daha sonra bulamam diye Connaught'tan özel üretim sapını dün sipariş vermiştim, dolayısıyla bana sadece kafa kısmını almak yeterli olur. Ben şimdilik pas geçeyim diyorum. İsterseniz doğru üretilenler piyasaya çıktığı zaman toplu alım yapalım. Hatta alımı Connaught'tan yaparız hem gönderim ücreti çok çok daha uygun olur, hem de ABD'ye göre daha çabuk elimize ulaşır.

Onur hocam bunlar hatalı üretimler düzgün üretimleri önümüzdeki yıl yapılacakmış ama zamanını belirtmiyorlar
(02/11/2016, Saat: 19:33)Nani Kuş Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Onur hocam bunlar hatalı üretimler düzgün üretimleri önümüzdeki yıl yapılacakmış ama zamanını belirtmiyorlar

Zaten benim kafamı karıştıran nokta da burası. Düzgün üretimleri çok sonra çıkacak deyip, beklemek istemeyenlere bu hatalı üretimleri satıp stoklarını eritmeyi mi planlıyorlar diye kafamdan geçiyor.

Bunlar hatalı üretimler ama hatası jilet yüklemede, jiletin alete düzgün oturup oturamamasından kaynaklı. Yani jileti yüklerken ek özen gösterip doğru yükleme yaptığınızda hiçbir sorun olmadığını belirtiyorlar.
düzgün modellerin fiyatı ne kadar olacak ki ?
Kapiyi 35 usd den acmislardi. Yakinda 4 tane alana bi handle bedava yapabilirler. Soyle koli bandiyla 4 tanesini sarmalayip bi de fotograf koyarlar.
paypal faturası yoLLamışlar bana 35 dolares alayım mı, kafam karıştı şimdi?
kürkü yırtık kel kör kirpi'nin arkadaşı...
Arkadaşlar yazıyı yanlış anlamayın. Bu kafalardaki hata jilet tutuşla ilgili değil. Blem (Blemished) yani lekeli olarak satılıyor bunlar. Kusurları kozmetik.
https://instagram.com/buyukkotukurt/

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: