Alpha Outlaw Titanium İnceleme
(23/12/2019, Saat: 23:15)kral arthur Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İnceleme için teşekkürler komşum,
Geleneksel de sınır yok doğrusu.
Onca ürün geçti elimden bunu görünce heveslendim hemen.
Selamlar...

Sağol üstadım

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Ben sana mecburum bilemezsin
Adını mıh gibi aklımda tutuyorum
Büyüdükçe büyüyor gözlerin
İçimi seninle ısıtıyorum.
(23/12/2019, Saat: 23:58)İsmetaltan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: abi ben kocaman bi no comment desem. Big Grin

Yok öyle
Hele bir al,
denemeni bekliyoruz üstadım

Güle güle kullanın.
Bunlar bende uzaylı etkisi bırakıyor. Jaguar 236 bağımlılığım var sanırım, yıllar önce 10 tane filan almıştım. Mutluyuz kendileriyle.
İnceleme için teşekkürler, güzel günlerde kullanın. Sayenizde dün akşam epey yazı okudum.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Çok teşekkürler

Komşum kaleminize sağlık, zevkle ve ilgi ile okuduk. Yüksek bütçeli bir inceleme olmuş, sizinde belirttiğiniz gibi buna sebep olan sapının özel bir metal olması sebep. Sap tasarım olarak gerçekten göze hoş geliyor, aynı sap modelinin daha ucuz materyallerden (alüminyum, epoksi, reçine) yapılarak piyasaya sürülürse, firmanın daha geniş kitlelere ulaşacağı kanısındayım.
Edep, aklın tercümanıdır. İnsan edebi kadar akıllı, aklı kadar şerefli, şerefi kadar kıymetlidir...
(25/12/2019, Saat: 16:49)Soner Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum kaleminize sağlık, zevkle ve ilgi ile okuduk. Yüksek bütçeli bir inceleme olmuş, sizinde belirttiğiniz gibi buna sebep olan sapının özel bir metal olması sebep. Sap tasarım olarak gerçekten göze hoş geliyor, aynı sap modelinin daha ucuz materyallerden (alüminyum, epoksi, reçine) yapılarak piyasaya sürülürse, firmanın daha geniş kitlelere ulaşacağı kanısındayım.

Üstadım selamlar
Çok teşekkürler
Aslında alüminyum saplı metal ve siyah renk polished ve mat olanları mevcut. 26 ve 28 knot olarak.
60-65 sterlin aralığında, indirim ve vergi düşmesi ile 46-50 sterline alınabilir

merhaba komşum,

fırça çok güzel ve özel görünüyor. tabi fiyatı da ona göreymiş Smile keyifli tıraşlar diliyorum...
titanyum genellikle son zamanlarda gözlük çerçevelerinde kullanılıyor diye biliyorum ayrıca.
(05/01/2020, Saat: 12:49)mvorun Adlı Kullanıcıdan Alıntı: merhaba komşum,

fırça çok güzel ve özel görünüyor. tabi fiyatı da ona göreymiş Smile keyifli tıraşlar diliyorum...
titanyum genellikle son zamanlarda gözlük çerçevelerinde kullanılıyor diye biliyorum ayrıca.

Birde implant üretiminde kullanılıyor komşum Smile

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Information İNCELEME:Semogue SOC Mistura-Taj Resin Handle ahraz 28 13,307 22/01/2021, Saat: 19:57
Son Yorum: mennan
  İNCELEME: Sentetik Fırçalar izbe 55 78,375 26/12/2019, Saat: 23:53
Son Yorum: Dragon
Information İnceleme - Yaqi Sentetik Tıraş Fırçası - R1605S Dragon 35 27,474 28/07/2019, Saat: 17:20
Son Yorum: Denetcii
  [İNCELEME] - Yaqi Sentetik Tıraş Fırçası (24 mm) FurkanErdem 39 30,025 09/05/2019, Saat: 11:48
Son Yorum: Silentsv

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: