En İyi Fiyat Performans Kartuşlu Makine Hangisidir?
Hızlı geleneksel için sentetik fırça tıraş kremi (tüp) kelebek alet tavsiyedir , el alışınca 3dk içinde tek perde temiz tıraş
İlla kullan at ise bic metal çok çok başarılı üründür .
Look Sharp - Feel Sharp - Be Sharp
Islak tıraşa başlamadan önce hemen hemen tüm gillette kartuşları denemiş biri olarak en iyi performansı fusion proglide ile aldığımı söyleyebilirim. Kartuşları uzun ömürlü tıraşı rahat. Ama bir progress-polsilver performansı yok.
yaşam bir zevktir
Gillette mach 3 ama en son kalitesini düşürdü PG, millete mach 3 Turbo aldırmak için
kendi deneyimlerimden yola çıkarak tıraşı fırça-sabun/krem ve sakalları kesme diye ikiye ayırırsak kartuşları alet kısmı ikinci kısımda yer alır, yani siz normal fırça ve krem ile (krem bana sabundan daha hızlı sonuç veriyor gibi, işim acil olduğunda krem kullanırım) hazırlık yapıp kartuş alet ile tıraş olacaksınız. Eğer sinek kaydı olayım derdi yok ise zaten yuma ve rimei gibi bir alet ile tek perde iş görür bir tıraş elde edersin. işim bir tık daha hızlı olsun dersen kelebek bir alet ile bir tık daha hızlı olursun.

Ama hızlı olmandan yüzüme köpük ve fırça kullanmadan yada gelişigüzel kullanarak tıraş olursan, hem tahriş hem cilt sorunları ile karşılaşman muhtemel, birde kış aylarındayız, soğuk su ile boğaz kısımlarında tahriş yaşayabilirsin.

benim elimde hala mac 3 turbo var iki tane de bıçak, geleneksel tıraş olayına merak saldığımdan beri pek elim gitmedi. Şimdi yeni çıkan modeller pahalı gibi geldi
illa ki de kartuş olsun dersen kullan at ürünler permatik, bic metal iş görür.
Skinguard gerçekten çok konforlu. Ama yakın traş yapamadım.
Fusion proglide power ise keskin ve yakın kesiyor

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Ben sana mecburum bilemezsin
Adını mıh gibi aklımda tutuyorum
Büyüdükçe büyüyor gözlerin
Ben sana mecburum bilemezsin
İçimi seninle ısıtıyorum.
Geleneksel tıraştan önce yaklaşık 10 yıl boyunca fusion, poglide ve proshield serilerini kullandım. Yakın ve keskin tıraş sağlıyordu ama bununla beraber batık ve kıl dönmesi problemlerinin önüne geçemedim. Gün aşırı tıraşta ayda bir kartuş başlığını değiştirirdim.
Her yerde bulunamıyor ama eğer internetten almayı kabul ederseniz linkteki ürünü tavsiye ederim

https://www.rossmann.com.tr/isana-men-ti...et-p-13788
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
babam blue2 kullanıyor ve tek aleti 2 ay kullanıyor. kayganlaştırıcı bantı blue3' ten daha iyiymiş.
Bir arkadasim gunluk tiras olarak Gillette Fusion proglide basligini 3 ay kullandigini soyledi.
Ben kullandigim donemde 1 ayi dolduramiyordum, 3 hafta sonunda cekistirmeye baslayinca degistiriyordum
(11/12/2019, Saat: 12:47)BigHillMe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Her yerde bulunamıyor ama eğer internetten almayı kabul ederseniz linkteki ürünü tavsiye ederim

https://www.rossmann.com.tr/isana-men-ti...et-p-13788

Buda solingen jileti mi komşum acaba?

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Parker 55sl tıraş makine kırıldı glenpalyao 11 4,246 01/06/2022, Saat: 21:49
Son Yorum: Ozeno marremo
Thumbs Up Elektrikli Makine Önerisi KRAL 0 1,475 13/06/2021, Saat: 00:00
Son Yorum: KRAL
Star Kartuşlu tıraş aletleri ve hazır köpükler Second pass 11 4,708 22/07/2020, Saat: 00:45
Son Yorum: sfenks
  En yuksek performans/fiyat tiras aletiniz CK89 31 14,967 06/08/2019, Saat: 22:08
Son Yorum: batmanforever
  Yuma Agresifliğinde Kaliteli Makine OldSchool 8 11,480 19/07/2019, Saat: 15:20
Son Yorum: JohnLocke
  GİLLETTE TECH kafaya benzer TTO makine var mıdır? mustbe 2 3,016 10/07/2019, Saat: 20:43
Son Yorum: mustbe
  Aynı markanın tıraş sabunu ve kremi arasında performans ve özellik farkı oluyor mu? trustalt 3 2,474 04/04/2019, Saat: 12:55
Son Yorum: onurcakmak
  Arko tıraș sabunu harici fiyat performans urunu sabunlar ? Rigbie 50 31,367 29/01/2019, Saat: 17:00
Son Yorum: donniebrasco
  Gözde Tıraş Aletiniz Hangisidir? mavi 60 56,492 17/01/2019, Saat: 17:06
Son Yorum: batmanforever
  wahl makine hakkında biligi hasan5151 7 4,536 22/04/2018, Saat: 23:46
Son Yorum: rewolwer_

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: