Sohbet Muhabbet
(23/05/2020, Saat: 19:27)apple34 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Doğru söylememeyi bundan böyle kendime hedef belirledim. Yoksa susturulmaya bırakılıyorsunuz

Hocam hiç sevmem gereksiz yere bir tartışmanın içine girmeyi lakin inanın art niyetle değil yazacaklarım.

Kendinizce kesinlikle haklısımızdır, yapılan hoş olmamıştır, ancak iki gundur bu konuda yeterince yazıldı çizildi, hepimiz surada stresimizi atalım, sohbet muhabbet edelim, paylaşalım, keyif alalım anlatalım okuyalım diye buradayız.

Bu paylaşım konusunda tatsız bir satın alma deneyiminiz olmuş, eyvallah haklı olarak veryansın etmişsiniz, olabilir onada hak veririm yapınız budur hepimiz aynı olmadıgımız aynı dusunmedigimiz icin bu kadar keyifli bu forum o kısmıda tamam lakin bunların hiçbiri basınıza gelen tatsız olayı haklı yada haksız gostermez, hukuk dilinde bir tabir vardır hayatın olagan akışı diye olur böyle seyler uzmeyin kendinizi boşverin paylaştınız okuduk, hepimiz farklı degerlendirdik, hak verdik vermedik inanın önemi yok, keyfimize bakalım, paylaşalım, okuyalım...

Umarım hocam bundan sonra keyif dolu paylaşımlar tıraş anılarıyla, fotograflarla foruma katkı saglarsınız, bilgi dagarcıgımız forum olarak sizinle daha da artar.
Tüm iyi şeyler sabırdan sonra gelir... Mevlana...
(23/05/2020, Saat: 20:07)İsmetaltan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hocam hiç sevmem gereksiz yere bir tartışmanın içine girmeyi lakin inanın art niyetle değil yazacaklarım.

Kendinizce kesinlikle haklısımızdır, yapılan hoş olmamıştır, ancak iki gundur bu konuda yeterince yazıldı çizildi, hepimiz surada stresimizi atalım, sohbet muhabbet edelim, paylaşalım, keyif alalım anlatalım okuyalım diye buradayız.

Bu paylaşım konusunda tatsız bir satın alma deneyiminiz olmuş, eyvallah haklı olarak veryansın etmişsiniz, olabilir onada hak veririm yapınız budur hepimiz aynı olmadıgımız aynı dusunmedigimiz icin bu kadar keyifli bu forum o kısmıda tamam lakin bunların hiçbiri basınıza gelen tatsız olayı haklı yada haksız gostermez, hukuk dilinde bir tabir vardır hayatın olagan akışı diye olur böyle seyler uzmeyin kendinizi boşverin paylaştınız okuduk, hepimiz farklı degerlendirdik, hak verdik vermedik inanın önemi yok, keyfimize bakalım, paylaşalım, okuyalım...

Umarım hocam bundan sonra keyif dolu paylaşımlar tıraş anılarıyla, fotograflarla foruma katkı saglarsınız, bilgi dagarcıgımız forum olarak sizinle daha da artar.
Hocam noktalama işareti kullanmışsın harika olmuş.Smile

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(23/05/2020, Saat: 20:12)oozturk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hocam noktalama işareti kullanmışsın harika olmuş.Smile

Hocam kulagını çınlatacaktım yazarken inan aklima geldi, eleştirin hala hakkımda yapılan ikinici en begendiğim yorum, ilkini polis olmadan önce smmm staj başlatmaya hazırlanırken büroda bi abla yapmıştı benim muhalif tavrım için " ismet sanat filmi gibi, her izlediğinde farklı bişey keşfedersin" demişti.
O yorumu yapan ben değildim, ama yerinde bir eleştiri olduğu konusunda hemfikiriz sanıyorumSmile

Hatırladıgınıza gore olsun isbetli ve hoş yorumdu.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi