Executive Shaving Porsuk Satmayacak
(28/11/2019, Saat: 00:44)CtrlKML Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Vahşet içeriyor, izlemeye karar vermeden önce lütfen bu durumu göz önünde bulundurun.

[

Ne kadar kötü olabilir ki diye açtım ama izlemeyin Porsuk almak hep hevesimdi artık sentetikten Şaşmam. Helal Porsuk çıkarsa ayrı Smile
Helal porsuk he, şerefisizim aklıma geldiydi. Smile
Tişikkirlir Sipirmin.
İnsanın ne kadar vahşileşebileceğinin basit bir kanıtı. Canlı canlı deri yüzüyor. Böyle Allahsızlık olmaz. Yazık hayvancağızlara. Kendi kendime de suçlanmadım değil. Bundan sonra porsuk fırça alacağımı zannetmiyorum.
(29/11/2019, Saat: 00:33)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Helal porsuk he şerefisizim aklıma geldiydi. Smile

Üstad girelim mi sektöre Big Grin
İcim sizladi izleyince. İlk defa yaqi'den 11.11'de almistim porsuk firca. Daha once gormus olsaydim bu goruntuleri kesinlikle almazdim.
İkinci el bir sitede hiç kullanılmamış Art of Shaving marka bir travel kit gördüm, fiyatı da oldukça makul geldi, kitte bulunan tıraş fırçası da porsukmuş. Zaten sentetik kullanma taraftarıydım hep, acaba porsuk kullansam mı diye düşünerek marka nasıl nasıl diye forumda araştırırken bu başlığa geldim. videonun içeriğini tahmin zor olmadığından izlemedim. Komşularımızın yazdıklarından zaten belli. Yok, sentetik en iyisi usta..
Komşularım herkese selamlar, porsuk fırçaların nasıl üretildiğini öğrendik ama domuz kılı fırçaların nasıl üretildiğini dair bir bilgi bulamadım, bu konuda beni aydınlatabilicek birisi var mıdır acaba ? Açıkçası şu anda elimdeki domuz kılı fırça ile çok mutluyum fakat eğer porsuklara benzer bir şekilde uretiliyorsa tekrar sentetik fırçaya geçeceğim.
Videoları izledim , bi porsuk fırça alasım vardı, artık sonsuza dek sentetik kullanacağım. Hayvanlara bunu yapan canilere gelince, kesinlikle kısas yapılarak cezaları ibreti alem ve adalet için verilmeli.
(09/06/2020, Saat: 20:28)dearlord Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşularım herkese selamlar, porsuk fırçaların nasıl üretildiğini öğrendik ama domuz kılı fırçaların nasıl üretildiğini dair bir bilgi bulamadım, bu konuda beni aydınlatabilicek birisi var mıdır acaba ? Açıkçası şu anda elimdeki domuz kılı fırça ile çok mutluyum fakat eğer porsuklara benzer bir şekilde uretiliyorsa tekrar sentetik fırçaya geçeceğim.

Komşum eti yendiği için kesildikten sonra kıllar elde ediliyordur bence. Ayrıca diğer ülkelerin çindeki gibi hayvanlara bu kadar eziyet edeceklerini sanmıyorum.
https://twitter.com/BilimveDusunce/statu...29574?s=19

Gel de porsuk kullan.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Porsuk Kılı mı, Domuz Kılı mı? mancho 31 31,371 12/06/2020, Saat: 22:57
Son Yorum: safporsuk
  Edwin Jagger Travel Shaving Set Cesko 9 9,365 15/09/2015, Saat: 09:56
Son Yorum: Chinaski
  connaught shaving uyarı martin 7 8,723 25/06/2013, Saat: 00:27
Son Yorum: Delidumrul
  Science and Mechanics - Exploring the Science of Shaving (Feb, 1957) eggman 5 7,761 28/06/2012, Saat: 14:08
Son Yorum: totan35

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: