Hırdavat Genel Konu
@Aersin Alper Bey bana oradan 24, 26, 28 ve 30 mm'lik birer tane sarar mısınız

¶¶¶¶¶¶¶
(26/12/2019, Saat: 21:02)Mehmet_G Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Aersin Alper Bey bana oradan 24, 26, 28 ve 30 mm'lik birer tane sarar mısınız

¶¶¶¶¶¶¶

Yarın yapayım bi paket sanaSmile

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
(26/12/2019, Saat: 20:08)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Aersin
Yeminle yazıyı yazarken aklıma geldi, aslında bu taş menteşe ucların kralını komsumuz kardesimiz Alper uretiyor diyecektim ama sana sormadan bahsetmek istemedim.

Hahahaha eyvallah ağabeySmile

(26/12/2019, Saat: 14:46)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Delidumrul ustad, benimde bir fırca var delik genisletilecek seni bekler, baba rahatsızmıs sanırsam o yuzden soylemedik beklemedeyiz bilgin olsun. İslerin rast gitsin, hastamız en kısa zamanda saglıgına kavussun.

@didik_s teşekkür ederim, evet babam biraz rahatsız ama iyileşeceğini umuyorum iyi dileklerin için teşekkür ederim.
Fırçayı ne zaman istersen gönderebilirsin sorun olmaz uygun bir zamanda hallederim.
https://www.facebook.com/pages/Pardus-Handcraft/875240639222477

https://www.instagram.com/pardushandcraft/

(26/12/2019, Saat: 19:28)Aersin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Aaa benim ürettiğim bıçaklarSmilecd51f3e0d9645e3ffd2e559344e8dcbc.jpg

https://www.instagram.com/p/B538XiLgQbW/...v9hx8uwjqo
Bu arkadaş şu videodaki mi
Evet, menteşe matkabı,
yanlız bu ev kullanımı ağırlıklı olanlar hss oluyor, bizim uzmanlığımız ve üretimimiz elmas uçlu( tct) olanlar.

@mustbe
Evet, tas mentese freze veya forstner denilen uc iste.
Tişikkirlir Sipirmin.
Teşekkür ederim üstadlarim
Gecenlerde Habaz komsumla aramızda muhabbeti gecmisti. Dogal ahsabı korumak beslemek icin en iyi yontemlerden biri Tung/Pruva yagıdır. Ben sahsen bilmiyordum, danish oil dedikleri de cok benzer bir urunmus. Ne ise yaradıgını gostermek icin bir ornek paylasmak istedim hazır elim degmisken.
24 saat yag icinde bekletilmis zeytin urunlerinin oncesi ve sonrası:
49336380442_c83ca1e1ab_c.jpg
Tişikkirlir Sipirmin.
Elektrik teknikeriyim ve işim gereği tornavida çok kullandığım el aletlerinden biri. Epey zamandır kaçak akım rölesi, sigorta, fiş, priz vs. gibi malzemeleri sıkıp sökerken tornavidaların iyi kavrama yapmadığından rahatsızdım. Bu tip malzemelerde kullanılan vidalar ne ph, ne pz, nede düz tornavidalar ile rahat sökülüp sıkılmıyordu. Birgün wiha'nın sitesine bakarken gördüğüm farklı uçlu bir tornavidanın işime yarayacağını farkettim. İki ay öncesine kadar yurtiçinde ne kadar arasam da benzerini satan bir yer bulamadım. Ceta Form sitesine bakarken terminal tornavida dedikleri bir tornavida görmüştüm fakat resmi çok kötü olduğundan tornavidanın ucu düzgün görünmüyordu bende üzerine düşmemiştim. Ta ki aynı pano üzerinde bir kaçak akım rölesi birde sigortayı sıkarken vidalarını bozuncaya kadar  Big Grin

Ceta Form'u aradım kelimelerle onlarda bende kendimizi ifade edemedik ama ricam üzerine bana ürünün düzgün bir resmini attıklarında aradığım ürün olduğu konusunda anlaştık Smile Bir süre sonra sitelerine tekrar baktığımda ürünün resmini anlaşılır bir resimle değiştirmişlerdi. Sarı kırmızı renkteki tornavida ceta formdan aldığım tornavida. Ellerinde küçük boyu olmadığından şans eseri hepsiburada'da gördüğüm Milwaukee marka incelerini de çekinmeden alıp kullanmaya başladım. Diğer tornavidalarla yaşadığım sıkıntıları tahmin ettiğim gibi bu tornavidalarla yaşamıyorum kavramaları gayet iyi. Resimdeki ceta form tornavida işyerinde görüp beğenen bir arkadaşıma alındı. İlgisini çekebilecek arkadaşlar olabilir düşüncesi ile paylaşmak istedim.

yGyJJn.jpg
7BOWdL.jpg
Z5rjRo.jpg

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Araç Bakımı ve Genel Temizliği Hk. Hakann 23 12,128 03/06/2020, Saat: 12:22
Son Yorum: GecayS
  Hasar kayıtlı araba almak * Genel Konu mustbe 19 8,996 27/02/2020, Saat: 13:00
Son Yorum: mustbe
  Kargo konusu genel (indirim, kod, bilgi) mustbe 9 4,106 18/11/2019, Saat: 14:00
Son Yorum: mustbe
  Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğünde Çalışan var mı theunnamed 0 2,484 16/11/2014, Saat: 01:46
Son Yorum: theunnamed
  1000. konu BigHillMe 17 20,247 06/07/2012, Saat: 00:02
Son Yorum: eggman

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: