Hırdavat Genel Konu
Şu videoyu musait vaktinizde bir izleyin derim. Tükettigim oksijenden utandım. Böyle adamlardan fazla olsa bu dunya farklı bir yer olur.

Tişikkirlir Sipirmin.
(10/06/2020, Saat: 01:49)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Şu videoyu musait vaktinizde bir izleyin derim. Tükettigim oksijenden utandım. Böyle adamlardan fazla olsa bu dunya farklı bir yer olur.

Eskiden yeni olmaz sözümü geri alıyorum.

SM-G965F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Yapılan işçiliği ve emeği takdir ediyorum müthiş bir yetenek ama evinde cnc tornasi , kumlama makinesi olup da bir vintage alet yenilemeyen komşulara kırıldım Smile

Ecnebilerdeki imkan genişliğine ayrı bir hayranım. Her şey var ellerinde. Şunu Türkiye'de kullanmak için ne paralar lazım
(10/06/2020, Saat: 09:04)mustbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yapılan işçiliği ve emeği takdir ediyorum müthiş bir yetenek ama evinde cnc tornasi , kumlama makinesi olup da bir vintage alet yenilemeyen komşulara kırıldım Smile

Ecnebilerdeki imkan genişliğine ayrı bir hayranım. Her şey var ellerinde. Şunu Türkiye'de kullanmak için ne paralar lazım
Yok komşum. CNC değil, revolver torna. 2-3 bin liraya alınır. Kumlama da 6 barlık ufak bir kompresör ile olacak bir şey. Önemli olan, evde bir atölye alanı, odası sahibi olabilmek. Yurtdışı nda evler bahçeli.

(10/06/2020, Saat: 09:23)tarkaner Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yok komşum. CNC değil, revolver torna. 2-3 bin liraya alınır. Kumlama da 6 barlık ufak bir kompresör ile olacak bir şey. Önemli olan, evde bir atölye alanı, odası sahibi olabilmek. Yurtdışı nda evler bahçeli.

Big Grin cinsini tuttaramasak da ulaşılabilirliği zayıf ürünler ülkemizde. sen diyince çok kolay geldi abi bana Angel
@dikdik_s Sen de Bizim A Takımında ki Baracus'umuzsun her konuda bilgin var maşallah.

@tarkaner Ben Özellikle skalaların üstünde yaptığı detay işçiliğe hayran kaldım.BEyaz kesti üstüne bir de yaldız kesti.

El yatkınlığı ve pratik zeka olrak ben yabancılardan aşağı kalır yanımız olduğunu düşünmüyorum.
Lakin imkan ve olanaklar mai oluyor diye düşünenlerdenim.
(10/06/2020, Saat: 01:49)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Şu videoyu musait vaktinizde bir izleyin derim. Tükettigim oksijenden utandım. Böyle adamlardan fazla olsa bu dunya farklı bir yer olur.

Komsum bu arkadas isvicreli. Alet edevatın da masallahi var tabi. Gece uyumadan izleyeyim diyorum bazen, uyku falan kalmıyor sonra kitliyor ekrana.

Buna benze asağidaki kanal da iyi bence

https://www.youtube.com/channel/UCIGEtje...qain3EqNSg
(26/11/2019, Saat: 22:08)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 40 liralık boru anahtarını çöpe atınca, 120 liralık izeltasa geçiş yaptım. Ne farkı var, bunu kırabilirsen aldığın yere gidiyorsun beraber tebrik fotoğrafı çektiriyorsunuz, bunu kıracak bir kardeşimizi analar doğurmuş çok yasa milletim deyip ücretsiz değişim yapıyorlar. Smile

Komşum sesli güldüm buna Smile
Merhabalar dostlar, yine hırdavat sevdamızla alakalı gecen haftadan yaptıgım birseyi paylasmak istedim.

Yan apartman komsum ve sevdigim arkadasım baktım pazar gunu elinde bir elektrikli testere geliyor. Hayırdır ne kestin dedim sabah sabah. Yok dedi pazar yerinde haftasonu bit pazarı kuruluyormus, gittim baktım bu testereyi gordum, kontrolde ettik calısıyor 60 liraya aldım dedi. Dedim valla bedava zincirini alamayız o paraya. Konusurken dedim vaktin varmı biraz temizleyelim onu. Adamcagız da zannetti heralde bezle silecem. Geldi bize, ben icerden tornavida takımlarını getirdim ne yapacagız dedi, gorursun diyerekten aleti paramparca ederekten soktum.

Hastamız hor kullanılmıs pislik icinde ama bu durumda bile 1600wattlık makina 60 liraya bedava.

50559717776_0db1640ff5_c.jpg

50558974188_549b417464_c.jpg

50559839527_d5b016aafd_c.jpg

Komple sokup plastiklerini mutfak lavobosunda karbonat sirkeli cif sıktım. Ustune sıcak su altında bolca pril ve fırcalama yaptım. Zorlu kirleri bulasık teli ile yaptım. Zinciri gaz yagı ile fırcaladık. Yaklasık 1litre prili bitirmisim eller 1 haftalık corona savar oldu Smile Neyse sonucta bu sekilde aleti teslim ettim sahibine. Hatta dedim gel bit pazarına geri gidip adama geri satalım Smile İste bir pazar günüde boyle gecti dostlar.

50559061413_744c5b078f_b.jpg

50559717126_020459ec1a_b.jpg

50559840002_c0dda39831_b.jpg
Tişikkirlir Sipirmin.
@"dikdik_s" ev alma komşu al demişler abi maşallah Big Grin ellerin dert görmesin.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Araç Bakımı ve Genel Temizliği Hk. Hakann 23 12,139 03/06/2020, Saat: 12:22
Son Yorum: GecayS
  Hasar kayıtlı araba almak * Genel Konu mustbe 19 8,999 27/02/2020, Saat: 13:00
Son Yorum: mustbe
  Kargo konusu genel (indirim, kod, bilgi) mustbe 9 4,107 18/11/2019, Saat: 14:00
Son Yorum: mustbe
  Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğünde Çalışan var mı theunnamed 0 2,485 16/11/2014, Saat: 01:46
Son Yorum: theunnamed
  1000. konu BigHillMe 17 20,247 06/07/2012, Saat: 00:02
Son Yorum: eggman

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: