Sıcak fırsatlar köşesi
http://www.rosensemarket.com/Arzawa-Afte...PR-30.html
Rose of Isparta Big Grin
rosense'den, tıraşçı tayfa için yeni ürünler bekliyoruz Smile

ayrıca ''rosense markası'' kafamızda ''gül'' çağrışımı yaptığı için, beklenti de gül üzerinden şekilleniyor. eskiden sitelerinde parfümlerinin içeriklerini yayınlıyorlardı, benim hatırladığım ''arzawa'' gül temalı bir parfüm falan değildi. tabii bu kokuyu hiç denemediğimi belirteyim. zaman içinde formülünde değişime de gidilmiş olabilir, çünkü, trache arkadaşımızın tespitlerini önemsiyorum.

http://geltir.com/thread-4684.html
atelier rebul mağazalarında ve internet sitesinde bugüne özel %20 indirim var. bilginize!..

kolonya serisinin sadece birkaç tanesini deneyemedim. beni en çok etkileyen verbena & ginger oldu. ekşili, ferah, baharlık yazlık, ofislik... Wink

köralış riskini alabilenler, bombalasın derim Big Grin
Gratis indirim !
Mediamarkt indirim,web sitesi
Beyaz eşya alacakların dikkatine !!!
(27/09/2014, Saat: 17:43)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Gratis indirim !
Gratislerde satılan king of shaves balsam ve nemlendiriciyi tavsiye ederim.
(15/10/2014, Saat: 18:12)bayercy Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Gratislerde satılan king of shaves balsam ve nemlendiriciyi tavsiye ederim.

Kolonya ve Splash olacak sürdümü yakacak
Balsam,balm,emülsiyon,emisyon bize yaramaz Cool
(15/10/2014, Saat: 18:17)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kolonya ve Splash olacak sürdümü yakacak
Balsam,balm,emülsiyon,emisyon bize yaramaz Cool
Delikanlı adamın el kitabı Big Grin
Çok zorda kalınırsa arko klasik, nivea klasik yada bebak kullanmak caizmidir üstad?
(15/10/2014, Saat: 19:03)ooppss Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Delikanlı adamın el kitabı Big Grin
Çok zorda kalınırsa arko klasik, nivea klasik yada bebak kullanmak caizmidir üstad?

Bebek kolonyası bile olur ancak krem olmaz Big Grin
(15/10/2014, Saat: 19:05)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bebek kolonyası bile olur ancak krem olmaz Big Grin
Bugün çoluk çocuğun kolonyasını aşıran, yarın hanımın kremini tırtıklamazmı? Big Grin

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sanat ve Edebiyat Köşesi ahraz 62 18,547 07/10/2020, Saat: 10:31
Son Yorum: İsmetaltan
  Ekonomi Köşesi ihtilaf 751 657,715 03/03/2020, Saat: 14:43
Son Yorum: dikdik_s
  Kışın sıcak tutacak, kaymayacak bot tavsiyesi Lord Sparhawk 54 198,547 26/01/2013, Saat: 23:48
Son Yorum: ihtilaf

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: