Sıcak fırsatlar köşesi
(23/09/2014, Saat: 10:14)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Fiyatlar iyi fakat orjinal mi ?

http://www.outletciyiz.com/urundetay.aspx?id=16941

Kanun: Mesafeli sözleşmelerde tüketici, yedi gün içerisinde herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşmeden cayma hakkına sahiptir. Cayma hakkının kullanıldığına dair bildirimin bu süre içinde yazılı olarak veya bir sürekli veri taşıyıcısıyla bildirilmesi yeterlidir.

Site: İade veya değişim süresi yedi ( 7 ) gündür.
İade veya değişim talebinizi neden belirterek iletişim sayfamızdan e-posta gönderebilir veya numaralı telefonumuzu arayarak bize bildirebilirsiniz.

Genellikle bu sözleşme bozukluğu ile sahte ürünler geri alınmıyor diye biliyorum.
Ben pek güvenemedim doğrusu.
Şu dünyada yüzlerce ahmak, etek dolusu altın verir de, şeytandan dert satın alır.(Mevlâna)
Tesekkur ederim @fasulity Hocam
Bende pek guvenemedim

(23/09/2014, Saat: 11:39)fasulity Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kanun: Mesafeli sözleşmelerde tüketici, yedi gün içerisinde herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşmeden cayma hakkına sahiptir. Cayma hakkının kullanıldığına dair bildirimin bu süre içinde yazılı olarak veya bir sürekli veri taşıyıcısıyla bildirilmesi yeterlidir.

Site: İade veya değişim süresi yedi ( 7 ) gündür.
İade veya değişim talebinizi neden belirterek iletişim sayfamızdan e-posta gönderebilir veya numaralı telefonumuzu arayarak bize bildirebilirsiniz.

Genellikle bu sözleşme bozukluğu ile sahte ürünler geri alınmıyor diye biliyorum.
Ben pek güvenemedim doğrusu.
(23/09/2014, Saat: 10:14)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Fiyatlar iyi fakat orjinal mi ?

http://www.outletciyiz.com/urundetay.aspx?id=16941

amman ihtilaf üstadım, amman dostlar! sakın bulaşmayın bunlara!..

zaten parfümlerimiz için orijinal değil, orjinal diye kendileri belirtmiş Wink
(23/09/2014, Saat: 12:58)canbaz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: amman ihtilaf üstadım, amman dostlar! sakın bulaşmayın bunlara!..

zaten parfümlerimiz için orijinal değil, orjinal diye kendileri belirtmiş Wink

Teşekkürler @canbaz Hocam
Koku orijinallik vs kaygısından öteye sağlık sorunu da yapmasın Sad
69 TL ya Fahrenheit hiç görmedim. Cool Water gördüm , Rochas gördüm , Joop gördüm , Azzaro vs liste uzar gidee ancak Fahrenheit ' a hiç şahit olmadım. Bana pek güven vermedi açıkçası ...
(23/09/2014, Saat: 20:47)adamentium42 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 69 TL ya Fahrenheit hiç görmedim. Cool Water gördüm , Rochas gördüm , Joop gördüm , Azzaro vs liste uzar gidee ancak Fahrenheit ' a hiç şahit olmadım. Bana pek güven vermedi açıkçası ...

Fahrwnheit'in "F" sini vermezler o fiyata.piyasadaki en pahalı parfümlerden birisidir.fiyatı 150-250 TL arası değişir ML'aine göre.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi
(24/09/2014, Saat: 00:38)Eucris Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Fahrwnheit'in "F" sini vermezler o fiyata.piyasadaki en pahalı parfümlerden birisidir.fiyatı 150-250 TL arası değişir ML'aine göre.

Aynen öyle hocam
http://www.rose-of-bulgaria.com/en/produ...shave/5/33
http://www.rose-of-bulgaria.com/en/produ...r-men/5/34

''komşuda pişer, bize de düşer'' derler dostlar. ülkemizde satışı yok mu bu ürünlerin?
Rose of Sparta hala yok piyasada, girseler de şenlense ortam, bulgar malını aramasak Smile
www.BarbarosRazors.com

Evyapta akıl olsa Gülbirlik'le anlaşma yapıp Rose of Isparta diye özel bir seri çıkarır. Isparta gülü yurt dışında da ünlü olan bir ürün ve kesinlikle satışı olacaktır. Gold, Platinium falan yapacaklarına Isparta Gülü yapsalar ya.

A ship in port is safe, but that's not what ships are built for.
-Grace Hopper

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sanat ve Edebiyat Köşesi ahraz 62 18,547 07/10/2020, Saat: 10:31
Son Yorum: İsmetaltan
  Ekonomi Köşesi ihtilaf 751 657,723 03/03/2020, Saat: 14:43
Son Yorum: dikdik_s
  Kışın sıcak tutacak, kaymayacak bot tavsiyesi Lord Sparhawk 54 198,547 26/01/2013, Saat: 23:48
Son Yorum: ihtilaf

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: