Sıcak fırsatlar köşesi
suratde kaybolanlar la ılgılı bıraz bakınınca
sıkayetvar.com a yansımıs 70 kusur kayıp vakası gordum

genellıkle cep telefonları kaybolmus
komple kayıpda olmamıslar
paketlerı ulastırılmıs kutu ıclerınden telefonlar alınmıs

bol bol elektronık tv laptop vantılator vs...
en komıgıde
bır kızın kına gecesınde gıymek ıcın kendısıne yollanan
bındallısı calınmıs

bu nıye calınırkı?

http://www.sikayetvar.com/sikayet/detay/...iler/3c884
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
Çalan adam giymiştir bindallıyı özel hayatı bir şey diyemeyiz Big Grin
(11/08/2014, Saat: 22:59)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Satıcı paketi güvenli ve sağlam yaptıysa tabiki suçu yok,çabuk dağılacak ve açılacak paket yaptıysa hırsızları cezbeder.

Hepsi buradanın paket ve kutu standartı var gibi.
N11 den gelen paketler de bu standart ve özeni göremedim.Sitenin HB yi örnek alması lazım.

Yurtiçi kargo defalarca paketlerimi imzasız kapı önüne bıraktı gitti.
Cumartesi getirmemezlik yaptı.
Bir kaç kargoyu kontrol etmek için açmaya atar yapınca teslim almadım geri gönderdim.
Ödemesini yaptığım kargoların ücretini tekrar benden ve alıcıdan almaya kalktılar

Aras da bu sorunları yaşamadım hatta beni bulamayıp geri götürdükleri kargoyu tekrar geri getirdikleri de oldu.

Kargo şirketleri bölgeye göre değişiyor.Burada en kötü yurtiçi

ihtilaf üstadım, HB ürünlerini farklı farklı yerlerden tedarik etse de kutulamasını kendi yapıyor. yani ürünler illaki HB'ye uğruyor. N11'deki durum ise daha farklı. alınan ürün direkt belirtilen mağazadan gönderiliyor. gittigidiyor ve benzerleri gibi...

aldığım iki kolonya havalı poşete sarılmıştı, kutulanmamıştı.
(12/08/2014, Saat: 00:16)canbaz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ihtilaf üstadım, HB ürünlerini farklı farklı yerlerden tedarik etse de kutulamasını kendi yapıyor. yani ürünler illaki HB'ye uğruyor. N11'deki durum ise daha farklı. alınan ürün direkt belirtilen mağazadan gönderiliyor. gittigidiyor ve benzerleri gibi...

aldığım iki kolonya havalı poşete sarılmıştı, kutulanmamıştı.

Teşekkürler @canbaz Üstadım.
HB,Teknosa,Kliksa paketlemesi,kutulması güzel
Kutuların bantları (mühür gibi) pakete taciz varmı yok mu gösteriyor !
kargo şirketleri şubelerdeki müdürlere göre değişiklik gösteriyor. evvelce, çoğu şirket anlaşmalı diye mecburen yurtiçi kargo tercih ediyorduk, şube rezaletti. birkaç tartışma-gidip alma olayı yaşayınca, şikayette bulunduk merkeze. dikkate aldılar, bölge müdürü ile iletişime geçtiler. neticede şube elemanları komple yenilendi. yıllardır, telefonlara cevap veriliyor, müşteri ile gayet başarılı bir iletişimleri var ve en önemlisi paketler zamanında teslim ediliyor. firmalara başka kargo şirketi ile anlaşın derken, seçenek varsa yurtiçi seçer hale getirdiler. kendilerine de yazmıştım memnuniyetimizi. bölgenizdeki şube ile sorun yaşıyorsanız "bu marka için" uğraşmanız sonuç veriyor.

paketleme konusunda da, lilakutu, d&r, hızlıal, hepsiburada ve ereyon' dan memnunum. yine de sitedeki dostların paketlerini tutmuyor Smile

Bugün elime ulaşan hizlial ve webdenal ambalajları şu şekilde;
f29ee85d8678a6b444488f2d6ab21520.jpg
24edf07497a03a85a120c96feecade47.jpg
(11/08/2014, Saat: 17:53)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Aynı satıcıdan bende aldım,iptal mı etsem

Edit : iptal ettim,uğraşamam ....

en ıyısını yaptınız hocam
hala elime ulaşmış birşey yok
onay erteleme yaptık
onunda sursı bıttı
otomatık onay verecegız dıyor sıstem
elımde bırsey yok
ucret odendı
yınede onay verılecek gunlerdırde ugrasıyorum
hırsız kargocularla muhattap oldum
n11le ugrastım ve bırseye yaramadı
vs vs...

almayanlar ıyı ettıler Smile
Hocam n11 müşteri hizmetlerine telefonla ulaşmayı denediniz mi? Belki faydası olur.

7/24 Çağrı merkezi: 0850 333 0011

(15/08/2014, Saat: 13:19)McOrco Adlı Kullanıcıdan Alıntı: en ıyısını yaptınız hocam
hala elime ulaşmış birşey yok
onay erteleme yaptık
onunda sursı bıttı
otomatık onay verecegız dıyor sıstem
elımde bırsey yok
ucret odendı
yınede onay verılecek gunlerdırde ugrasıyorum
hırsız kargocularla muhattap oldum
n11le ugrastım ve bırseye yaramadı
vs vs...

almayanlar ıyı ettıler Smile
(15/08/2014, Saat: 13:24)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hocam n11 müşteri hizmetlerine telefonla ulaşmayı denediniz mi? Belki faydası olur.

7/24 Çağrı merkezi: 0850 333 0011
denedım hocam
zar zor onayı durdurtabıldık
rezıl surec aynen devam etmekte
eyüp sabri tuncer in kendi parfümleri(bay-bayan) 13tl ye 4lü setler 28 tl ye düşmüş
ilgilenenler kaçırmasın.(uygun fiyata eli yüzü düzgün hediye olarak düşünülebilir)
http://shop.eyupsabrituncer.com/Bay-parfume
http://shop.eyupsabrituncer.com/Perfume-...lu-Set-Bay
(21/08/2014, Saat: 02:08)ooppss Adlı Kullanıcıdan Alıntı: eyüp sabri tuncer in kendi parfümleri(bay-bayan) 13tl ye 4lü setler 28 tl ye düşmüş
ilgilenenler kaçırmasın.(uygun fiyata eli yüzü düzgün hediye olarak düşünülebilir)
http://shop.eyupsabrituncer.com/Bay-parfume
http://shop.eyupsabrituncer.com/Perfume-...lu-Set-Bay
ooppss hocam hiç kullandınız mı parfümlerinden? Doğal ürünlerden mi yapıyorlar? Kokularını falan hiç bilmiyorum ama alasım geldi fırsat olunca Angel
"Keen as this razors edge invisible" W. Shakespeare

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sanat ve Edebiyat Köşesi ahraz 62 18,526 07/10/2020, Saat: 10:31
Son Yorum: İsmetaltan
  Ekonomi Köşesi ihtilaf 751 657,563 03/03/2020, Saat: 14:43
Son Yorum: dikdik_s
  Kışın sıcak tutacak, kaymayacak bot tavsiyesi Lord Sparhawk 54 198,544 26/01/2013, Saat: 23:48
Son Yorum: ihtilaf

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: