Merhabalar
(17/11/2019, Saat: 00:32)FearOfATG Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Martin De Candre sabun isminin kısaltması.

Tıp dili ile kaliteli, halk dili ile oldukça kodaman bir sabundur. Sabunun kralıdır diyenler de var. (:

--------------

Görselleri de gördükten sonra diyorum ki;
Siz şimdiden başlangıçta daha UEFA finaline çıkacak kadro kurmuşsunuz. Yakındır Şampiyonlar Ligi.. (:

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi...

Komsum sizin yorumlar herseyden çok çok dolu Smile klavyenize sağlık Smile
(17/11/2019, Saat: 00:32)FearOfATG Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Martin De Candre sabun isminin kısaltması.

Tıp dili ile kaliteli, halk dili ile oldukça kodaman bir sabundur. Sabunun kralıdır diyenler de var. (:

--------------

Görselleri de gördükten sonra diyorum ki;
Siz şimdiden başlangıçta daha UEFA finaline çıkacak kadro kurmuşsunuz. Yakındır Şampiyonlar Ligi.. (:

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi...
Teveccühünüz Hocam.

SM-G965F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(17/11/2019, Saat: 00:20)Nani Kuş Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @tarkaner komşum hoşğeldiniz keyifli formlar dilerim . Subarunun tekerine de daş değmesin . Komşum adettendir başlatan ekipmları da alır @Samet 4x4 çeker malzemeleri döşedimi eğer yapmadıysa subisi gaz kessin
@Nani Kuş dedeee inan yetişemedim, Tarkan Bey hop diye listeyi koydu bunları sipariş geçiyorum diye, ben sadece bir iki değişiklik tavsiye edebildim Ayrıca subavu muda kıskanma lütfen, sanada buluruz bir tane Wink

SM-G611F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Evet doğrudur, Samet kardeşim müsebbib ve faildir Allah razı olsun.

Bu arada Feather ile kullanıyorum Futur replikası aletimi. Kaç tıraştan sonra değiştirmeliyim jileti?

Tarkan bey jilet kesmemeye başlar o vakit değişim yaparsınız . Ben şahsen 1 kere kullanıyorum tüm jiletleri . Fakat burada Feather jilete istisna geçelim kullandıkça güzelleşen jiletlerdendir kendisi. Sadece her tıraştan sonra suya tutup havlu üzerinde silip yağlı kağıdına koyabilirsiniz .

@Samet şimdi subiyi aldırırsın ertesi güne sattırırsın . Hem geç kalıyon geç gel bize şöyle Alman çekelim vın vın
(17/11/2019, Saat: 01:02)Nani Kuş Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tarkan bey jilet kesmemeye başlar o vakit değişim yaparsınız . Ben şahsen 1 kere kullanıyorum tüm jiletleri . Fakat burada Feather jilete istisna geçelim kullandıkça güzelleşen jiletlerdendir kendisi. Sadece her tıraştan sonra suya tutup havlu üzerinde silip yağlı kağıdına koyabilirsiniz .

@Samet şimdi subiyi aldırırsın ertesi güne sattırırsın . Hem geç kalıyon geç gel bize şöyle Alman çekelim vın vın
Anlaşıldı Hocam.

Alman konusunda da ben yardımcı olayım.

Komşum jiletten yana esnek olun. Edinebildiginiz kadar çok marka alın maksimum bir paket ama. Ucuz pahali demeyin. Benim önerebileceklerim. Derby usta. Mavi Astra. Yeşil Astra. Shark. Gillette permasharp. Posh. Gilette bulabilirsen sarı, yeşil, siyah kutu.
(17/11/2019, Saat: 01:02)Nani Kuş Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tarkan bey jilet kesmemeye başlar o vakit değişim yaparsınız . Ben şahsen 1 kere kullanıyorum tüm jiletleri . Fakat burada Feather jilete istisna geçelim kullandıkça güzelleşen jiletlerdendir kendisi. Sadece her tıraştan sonra suya tutup havlu üzerinde silip yağlı kağıdına koyabilirsiniz .

@Samet şimdi subiyi aldırırsın ertesi güne sattırırsın .  Hem geç kalıyon geç gel bize şöyle Alman çekelim vın vın

Yok abi araba satılırmı. Hem Almanı sipirmin( @dikdik_s ) sever ağa adam, Tarkan Bey'de eski Alamancılardan Wink
Hosgeldiniz komşum,keyifli forumlar.
Urünler oldukca guzel keyifle kullanin.

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Her ürün zevkle ve özenle seçilmiş

Hoşgeldiniz

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Ben sana mecburum bilemezsin
Adını mıh gibi aklımda tutuyorum
Büyüdükçe büyüyor gözlerin
Ben sana mecburum bilemezsin
İçimi seninle ısıtıyorum.

Konu ile Alakalı Benzer Konular