Derby'nin araba vermesi
Derby bmv araba verecekmiş çekilişle.Üstelik bunun modifiye çalışması youtube bir kanalda yayınlanacak.
10 TL ve üzeri migrostan yapılacak derby ürünleri ile çekilişe katılmak yeterli. detayına bakarsınız

Satıştan gelecek karla zaten bunun parasını fazlasıyla çıkarır bir pazarlama olarak kullanacaklar.

Buna para harcayacagınıza geleneksel traş makinesi yapın kaliteli bir tane,traş sonrası ürünler yapın.

Çok bıçaklılarda gilette çok gerisindeler.Tek artıları fiyatları.Alanlarda memnun kalmayacaktır.Büyük marketlerde traş bıçakları dışında sabunu kremi köpügü vs satmıyorlar nedense.

kaliteyi arttırmak ürün çeşitliligini arttırmak yerine bu yola başvurmuşlar.Derby'e hiç yakıştıramadım.
Her ne kadar bu tür çekilişlerde şansım olmasa da eğer Migros, Derby Usta satsaydı alırdım Smile
Derby el değiştirdikten sonra birşeyler yapmaya çalışıyor.
Derby usta, kremlerde ambalaj değişikliği, reklamlar, kampanyalar vs. ne derece şirket için veya tüketici için başarılı olmuştur bilemem ama eski halinden iyidir diye düşünüyorum.
Voskhod  Jilet adamdır!
Yeni dünya düzeninden geleneksel tıraşa önem vermesini bekleyemeyiz. Çünkü bu kazanç sistemlerine, kar odaklarına aykırı. Ancak bazı firmalar butik tarzda pahalı fiyata bu işi yapabilirler. Aslında forundan da böye bisey çıkabilir. Zaten fırça yapan var sabun yapan var kopurtme kasesi yapan da var. Geriye bi aletle jilet yapmak kaliyor.
Derby ve Arko gibi markaların geleneksel Tıraşa yönelik üretim, reklam yapmalarını geçtim mevcut tedarikçilerin zorlu ekonomik şartlar dolayısıyla kepenk kapatmasından korkarım ben. Yurt içinde ulaşılabilir ürün sayısının artması bir yana mevcut stoklar bittikten sonra yerine yenilerinin girme hızı bile sıfırın altına inmiş gördüğüm kadarıyla.

Derby tıraş ürünlerinin tüketimini arttırıp piyasayı kısa süreliğine canlandırabileceğine inandıysa BMW değil gemi versin.

BLA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
"eğer bir gün benim sözlerim bilimle ters düşerse benim sözlerimi seçin"
Komsum ovdunuz mu kızdiniz mi bilemedim ancak olaya geleneksel tıraş özelinde bakmayın. Arabayı doğan kabak yapacak. Çoğunlukla gençler izler kendisini. Bu da onu izleyen gençlere en az bir ürün satıp markalarını denetme imkanı veriyor. E36 bmw oğlan çocuklarının hayali . Bence yöntem güzel. Doğan abi abone kasar Derby bedava reklam yapar. Bir genç araba sahibi olur. Bence sıkıntı yok
Bu arada sunu da soyleyim. Bu tarz kampanyalarda arabanın bütün (ÖTV ve MTV) vergilerini kampanyayı kazanan öder.
(07/11/2019, Saat: 21:18)Mustafa40 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu arada sunu da soyleyim. Bu tarz kampanyalarda arabanın bütün (ÖTV ve MTV) vergilerini kampanyayı kazanan öder.

Yani yüzde 135ini mi ? Big Grin
(07/11/2019, Saat: 21:08)mustbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komsum ovdunuz mu kızdiniz mi bilemedim ancak olaya geleneksel tıraş özelinde bakmayın. Arabayı doğan kabak yapacak. Çoğunlukla gençler izler kendisini. Bu da onu izleyen gençlere en az bir ürün satıp markalarını denetme imkanı veriyor. E36 bmw oğlan çocuklarının hayali . Bence yöntem güzel. Doğan abi abone kasar Derby bedava reklam yapar. Bir genç araba sahibi olur. Bence sıkıntı yok
Bana söylediyseniz kampanya fikrini övdüm hocam. Bu firmaların ürünlerini satmalarını sağlayacak ve ufakta olsa piyasanın hareketlenmesine neden olacak her hareketini olumlu buluyorum. Kızdığım nokta sadece geleneksel tıraş tarafında devletin ağır vergilerle ithal ürün getiren firmaların, satmaya çalışan esnafın belini bükmesi. İthalatı bitirmeye yol açtığı gibi tüketicinin yurt dışı alışverişini de engelliyor. E tüketici iç pazarda yerli üreticiye yönelmek zorunda kaldığında da elinde arko ve derby dışında ürün yok; ama bu markalar da ürün çeşitliliği boyutunda çok muhafazakar. Elimizde berber kokulu sabun dışında yerli sabun yok olanı da bulmak için 40 takla atmanız gerekebiliyor. E ben 365 gün arko sabun kullanmak zorunda mıyım?

O nedenle bu tip kampanyalar ucundan kıyısından tıraş ürünleri çeşitliliği doğuracak kullanım alışkanlıkları kazandırabilecekse, derby BMW ile yetinmesin yanında gemi bile versin dedim.

BLA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
"eğer bir gün benim sözlerim bilimle ters düşerse benim sözlerimi seçin"
araç ikinci el olduğu için ötv si zaten ödendi(gerçi e36 zamanı ötv yoktu ya henüz neyse), mtv ise zaten 6 aydan 6 ay’a kullanıcının ödemesi gereken bir vergidir.
Sizin söylediğiniz veraset intikal vergisidir. Böyle çekilişten bir mal çıktığında size miras kalmış gibi vergilendirilir.

Genelde 0 km araçlar veriliyor çekilişlerde ve çıkan kişinin veraset intikal vergisi ödemeye gücü olmuyor dediğiniz gibi. Atıyorum magnumdan bugünün parası 3 milyon tl lik lambo çıktı diyelim. Gidiyorsunuz bir galeri veya alma gücü olanla anlaşıyorsunuz, 100-200 bin tl adama toka ediyorsunuz, vergilleri vs yi ödeyip aracı alıyor, size para piyasanın biraz daha altında para veriyor vs vs.

Bunların haricinde milli piyango oyunlarından para vergi stopaj vs kesintisi yapılmaz. Tjk ve ve iddia oyunlarında anında “gacırt” diye
keserler.

Tüm bunların haricinde araç 3.18 is beylerSmile

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Araba kiralamak lim10 15 6,858 15/06/2020, Saat: 20:25
Son Yorum: Kecelan
  Hasar kayıtlı araba almak * Genel Konu mustbe 19 8,889 27/02/2020, Saat: 13:00
Son Yorum: mustbe
  İzmir Key Muzesi, Araba Meraklılarına Duyuru dikdik_s 9 9,526 02/04/2016, Saat: 20:08
Son Yorum: hamdib
  Hybrid Araba Zamanı ihtilaf 18 12,441 18/02/2015, Saat: 10:44
Son Yorum: ts9funk
  Guzel bir araba tanitimi haaydin 3 6,364 10/11/2013, Saat: 18:33
Son Yorum: theunnamed

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: