Memnun kalmadığınız tıraş ürünleri
(23/02/2017, Saat: 10:43)ArdıçKatranı Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Proraso kırmızı. Köpüğüne lafım yok ama o ne kokudur öyle ya... Seveni vardır diye şimdi forumda çok da yermeyeyim kendisini, ama kokusunu fırçadan bir doz Arko bi doz Cella ile anca attım. Kimyasal kokulara duyarlı komşular uzak durmalı bu sabundan.

+ 1. Ben tüm Proraso ürünlerinde bu durum var diye düşünüyorum. Yeşil sabun ve aftershave ile kırmızı sabun bitene kadar kullanan biri olarak bu markanın hiç bir ürününü bir daha kullanmama karar verdim. Bu iticilik kırmızı serinin sabununda zirve yapıyor komşum.
As long as you have drinking days than hungover days, you're fine ...
Listemde Proraso kırmızı vardı ama son zamanlarda forumda kokusuyla ilgili okuduğum olumsuz yorumlardan sonra soğudum açıkçası. Yeşili hiç kullanmadım. Beyazı kullandım, elimde çok az miktarda var, bitmek üzere. Performansı başarılı. Kokusu ve ferahlatıcı etkisi pek bana göre değil ama kırmızı kadar da olumsuz değil sanırım. En azından baskın değil. (Kullanmadığım için karşılaştırma yapamıyorum, sadece bahsedildiği üzere yorumumu yazıyorum) Kırmızıyı listemden çıkaracağım herhalde. Yeşili zaten hiç düşünmemiştim.
(23/02/2017, Saat: 11:30)msakalli Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Listemde Proraso kırmızı vardı ama son zamanlarda forumda kokusuyla ilgili okuduğum olumsuz yorumlardan sonra soğudum açıkçası. Yeşili hiç kullanmadım. Beyazı kullandım, elimde çok az miktarda var, bitmek üzere. Performansı başarılı. Kokusu ve ferahlatıcı etkisi pek bana göre değil ama kırmızı kadar da olumsuz değil sanırım. En azından baskın değil. (Kullanmadığım için karşılaştırma yapamıyorum, sadece bahsedildiği üzere yorumumu yazıyorum) Kırmızıyı listemden çıkaracağım herhalde. Yeşili zaten hiç düşünmemiştim.

Komşum proraso kırmızı sabunu ben severek kullanıyorum. Pek çok pahalı sabuna göre kokusu ve fiyat performansı gayet iyi
(23/02/2017, Saat: 12:02)Zeman Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum proraso kırmızı sabunu ben severek kullanıyorum. Pek çok pahalı sabuna göre kokusu ve fiyat performansı gayet iyi

Elimde başka markaların sandal kokulu sample sabunları var. Kokularla pek anlaşamadım. Üstüne Proraso kırmızı ile ilgili yorumları görünce hiç düşünmeyeyim o zaman dedim. Sizin yorumunuzdan sonra tekrar değerlendireceğim. Teşekkür ederim.
@msakalli komşum Sandal kokusunu sevmediyseniz sevmezsiniz bence zorlamayın kendinizi .
(23/02/2017, Saat: 12:54)Nani Kuş Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @msakalli komşum Sandal kokusunu sevmediyseniz sevmezsiniz bence zorlamayın kendinizi .

Smile Yani, hakkını başka sabunlarda kullan diyorsunuz Smile
(23/02/2017, Saat: 12:56)msakalli Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Smile Yani, hakkını başka sabunlarda kullan diyorsunuz Smile

@msakalli komşum ve @Nani Kuş Devrim kardeşim ben sandal kokusunu çok beğenirim özellikle tobs..
Proraso farklı bir sandal ? bana küf kokusunu andırıyor. @msakalli üstad bencede başka sabulara şans verinWink

(23/02/2017, Saat: 13:44)Tahir Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @msakalli komşum ve @Nani Kuş Devrim kardeşim ben sandal kokusunu çok beğenirim özellikle tobs..
Proraso farklı bir sandal ? bana küf kokusunu andırıyor. @msakalli üstad bencede başka sabulara şans verinWink

+1. Çok haklısınız @Tahir komşum. Benim yorumumdan da sandal kokusu beğenmediğim anlamı çıkarılmamalı. Aksine çok beğendiğim ve yağ formunda kullandığım bir kokudur. Proraso kırmızı sabunu da bu beklenti ile almıştım, ancak sonuç malum.
As long as you have drinking days than hungover days, you're fine ...
(23/02/2017, Saat: 13:44)Tahir Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @msakalli komşum ve @Nani Kuş Devrim kardeşim ben sandal kokusunu çok beğenirim özellikle tobs..
Teşekkür ederim @Tahir üstadım
Kırmızı prorasonun kremini kullanıyorum kokusu fena değil beğeniyorum. Tabi harris sandal gibi olmasa da güzel bence.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Tıraş Ekipmanlarımız baduruk 636 337,186 16/08/2023, Saat: 14:45
Son Yorum: yaylaoglu
  Geleneksel tıraş sakalı inceltir mi? simsek 3 2,332 09/08/2023, Saat: 11:35
Son Yorum: Lord Sparhawk
  tıraş fırçası ve makinesi önerisi f02561 0 936 23/07/2023, Saat: 22:53
Son Yorum: f02561
Star Geleneksel Tıraş Hakkında Tavsiyeleriniz Ogz4835 5 1,536 19/07/2023, Saat: 19:07
Son Yorum: Ogz4835
  Tıraş esnası, sonrası Tıraşsever 4 1,269 11/06/2023, Saat: 18:21
Son Yorum: exselans
  Tıraş sonrası batık ve sivilce çıkması. Umut islam 10 2,118 08/06/2023, Saat: 01:54
Son Yorum: layken
  Günluk Tıraş İçin Tavsiye Tıraş Aleti alihsan1969 7 3,295 08/05/2023, Saat: 01:03
Son Yorum: layken
  Geleneksel tıraş Tıraşsever 7 1,547 25/04/2023, Saat: 17:53
Son Yorum: Ömer t. Katı
  Tıraş sonrası morarıklık ve türevi sorunlarına çözüm önerileri toprak1 5 2,492 03/03/2023, Saat: 01:24
Son Yorum: 3.Perde
  Her gün tıraş ve kullanılan aletler Freeloader 3 2,483 19/09/2022, Saat: 12:34
Son Yorum: necatiatceken

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: