Memnun kalmadığınız tıraş ürünleri
(25/06/2012, Saat: 10:26)papazerigi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ben niveanın salatalık kokulu tıraş kremini eklemek istiyorum... kesinlikle parasının karşılığı değil. koruyucu tabaka filan oluşturmuyor. çok cıvık...sabunlarla karıştırmadan kullanmak mümkün değil bence.... Confused

işte şuçlu bu:
2398_0_nivea-for-men-rasiercreme-mild-100ml.jpg

sensitive olanıda kullandıysanız mild ile kıyaslayabilirmisiniz
sensitive aldım fena değildi, mild bulamadım ama kendi sitesinde sadece mild var , sensitivin üretimini durdurdularsa kötü olmuş. sensitive ve mildi kullananlar kıyaslayabilirmi?
http://trasklavuzu.blogspot.com/
Wilkinson jilet. Evdeki meyve bıçakları bile daha keskin.

wil.jpg
benimki mild idi... sensitive daha iyi diyorlardı kullananlar yanlış hatırlamıyorsam...
Kimse inanmicak ama 7 o'clock sharp edge... Sevemedim bir turlu... Birde futur... Ne kadar denediysemde memnun kalamadim. Yalniz futur icin kotu diyemem, bana gore degil... Birde derby jilet var. İkinci tiras eziyet oluyor bende
sinekkaydı tıraş, boyalı ayakkabı, ütülü pantolon...
Şimdiye kadar deneyebildiğim ürünlere göre,

Jilet: Wilkinson makina ile gelen jilet, derby ve rapira üç renk çizgili olanı. bu jiletler ne keser bilmiyorum sakal kesmiyor çünkü Undecided 'ın hediye gönderdiği çapraz yazılı rapira çok güzel ama onunda sanırım sahtesi çok gerçeğini ben bulamadığımdan olsa gerek onları da sevemedim.

Krem: Arko kremleri sevmeme rağmen kokusunu hiç sevmediğim bir kere kullanıp bir daha da almayacağım arko maximum comfort. Genel beğeninin aksine kokusu ve köpürme (benim hatam da olabilir bunda) sorunundan dolayı tobs avokado.(ama hakkını yemeyeyim nemlendirme güzel)

Sabun: Genelde sabunları severim, az sevdim diyebileceğim mwf var sadece.

Balsam: Arko citrus tıraş sonrası krem..
kyoku tiras kremini hic sevmedim. hem silikon kokuyor hem de kopuk namina bir gram bile birsey elde edemedim tum sample i bosaltmama ragmen. belki ben yanlis kullandim ama makineyi temizlemek de zorlamisti beni.
Perma Sharp 5 li kutuda olanından aldım wılkınson makınama taktım yuzumu mahvettı ve 2 gun sonra wılkınson makınayı elıme aldıgımda jılet pas ıcındeydı makınanın ıcınıde pas ıcınde bırakmıstı ama wılkınson makınanın ıcınden cıkan kendı jıletı hem yuzumde yag gıbı kaydı hemde 4 kere kullanmama olanak verdı ben aldıgım perma sharp ın sahte oldugunu dusunuyorum sizce bu mümkünmü ?
Anladığım kadarı ile sahte olma ihtimali çok yüksek. Ancak size tavsiyem tıraşınız bittikten sonra jiletinizi makinenizin içinde bırakmamanız yönünde olacaktır.
hoş geldinizSmile

plastik kutuluysa sahte olma ihtimali var permaya yakın kalite ve keskinlikte yarı fiyatı yeşil astra tavsiye ederim

saygılar

(26/06/2012, Saat: 12:10)agatam Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Perma Sharp 5 li kutuda olanından aldım wılkınson makınama taktım yuzumu mahvettı ve 2 gun sonra wılkınson makınayı elıme aldıgımda jılet pas ıcındeydı makınanın ıcınıde pas ıcınde bırakmıstı ama wılkınson makınanın ıcınden cıkan kendı jıletı hem yuzumde yag gıbı kaydı hemde 4 kere kullanmama olanak verdı ben aldıgım perma sharp ın sahte oldugunu dusunuyorum sizce bu mümkünmü ?
büyük ihtimal ile sahtedir aldığınız jilet. tek denemiş olsanız yüzünüze uymamış diyebilirdik ancak ws ile kıyaslayınca, o kayıp ta perma kesmiyorsa sahtedir. perma keskin jiletlerden biri çünkü. güvenilir bir yerden test etmenizi önerebilirim. ancak onun yerne yeşil astra fikrine ben de katılıyorum. daha konforlu bir tıraşı yarı fiyatına alabiliyorsunuz.
selamlar.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Tıraş Ekipmanlarımız baduruk 636 337,317 16/08/2023, Saat: 14:45
Son Yorum: yaylaoglu
  Geleneksel tıraş sakalı inceltir mi? simsek 3 2,334 09/08/2023, Saat: 11:35
Son Yorum: Lord Sparhawk
  tıraş fırçası ve makinesi önerisi f02561 0 938 23/07/2023, Saat: 22:53
Son Yorum: f02561
Star Geleneksel Tıraş Hakkında Tavsiyeleriniz Ogz4835 5 1,538 19/07/2023, Saat: 19:07
Son Yorum: Ogz4835
  Tıraş esnası, sonrası Tıraşsever 4 1,270 11/06/2023, Saat: 18:21
Son Yorum: exselans
  Tıraş sonrası batık ve sivilce çıkması. Umut islam 10 2,127 08/06/2023, Saat: 01:54
Son Yorum: layken
  Günluk Tıraş İçin Tavsiye Tıraş Aleti alihsan1969 7 3,297 08/05/2023, Saat: 01:03
Son Yorum: layken
  Geleneksel tıraş Tıraşsever 7 1,548 25/04/2023, Saat: 17:53
Son Yorum: Ömer t. Katı
  Tıraş sonrası morarıklık ve türevi sorunlarına çözüm önerileri toprak1 5 2,497 03/03/2023, Saat: 01:24
Son Yorum: 3.Perde
  Her gün tıraş ve kullanılan aletler Freeloader 3 2,486 19/09/2022, Saat: 12:34
Son Yorum: necatiatceken

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: