Bitmek bilmeyen tahrişler
(06/11/2019, Saat: 17:41)Cem.O44 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hoşbuldum komsum Cella veya proraso sandal temin etmeyi düşünüyorum şuanda impa ticaretten aldığım farklı jiletler geldi bugünde slimle voskhod jileti deneyeceğim birde fotoğraf yükleme işini beceremedim yardımcı olur musunuz keyifli forumlar.

Fotoğraf işini ben Imgbb sitesinden hallediyorum.
https://imgbb.com/

Yüklemeye başla dedikten sonra çıkan linki [img][/img] arasındaki adresi direkt buraya kopyalayabilirsiniz.
"A Samurai always wears two swords."
(06/11/2019, Saat: 18:21)DenizKSK Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Fotoğraf işini ben Imgbb sitesinden hallediyorum.
https://imgbb.com/

Yüklemeye başla dedikten sonra çıkan linki [img][/img] arasındaki adresi direkt buraya kopyalayabilirsiniz.
Çözdüm galiba yanlız tıraştan sonra çoğu kızarıklık sızlama geçiyor.böyle daha iyi ifade etmiş olurum c49af3410af7cb7f05729609d1ca4f63.jpg812d0372550a65cbe28c1d45cb375ea5.jpg3f16249164ff138ff5843e83f2ffbdcd.jpg5650c9070ebc38de4eacf0b10113f65e.jpg

SM-N935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Tavsiyem jiletli traşa ara ver biraz. Sakalı uzatıp sıfır makina ile kes. Eğer jiletle olacaksan tek bıçaklı kullan. Sakalı çıkış yönüne doğru tek perde traş ol. Traş sonrası şap kullan. Yada mümkünse sakalı dinlenir uzat.

Youtube.com/Berberbey
youtube.com/Berberbey
Bu batiklar tıraş olmadığınız zamanlarda da oluyor muydu? Bence cildiye doktoruna gidin.
Yanak daki sivilceler batık kıllara benzemiyor

Youtube.com/Berberbey
youtube.com/Berberbey
Akneli cildin mi var komşum yanak kısmında? Boyundakiler batık o kesin.
Bu arada bir önceki mesaj da yazmayı unuttum. Fırça olarak bir tane yaqi sentetik fırça almanı tavsiye ederim. Domuz kılını sorunlarını çözdükten sonra kullanırsın.
Bir de batık için eczaneden fusidin krem al. Sabaha kadar alır o batık kısmı. Bir süre tıraş olma cildin toparlansın. Ayrıca tıraş makinesi değiştirmeni de tavsiye ederim. Merkur 34c gibi mesala. Ek olarak sakalın uzayınca sakal haritanı çıkar. Nerde ne yöne çıkıyor bir bak.

EVA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Komşum geçmiş olsun cildinizde akne var gibi duruyor cildiye doktorunu görünmenizde fayda var. İnceleyip doğru tehşisi koyacaktır. Bende akne için 5 ay kadar ilaç tedavisi olmuştum 2011de şuan kafamda tekrardan başlayınca düşük doz kullanmaya başladım, yinede öncesine göre çok iyiyim. Kesinlikle faydasını görürsünüz tabi bunların hepsi farazi en doğru tespiti cildiye doktoru yapıcaktır.
Bir süre cildinizi dinlendirin yok tıraş olmak zorundaysanız ya tek perde wtg yada tek bıçakla idareten tıraş olmaya bakın derim.
(06/11/2019, Saat: 19:36)mustbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu batiklar tıraş olmadığınız zamanlarda da oluyor muydu? Bence cildiye doktoruna gidin.

Yok komsum mesela şuan hiç bişey yoktur sivilceli bi yüzüm yok tıraştan belli bi süre böyle oluyor

(06/11/2019, Saat: 20:06)Serkan1221 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Akneli cildin mi var komşum yanak kısmında? Boyundakiler batık o kesin.
Bu arada bir önceki mesaj da yazmayı unuttum. Fırça olarak bir tane yaqi sentetik fırça almanı tavsiye ederim. Domuz kılını sorunlarını çözdükten sonra kullanırsın.
Bir de batık  için eczaneden fusidin krem al. Sabaha kadar alır o batık kısmı. Bir süre tıraş olma cildin toparlansın. Ayrıca tıraş makinesi değiştirmeni de tavsiye ederim. Merkur 34c gibi mesala. Ek olarak sakalın uzayınca sakal haritanı çıkar. Nerde ne yöne çıkıyor bir bak.

EVA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Teşekkür ederim komşum dikkate alacağım 34c düşünmedim ej89 r89 düşündüm ilerleyen zamanlarda slimle elim alışsın diye düşündüm fırça indirimini 11.11 de halletmeyi düşünüyorum
Çok geçmiş olsun komşum. Sinekkaydı traş elde etmek için cildinizi çok mu zorluyorsunuz?

Cildiniz hassas ise bu tip durumlar yaşanabilir diye düşünüyorum.
(06/11/2019, Saat: 20:37)Sh@dow Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum geçmiş olsun cildinizde akne var gibi duruyor cildiye doktorunu görünmenizde fayda var. İnceleyip doğru tehşisi koyacaktır. Bende akne için 5 ay kadar ilaç tedavisi olmuştum 2011de şuan kafamda tekrardan başlayınca düşük doz kullanmaya başladım, yinede öncesine göre çok iyiyim. Kesinlikle faydasını görürsünüz tabi bunların hepsi farazi en doğru tespiti cildiye doktoru yapıcaktır.
Bir süre cildinizi dinlendirin yok tıraş olmak zorundaysanız ya tek perde wtg yada tek bıçakla idareten tıraş olmaya bakın derim.

Komşum cildiye doktoruna gittim iki farklı doktor biri tüy dökücü kremle tıraş ol dedi kafadan eledim onu zaten diğeri ise fucikort antibiyotikli krem verdi kullan dedi fakat bi etkisinde görmedim açıkçası mediacassol diye bi krem var ondan daha iyi geldi cildime sivilceli bi yapı yok altında cikamayan kıllar var 1 hafta kadar önce 154 kök batık çıkardım tek tek saydımSmile onlarda aynısı deri altında kalanlar kızarıyor

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: