Connaught Siparişime 1 Ortak Arıyorum
(24/06/2012, Saat: 19:56)totan35 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: hayırlı olsun kırmızısı icin sizlerinde yorumlarınızı merak ediyorum acıkcası Smile

kirmizi mi bilmiyorum ama sanirim icindekiler sunlar. ayrica kokusu hugo boss no 1 e benziyormus ve yogun ve sert sakallar icinmis tabii kirmizi icin oldugundan emin degilim sadece yeni proroso demisler.
Aqua, Stearic Acid, Cocos nucifera Oil, Potassium Hydroxide, Glycerin, Lactic Acid,
Parfum, Sodium Hydroxide, Butyrospermum parkii Butter, Theobroma cacao Seed
Butter, Sodium Lauroyl Sarcosinate, Pentaerythrityl Tetra-di-t-butyl
Hydroxyhydrocinnamate, Sodium Metasilicate, Tetrasosium EDTA,
Hydroxyethylcellulose, Citronellol, Geraniol, Alpha-Isomethyl Ionone, Limonene,
Linalool, Coumarin, Sodium Hydroxymethylglycinate, Santalum album Oil
Biraz okudumda herkes gerçek sandalağacı kokusu olduğunan bahsediyor.Normal parfümeride gödrüğümüz kokudan ziyade sandalağacı yağı kokusu daha saf hali.

Dolayısyıla çoğu kişi bu sandalwood kokmuyor gibi yorumlar yapmış Smile

Bakalım göreceğiz.
(24/06/2012, Saat: 20:02)linguist Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(24/06/2012, Saat: 19:56)totan35 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: hayırlı olsun kırmızısı icin sizlerinde yorumlarınızı merak ediyorum acıkcası Smile

kirmizi mi bilmiyorum ama sanirim icindekiler sunlar. ayrica kokusu hugo boss no 1 e benziyormus ve yogun ve sert sakallar icinmis tabii kirmizi icin oldugundan emin degilim sadece yeni proroso demisler.
Aqua, Stearic Acid, Cocos nucifera Oil, Potassium Hydroxide, Glycerin, Lactic Acid,
Parfum, Sodium Hydroxide, Butyrospermum parkii Butter, Theobroma cacao Seed
Butter, Sodium Lauroyl Sarcosinate, Pentaerythrityl Tetra-di-t-butyl
Hydroxyhydrocinnamate, Sodium Metasilicate, Tetrasosium EDTA,
Hydroxyethylcellulose, Citronellol, Geraniol, Alpha-Isomethyl Ionone, Limonene,
Linalool, Coumarin, Sodium Hydroxymethylglycinate, Santalum album Oil

hocam yeni formul icindir o kırmızısını ben cok tutmadım bildiginiz nivea tıras kremi gibi geliyor bana
(24/06/2012, Saat: 20:07)eggman Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Biraz okudumda herkes gerçek sandalağacı kokusu olduğunan bahsediyor.Normal parfümeride gödrüğümüz kokudan ziyade sandalağacı yağı kokusu daha saf hali.

Dolayısyıla çoğu kişi bu sandalwood kokmuyor gibi yorumlar yapmış Smile

Bakalım göreceğiz.

sandal agaci her urunde farklı kokuyor bende gercek bir sandal agacı kokusu nedir bilmeiyorum ancak bu bana az kokulu ve kıvamlı geliyor dostum bakalım siz nasıl bulacaksınız. tabi ki ben diger proraso larla kıyaslıyorum.
Sabun ekleyecektimde sonra kremle sabunun aynı olduklarını belirten tonlarca yorumdan sonra bari sandalwoodu ekleyeyim dedim.
Proraso nun sabunu daha kaliteli gercekten arada cok fark var. Elbette bunlarda guzel ancak sabunlarını deneseniz hayran kalırsınız bizim arko gibi klasik. Tabi kişiden kişiye degisir begenmeyede bilirsiniz ancak fiyat ve performans oranı dusunulunce bir de yaz ayı olunca mutlaka deneyin derim hatta şimdi proraso proraso diyince kalktım tıraş oldum Smile
BB'de okudum üretici firma aynı olduklarını belirten bir açıklama yapmış.

Ancak daha yoğun herhalde daha sert olması için.Buda pozitif etki yaratıyor olabilir.
(24/06/2012, Saat: 21:00)eggman Adlı Kullanıcıdan Alıntı: BB'de okudum üretici firma aynı olduklarını belirten bir açıklama yapmış.

Ancak daha yoğun herhalde daha sert olması için.Buda pozitif etki yaratıyor olabilir.

ayni yorumlari ben de okudum eski mentollu prorosom sabun kivamina gelmisti yaza sakladigim icin ama bir eksigi yoktu. sulayinca bildigimiz prorosoSmile
Bende bugün uzun süre sonra kullandım toplu alım sampleını tekrardan.Baya bir sertti Big Grin
Bir arkadaşımıza jilet sample pack başka bir arkadaşımızda makine ekledik siparişe dolayısıyla buraya gelişmeleri yazayım, bugün kargoya verilmiş.

Your item, posted on 27/06/12 with reference xxxxxxxxxx has been received at our international mail centre and is being made ready for despatch overseas.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Mağaza arıyorum. Zireæl47 5 1,388 23/10/2023, Saat: 19:34
Son Yorum: Zireæl47
  Connaught Shaving piankhy 464 448,981 24/09/2019, Saat: 19:23
Son Yorum: habaz
  traş seti arıyorum. kreuzberg 6 9,879 10/10/2014, Saat: 23:31
Son Yorum: eskiuyemnt
  connaught siparişime ortak arıyorum v2.0 mustas 3 5,915 30/06/2012, Saat: 00:56
Son Yorum: mustas

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: