https://gelecegenefes.com/ fidan dikimi ülke çapında
Daha yeşil bir Türkiye için, 11 milyon ağacı geleceğe miras bırakarak dünya rekoruna koşuyoruz. El ele, gönül gönüle, katıl bize.

11 Kasım 2019
Saat 11:11’de
81 ilde

Haydi Türkiye, Fidan Dikmeye!

https://gelecegenefes.com/
Haberdar ettiğiniz için sağolun komşum. Bi kaç arkadaşımın hikayesinde sertifika görmüştüm ama bu kadar büyük çaplı etkinlik olduğunu bilmiyordum. 5 fidanla katıldım şimdilik izin alabilirsem etkinliğe de bizzat katılacağım. Forumda da büyük talep göreceğini düşünüyorum.
Organizasyon ne kadar güvenilir bilgisi olan paylaşabilir mi ? Tamamen bilgim olmadığı için soruyorum. Bir de fidan sahiplenme tam olarak ne oluyor açıklarsanız sevinirim.
Sanal olarak diktik fidanlarımızı, nasipse 11.11 de reel olarak diceğiz. Bilgilendirme için teşekkürler komşum illa ki haberi olmayanlar vardır.
(02/11/2019, Saat: 16:18)JohnLocke Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Organizasyon ne kadar güvenilir bilgisi olan paylaşabilir mi ? Tamamen bilgim olmadığı için soruyorum. Bir de fidan sahiplenme tam olarak ne oluyor açıklarsanız sevinirim.

Komşum tarım ve orman bakanlığı sitesine girdiğinde zaten reklam olarak bu organizasyon çıkıyor. Güvenilir yani.
(02/11/2019, Saat: 16:18)JohnLocke Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Organizasyon ne kadar güvenilir bilgisi olan paylaşabilir mi ? Tamamen bilgim olmadığı için soruyorum. Bir de fidan sahiplenme tam olarak ne oluyor açıklarsanız sevinirim.

Komşum tarım ve orman bakanlığı ve orman genel müdürlüğünün etkinliği. Yani güvenilir. Sahiplenme olayını ben de tam anlamadım.
Neredeyse bütün çevremin sosyal hesaplarında görünce bugün girdim siteye. Bir adet sahiplendim bir adet de bağışladım Smile dikili bir ağacımız olsun diye Smile forumda da bahsi geçmediğini görünce konuyu açtım. İnsallah faydalı olur

Sahiplenme : herhangi bir fidan sizin adınıza dikilecek.
Bağış : sizin bedelini ödediğiniz bir fidan sizin adınıza dikilecek.
Her ikisinde de katılarak dikim işlemine yardım edebilirsiniz

Edit : Geleceğe Nefes T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı Orman Genel Müdürlüğü
11 MİLYON AĞAÇ,
BUGÜN FİDAN YARIN NEFES

Hedeflenen Fidan: 11.047.430
Sahiplenilen Fidan: 9.506.223
T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı Orman Genel Müdürlüğü
“Geleceğe Nefes” seferberliğimize hoş geldiniz!

11 Kasım 2019’da saat 11:11’de 81 ilimizde 2023 noktada 3 saat içinde tam 11 milyon fidan toprakla buluşuyor.

Sizler adına dikeceğimiz fidanları bu site üzerinden sanal olarak sahiplenebilmenizi istiyoruz. Sahiplendiğiniz fidanların dikim lokasyonu ile tören alanları farklı yerler olabilir.

Törenlerimize katılmak isterseniz, bulunduğunuz ilde yapılacak törenlerin lokasyonunu
Tören Alanları bölümünden öğrenebilirsiniz.

Tarım ve Orman Bakanlığı
Bir bilgi de ben vermek isterim. En çok açık olan iller Kütahya , Diyarbakır ve Elazığ'da. Özellikle nüfusuna oranla Kütahya'da hedeflenen ağaç çok yüksek olduğu için ben oraya bağışladım. Açığı fazla olan illere destek atabiliriz.
Bilgiler için teşekkür ederim mutlaka bağışta bulunacağım.
Ben tüm aile için bağışladım. Çok güzel bi çalışma olmuş. Ülkemizin bunu gibi çalışmalara daha çok ihtiyacı var.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: