Perma Sharp Süper Jilet
(01/06/2019, Saat: 20:30)FearOfATG Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben birkaç izbe noktaya baktım. Burası kesin satamamıştır dediğim yerler bile yenisinden edinmişti bile..

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi...

Belkide satis politikasi olarak eskileri toplanip geri donusum yapilmistir.
Enjoy life, your family and friends, love, good food and drink, music, and nature, and be kind and respectful to others while we are still here.
Geleneksel tıraşa yeni başlamış bir komşunuz olarak yeni versiyonunu Siyah wilkinson ile denemdiğim 3. Ve şimdilik en memnun kaldığım jilet oldu. Diğer jiletler seyyar satıcıdan aldığım orjinal mı onu dahi bilmiyorum Rapira ve Wilkinson'ın kendi jiletiydi.

Perma Sharp ile 2 perdede beni gayet tatmin edici tıraşlar elde ettim 4. Kez aynı jileti kullanmama rağmen. Diğer bir kaç siparişim ise bayram sonrası elimde olacak ama en azından memnun olduğum ve beni mutlu eden bir jilet bulabilmek sevindirdi. Böyle giderse ilerleyen günlerde bir karetela siparişi kaçınılmaz olacak.
(08/06/2019, Saat: 17:17)kırmızıbalık Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Geleneksel tıraşa yeni başlamış bir komşunuz olarak yeni versioyununu Siyah wilkinson ile denediğim 3. Ve en şimdilik en memnun kaldığım jilet oldu. Diğer jiletler seyyar satıcıdan aldığım orjinal mı onu dahi bilmiyorum Rapira ve Wilkinson'ın kendi jiletiydi.

Perma Sharp ile 2 perdede beni gayet tatmin edici tıraşlar elde ettim 4. Kez aynı jileti kullanmama rağmen. Diğer bir kaç siparişim ise bayram sonrası elimde olacak ama en azından memnun olduğum ve beni mutlu eden bir jilet bulabilmek sevindirdi. Böyle giderse ilerleyen günlerde bir karetela siparişi kaçınılmaz olacak.

Komşum, Sıhhatler olsun öncelikle.
Benimde favorim Perma-Sharp'tır. WS orta yumuşaklıklıkta (mild) bir makine olmasın karşın PS ile iyi uyum sağlar, PS üzmez. Aynı jileti bir de daha agresif bir makine ile deneyebilirsin ki o zaman jileti daha iyi anlayabilirsin. Bu sebeple en kolay olarak Yuma veya ömürlük (f/p olarak pek çok komşumun ilk sıraya koyduğu) Rimei ile denersen daha keskin bir tıraş yaşayabilirsin. Ben yeni aldığım ve ilk kez deneyeceğim her jileti Rimei ile denerim, her zaman performans verir.
Hadi hayırlı tıraşlar!  Tıraş aleti
(08/06/2019, Saat: 17:48)ekindgn Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum, Sıhhatler olsun öncelikle.
Benimde favorim Perma-Sharp'tır. WS orta yumuşaklıklıkta (mild) bir makine olmasın karşın PS ile iyi uyum sağlar, PS üzmez. Aynı jileti bir de daha agresif bir makine ile deneyebilirsin ki o zaman jileti daha iyi anlayabilirsin. Bu sebeple en kolay olarak Yuma veya ömürlük (f/p olarak pek çok komşumun ilk sıraya koyduğu) Rimei ile denersen daha keskin bir tıraş yaşayabilirsin. Ben yeni aldığım ve ilk kez deneyeceğim her jileti Rimei ile denerim, her zaman performans verir.

Razorus indiriminden sonra duramadım, sizin tavsiyenizle bir de İmpa'dan Rimei siparişi geçtim bir takım jiletlerle bilrikte. Şimdilik tek eksik Muhle R89 kalıyor gibi alınacak, o da artık ilerleyen günlerde inşallah

Teşekkür ederim tavsiyeniz için.
(09/06/2019, Saat: 09:04)kırmızıbalık Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Razorus indiriminden sonra duramadım, sizin tavsiyenizle bir de İmpa'dan Rimei siparişi geçtim bir takım jiletlerle bilrikte. Şimdilik tek eksik Muhle R89 kalıyor gibi alınacak, o da artık ielerleyen günlerde inşallah

Teşekkür ederim tavsiyeniz için.

Rica ederim.
Geleneksel tıraşın kötü yanı bu aslında, aldıkça alasınız geliyor. Ben 1 makina 1 sabun 1 jilet ile başladıöm 2 ufak dolap doldu Smile Durduruyorum kendimi zar zor Smile
Geleneksel tıraşta yeniyim ancak denediğim 4-5 marka/model içerisinde en iyi jilet şuan için. Fırsat buldukça diğer markaları da deniyorum, mavi astram yolda. Ilk tıraş aletim ws (6.günde kırıldı) ve yuma ile birlikte şuan kullandığım Rimei'de de ne denediysem çıkartıp yerine perma sharp koydum.
Bayramda 100'lü paket berber versiyonunu aldım arada fark var mı merak ediyorum. En azından p&g öncesi olduğu için daha güzeldir diye hayal ediyorum..

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi...
(08/06/2019, Saat: 17:48)ekindgn Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum, Sıhhatler olsun öncelikle.

@ekindgn komşum PS ve Rimei çifti ile gece bir randevumuz vardı, galiba en yakın tıraşımı oldum şimdiye kadar hem de çok bir efor sarfetmeden. Teşekkür ederim değerli tavsiyen için. Aletle ilgili genel değerlendirmemi kendi başlığında yapacağım.
En Yeni Perma Sharplar eskisi gibi keskin olmaya mı başladı sanki

Bildiğiniz gibi Rusya'da üretilen PermaSharplar çok kaliteli ve keskindi. Sonra keskinlikleri çok kötüleşti.
AMA üzerinde GİLLETTE yazan son çıkan PERMA SHARPlar oldukça keskin ve KALİTELİ gibi yeniden arkadaşlar. Sizlerin yorumunuzu çok merak ediyorum.
(13/06/2019, Saat: 09:47)kırmızıbalık Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @ekindgn komşum PS ve Rimei çifti ile gece bir randevumuz vardı, galiba en yakın tıraşımı oldum şimdiye kadar hem de çok bir efor sarfetmeden. Teşekkür ederim değerli tavsiyen için. Aletle ilgili genel değerlendirmemi kendi başlığında yapacağım.

Rica ederim. Bende bugün yine PS ile tıraş oldum, mükemmel sonuç. @starex komşumun Ankara buluşmasında bana hediye ettiği Baılı BD177 ile denedim, çok rahat ve sıfır kıvamında tıraş oldum ki ben her yaprak jileti sadece 1 kez kullanıyorum. PS benim en çol tuttuğum jilet gerçekten, keskinliği çok iyi, bendeki makinelere çok iyi uyum sağlıyor. Keyifli tıraşlar dilerim.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Shark Super Stainless Jilet msakalli 45 34,289 03/10/2023, Saat: 23:51
Son Yorum: alfredantionee
  Jilet Tavsiyesi Aedan 221 155,707 25/08/2023, Saat: 10:20
Son Yorum: sohayli
  Jilet satış sitesi hak. telemcii 2 1,191 24/07/2023, Saat: 23:38
Son Yorum: telemcii
  Jilet Stoku ne kadar olmalı? erdsde 59 31,934 31/05/2023, Saat: 17:20
Son Yorum: arandur
  BAİLİ BR-176 İçin jilet önerisi. Umut islam 3 798 28/05/2023, Saat: 22:01
Son Yorum: Mecanica
  Dorco Super Sharp Naci Erdem 16 7,532 13/05/2023, Saat: 00:04
Son Yorum: BAYsubjeckt
  Gillette 7 O'Clock Super Stainless Double Edge (Yeşil Paket) koolandgang 50 43,494 24/04/2023, Saat: 15:43
Son Yorum: BAYsubjeckt
  Gilette 7 O' clock Super Platinium ohtararan 32 40,785 23/04/2023, Saat: 21:20
Son Yorum: Mecanica
  Derby extra jilet BigHillMe 366 380,173 22/01/2023, Saat: 16:49
Son Yorum: implicit
  VERTICE Euromax Platinum Jilet BuraKaya55 54 29,106 01/01/2023, Saat: 10:44
Son Yorum: saitfirat

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: