Perma Sharp Süper Jilet
(24/04/2019, Saat: 15:32)ekindgn Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 43.90 TL kargo dahil 100 adetti ama o fiyat şu an yok sanirim.

Sagol komsum gilette olanlar daha ucuz su an onu da bi deneyeyim onlardan alirim belki
super olmayanla biraz önce tıraş oldum komşularım gayet konforsuz ve yakın olmayan vede bol miktarda çekiştirmeli bir tıraş oldu. 2 kez kullanıp tarihin tozlu sayfalarına kaldıracağım.
Yeni permasharp ile eskisine göre daha konforlu bir tıraş yaşadım. Jilet ayrıca sinekkaydı için de yeterli keskinlikteydi. Ben yenisini daha çok beğendim. Sağlıcakla kalın.
bugün 2. tıraşı oldum biraz daha az çekme yaptı ama gene yakın değildi çene altı bölgede tahriş ve kızarıklık oldu bu kadar iyi jiletler varken gereksiz . 90 öncekilerden memnun kalırsam alabilirim.
elimde permasharp süper vardı memnundum, karşılaştırma yapmak için gittim gilette permasharp yani yeni üretimlerden aldım.

permasharp süper tek jileti 5 kez kullandım ilk kullanımda traş esnasında jilet yüzümü ısırıyor , batıyor gibi bir his yaratsa da akıcı olması, bir yerden geçip arkada sakal bırakmamasından sebep o olumsuzluğu görmezden gelebilirim. 2. traşta konforda önemli ölçüde artma meydana gelirken ısırmalar batmalar kayboldu, keskinlik bir tık azaldı bana göre ideal halini aldı.3. ve 4. traşlar da 2. traşa benzerken 5.traş a bence gerek yok keskinlik mild jiletlere yaklaşıyor.

Araya başka jilet sokmadan gilette permasharp yani yeni üretimlerden bir jilet çıkardım.
1. traştaki keskinlik ve konfor, permasharp süper in 2.traştaki performansını anımsattı bana.
Traştan sonra ise permasharp süper de yaşamadığım birşey başıma geldi.cildimde bazı yerlerde dokununca acıyan, toplu iğne başı büyüklüğünde kırmızı noktalar çıktı ayrıca traştan sonra veya ertesi günü elimi sakalda gezdirirken yine sakal diplerinde batma hissi yaşadım.
gilette permasharp aynı jiletle 2. traşımı oldum keskinlik bir tık azaldı fakat traş sonrasında yüzümdeki şikayetler aynı devam etti.dolayısı ile gilette permasharp ı 2.traş sonunda bıraktım.

Araya başka jilet sokmadan 2 gün sonraki traşımı daha önce hiç kullanmadığım personna platinum ile oldum.keskinliği ve akıcılığı permasharp süper in belki yarısı olan bu jilet bana 3 perdede yakın traş yaşattı, traş esnasında da rahat kullandım, batma, ısırma gibi bir tarzı yoktu. traştan sonra ciltte herhangi bir şikayetimin kalmadığını gilette permasharptan kalan batma hissinin falan ortadan kalktığını söyleyeyim komşularım.

Traş sabunu: Nivea Krem
Makine: Yaqi kapalı tarak
Traş aralığım: 2 günde 1

Komşularım çeşit çeşit makine ve jilet tecrübem yok, naçizane değişkenleri sabit tutarak bir jilet karşılaştırması yaptım kendime göre görüşlerimi paylaştım.Tüm komşularıma hayırlı ramazanlar dilerim.
@00serkan4300 komşum Yaqi kapalı tarak ile beğenilmeyen jiletlerden Shark ve işporta işi Rapira'yı denemeni öneririm. Yaqi kapalı tarak ile Permesharp eşleştiremedim ben, bu ikili anlaşamıyorlar benim suratta.
(07/05/2019, Saat: 15:58)sfenks Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @00serkan4300 komşum Yaqi kapalı tarak ile beğenilmeyen jiletlerden Shark ve işporta işi Rapira'yı denemeni öneririm. Yaqi kapalı tarak ile Permesharp eşleştiremedim ben, bu ikili anlaşamıyorlar benim suratta.

sağol komşum shark ı denedim anlaşamadık ileride tekrar deneyeceğim.senin gönderdiğin rapira swedish güzeldi komşum başka rapira denemedim daha valla.permasharp super fena değildi de yeni permasharplar hoşuma gitmedi benim de
Gilette p&g perma sharpi satin alip degistirmeden bir onceki permayi nereden buluruz ? Baya bir stok yapmak istiyorum,favori jiletim.
Enjoy life, your family and friends, love, good food and drink, music, and nature, and be kind and respectful to others while we are still here.
(01/06/2019, Saat: 19:01)Rigbie Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Gilette p&g perma sharpi satin alip degistirmeden bir onceki permayi nereden buluruz ? Baya bir stok yapmak istiyorum,favori jiletim.

Komşum ben de sizin gibi düşünüyordum ama elinizdeki farklı makinelerle şans tanıyın bence biriyle uyumu hoşunuza gider benim öyle oldu. Eski ararken yenisi de fena değilmiş durumuna geldim
(01/06/2019, Saat: 19:01)Rigbie Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Gilette p&g perma sharpi satin alip degistirmeden bir onceki permayi nereden buluruz ? Baya bir stok yapmak istiyorum,favori jiletim.
Ben birkaç izbe noktaya baktım. Burası kesin satamamıştır dediğim yerler bile yenisinden edinmişti bile..

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi...

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Shark Super Stainless Jilet msakalli 45 34,852 03/10/2023, Saat: 23:51
Son Yorum: alfredantionee
  Jilet Tavsiyesi Aedan 221 158,054 25/08/2023, Saat: 10:20
Son Yorum: sohayli
  Jilet satış sitesi hak. telemcii 2 1,269 24/07/2023, Saat: 23:38
Son Yorum: telemcii
  Jilet Stoku ne kadar olmalı? erdsde 59 32,504 31/05/2023, Saat: 17:20
Son Yorum: arandur
  BAİLİ BR-176 İçin jilet önerisi. Umut islam 3 849 28/05/2023, Saat: 22:01
Son Yorum: Mecanica
  Dorco Super Sharp Naci Erdem 16 7,754 13/05/2023, Saat: 00:04
Son Yorum: BAYsubjeckt
  Gillette 7 O'Clock Super Stainless Double Edge (Yeşil Paket) koolandgang 50 44,067 24/04/2023, Saat: 15:43
Son Yorum: BAYsubjeckt
  Gilette 7 O' clock Super Platinium ohtararan 32 41,270 23/04/2023, Saat: 21:20
Son Yorum: Mecanica
  Derby extra jilet BigHillMe 366 383,407 22/01/2023, Saat: 16:49
Son Yorum: implicit
  VERTICE Euromax Platinum Jilet BuraKaya55 54 29,686 01/01/2023, Saat: 10:44
Son Yorum: saitfirat

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: