Perma Sharp Süper Jilet
(07/04/2019, Saat: 11:10)ozikars Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Wilkinson'un tıraş aletinde de denemiştim, o tam fecaatti. Ayarlı makinede, 4-5-6 ayarları nispeten daha iyiydi ona göre. Başka alette deneyip sonucu görelim. Temini en kolay jiletlerden, o yüzden uyum sağlamayı isterim açıkçası. Smile

Kesinlikle bir kez daha kanıtlanmış oldu: cilde göre bambaşka davranıyor jiletler. Az önce WS +Perma-sharp ile tıraş oldum, mükemmel uyum sıfır kesik sıfır tahriş= bebek totosu kıvamında oldu yüzüm Smile)
İnat edebilirsiniz ama kullanmak için, deb Derby Usta'da öyle yaptım, kullanacağım bu jileti dedim, defalarca denedim ve kıvamını buldum. Sizinki de öyle olabilir.
Hadi hayırlı tıraşlar!  Tıraş aleti
(07/04/2019, Saat: 12:42)ekindgn Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kesinlikle bir kez daha kanıtlanmış oldu: cilde göre bambaşka davranıyor jiletler. Az önce WS +Perma-sharp ile tıraş oldum, mükemmel uyum sıfır kesik sıfır tahriş= bebek totosu kıvamında oldu yüzüm Smile)
İnat edebilirsiniz ama kullanmak için, deb Derby Usta'da öyle yaptım, kullanacağım bu jileti dedim, defalarca denedim ve kıvamını buldum. Sizinki de öyle olabilir.

Yarın eskisini de deneyeceğim. Eğer eski perma sharp'ı beğenirsem stok yapacağım.

Ben wilkinson ve yeni permasharpla ilk tıraş olduğumda yüzüm pancar tarlasına donmustu, size tam olmuş, keyifli tiraşlar Smile
Eski perma-sharp'ı seven komşular, bulunduğunuz şehirlerin arka mahallelerinde çok kolay bir şekilde bulabilirsiniz. Ankara için konuşmak gerekirse Sıhhıye köprüsünün altında, Ulusta kaldırım kenarında duran seyyar satıcılar hala eski perma-sharplar satmakta. Hatta geçen denizciler caddesi üzerinde 1-2 dükkanda eski perma-sharpların satıldığını fark ettim. Yani hala piyasada eritilmekte iken stok yapabilirsiniz.
Ankara için eski permasharp satın alabileceğiniz diğer bir yer Ulus Alsancak çarşısı han hırdavat. Bol miktarda stokları mevcut.

———————
Nice and clean.
Nice and clean. Aftershave
Eski ile yeni arasında ki fark kesimde mi yoksa konforda mı? Bendekilerin üstünde yakın tıraş yazıyor. Piyasada bulunan jiletler içinde bana en iyi gelen oldu. Eskiler sanırım çift kağıt dışarıdan bakılınca anlaşılabilecek farklılık var mı?
(19/04/2019, Saat: 23:45)Legend Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Eski ile yeni arasında ki fark kesimde mi yoksa konforda mı? Bendekilerin üstünde yakın tıraş yazıyor. Piyasada bulunan jiletler içinde bana en iyi gelen oldu. Eskiler sanırım çift kağıt dışarıdan bakılınca anlaşılabilecek farklılık var mı?
Yeninin üzerinde Gillette de yazıyor. Ayrıca yakın tıraş yazıyorsa yenidir.

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi...
Selam komsular permasharp super yuzume iyi gidiyor ama malum heryerde bulunmuyor benim aldigim yer 3 tl den satıyor sizler ne kadara bulabiliyorsunuz? Internette permasharp super satan bildiginiz memnun kaldiginiz satıcı veya site var mi?
(24/04/2019, Saat: 14:57)00serkan4300 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Selam komsular permasharp super yuzume iyi gidiyor ama malum heryerde bulunmuyor benim aldigim yer 3 tl den satıyor sizler ne kadara bulabiliyorsunuz? Internette permasharp super satan bildiginiz memnun kaldiginiz satıcı veya site var mi?

İnternetten uygun fiyata bulabiliyorsun. Ben temmuzonline diye bir satıcıdan n11 üzerinden temin ettim, çok uygun fiyatti.
(24/04/2019, Saat: 15:06)ekindgn Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İnternetten uygun fiyata bulabiliyorsun. Ben temmuzonline diye bir satıcıdan n11 üzerinden temin ettim, çok uygun fiyatti.

Sagol komsum bir de superin resmini koyup gilette yeni perma gönderme durumlari olabilir diye dusundum malum super piyasadan kalkar artik bi sure sonra.siz ne kadara aldiniz benimki uygunsa 50 liralik alir geçerim
(24/04/2019, Saat: 15:15)00serkan4300 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sagol komsum bir de superin resmini koyup gilette yeni perma gönderme  durumlari olabilir diye dusundum malum super piyasadan kalkar artik bi sure sonra.siz ne kadara aldiniz benimki uygunsa 50 liralik alir geçerim

43.90 TL kargo dahil 100 adetti ama o fiyat şu an yok sanirim.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Shark Super Stainless Jilet msakalli 45 34,704 03/10/2023, Saat: 23:51
Son Yorum: alfredantionee
  Jilet Tavsiyesi Aedan 221 156,932 25/08/2023, Saat: 10:20
Son Yorum: sohayli
  Jilet satış sitesi hak. telemcii 2 1,254 24/07/2023, Saat: 23:38
Son Yorum: telemcii
  Jilet Stoku ne kadar olmalı? erdsde 59 32,399 31/05/2023, Saat: 17:20
Son Yorum: arandur
  BAİLİ BR-176 İçin jilet önerisi. Umut islam 3 828 28/05/2023, Saat: 22:01
Son Yorum: Mecanica
  Dorco Super Sharp Naci Erdem 16 7,623 13/05/2023, Saat: 00:04
Son Yorum: BAYsubjeckt
  Gillette 7 O'Clock Super Stainless Double Edge (Yeşil Paket) koolandgang 50 43,967 24/04/2023, Saat: 15:43
Son Yorum: BAYsubjeckt
  Gilette 7 O' clock Super Platinium ohtararan 32 41,181 23/04/2023, Saat: 21:20
Son Yorum: Mecanica
  Derby extra jilet BigHillMe 366 382,856 22/01/2023, Saat: 16:49
Son Yorum: implicit
  VERTICE Euromax Platinum Jilet BuraKaya55 54 29,417 01/01/2023, Saat: 10:44
Son Yorum: saitfirat

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: