Perma Sharp Süper Jilet
(12/03/2019, Saat: 17:44)ahbap Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum bugün Alsancak çarşısına gittim, dediğiniz yerin adı Han Hırdavat. 2 paket eski üretim Permasharp aldım, lakin satıcı arkadaş durumdan habersizdi. Yeni üretim eski üretim muhabbeti açmaya çalıştım, bilmiyorum her zamanki Permasharp işte dedi Smile Gillette firması aldıktan sonra değişti falan dedim ama pek oralı olmadı Big Grin

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Pek oralı olana rastlayamazsınız. Doğrudur abi deyip geçiliyor bu tarz konularda.. Smile

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi
Son zamanlarda bu tür yerlerde çalışanlar çoğunlukla yabancılara rastlanıyor.
O yüzden de ayrıntılı bilgi alma ihtimali çok zayıf.
İnanın GELTIR den bazı arkadaşlarımız o tür yerlerde olsalar gelen müşterilere her türlü doyurucu bilgiyi vererek stokta yer almamacasına olağanüstü satış yaparlar, ayrıca onların çoğunu da aşılayarak Geleneksel Tıraş 'a alıştırırlar.

E n v i r o n m e n t a l i s t

(12/03/2019, Saat: 17:58)FearOfATG Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Pek oralı olana rastlayamazsınız. Doğrudur abi deyip geçiliyor bu tarz konularda.. Smile

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi
Kesinlikle Smile

So far so good..
(12/03/2019, Saat: 17:44)ahbap Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum bugün Alsancak çarşısına gittim, dediğiniz yerin adı Han Hırdavat. 2 paket eski üretim Permasharp aldım, lakin satıcı arkadaş durumdan habersizdi. Yeni üretim eski üretim muhabbeti açmaya çalıştım, bilmiyorum her zamanki Permasharp işte dedi Smile Gillette firması aldıktan sonra değişti falan dedim ama pek oralı olmadı Big Grin

Oralı olmadığına sevindim komşum. Öğrenirse durumu elindeki malın fiyatını artırmaya kalkar Smile

———————
Nice and clean.
Nice and clean. Aftershave
Yeni üretimi bana biraz konforsuz geldi. Çekme ve tıraştan sonra yanma yapıyor. Agresif ayarda kullandığım içindir belki, bilemiyorum. Ancak eskisini mutlaka deneyeceğim.
Bugüne kadar Yeşil - Mavi Astra , Feather , Muhle , Crystal , Gillette 7o'clock yeşil jiletlerle tıraş oldum her birinin performansını benzer buldum bunu da acemiliğime bağladım. Daha önce Ws Classic ile denemiştim Perma Sharpı ve ekstra bir performans alamamıştım. Son 3 gündür Mühle r106 ile kullanıyorum ve ilk defa bir jilette farkı hissettim Smile Benim jiletim Perma Sharp diyebiliyorum artık.
(05/04/2019, Saat: 00:13)ozikars Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yeni üretimi bana biraz konforsuz geldi. Çekme ve tıraştan sonra yanma yapıyor. Agresif ayarda kullandığım içindir belki, bilemiyorum. Ancak eskisini mutlaka deneyeceğim.

Aslında Perma-Sharp genel olarak pek çok alete ve cilde iyim uyum sağlıyor, ben 3 makinamda da (WS + Yuma + Rimei) çok iyi performans alıyorum, etrafımdanda aynı şeyleri duyuyorum. Farklı bir alette deneyin, tekrar konuşalım
Hadi hayırlı tıraşlar!  Tıraş aleti
Eski üretimini kullanmak kısmet olmadı. Yurt icinde bulunabilen en iyi jilet bu bence. Sakalı fazla sert ve gür olmayan arkadaşlar diğer alternatifleri deneyebilirler ancak sakalı sert ve gür olanlar bence hiç fantaziye girmesin.
4 trasi cok rahat çıkarıyor fazlasida olur ama denemedim.
Fiyat/Performans ürünü aslında ama nedense ben pek anlasamadim. Konforu düşük geldi sanırım bana. Çok yoğun sakalım olmadığı için daha konforlu jiletler benim gibi kişilere daha uygun gibi.
Voskhod  Jilet adamdır!
(05/04/2019, Saat: 18:24)ekindgn Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Aslında Perma-Sharp genel olarak pek çok alete ve cilde iyim uyum sağlıyor, ben 3 makinamda da (WS + Yuma + Rimei)  çok iyi performans alıyorum, etrafımdanda aynı şeyleri duyuyorum. Farklı bir alette deneyin, tekrar konuşalım

Wilkinson'un tıraş aletinde de denemiştim, o tam fecaatti. Ayarlı makinede, 4-5-6 ayarları nispeten daha iyiydi ona göre. Başka alette deneyip sonucu görelim. Temini en kolay jiletlerden, o yüzden uyum sağlamayı isterim açıkçası. Smile

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Shark Super Stainless Jilet msakalli 45 34,281 03/10/2023, Saat: 23:51
Son Yorum: alfredantionee
  Jilet Tavsiyesi Aedan 221 155,671 25/08/2023, Saat: 10:20
Son Yorum: sohayli
  Jilet satış sitesi hak. telemcii 2 1,189 24/07/2023, Saat: 23:38
Son Yorum: telemcii
  Jilet Stoku ne kadar olmalı? erdsde 59 31,919 31/05/2023, Saat: 17:20
Son Yorum: arandur
  BAİLİ BR-176 İçin jilet önerisi. Umut islam 3 796 28/05/2023, Saat: 22:01
Son Yorum: Mecanica
  Dorco Super Sharp Naci Erdem 16 7,528 13/05/2023, Saat: 00:04
Son Yorum: BAYsubjeckt
  Gillette 7 O'Clock Super Stainless Double Edge (Yeşil Paket) koolandgang 50 43,485 24/04/2023, Saat: 15:43
Son Yorum: BAYsubjeckt
  Gilette 7 O' clock Super Platinium ohtararan 32 40,774 23/04/2023, Saat: 21:20
Son Yorum: Mecanica
  Derby extra jilet BigHillMe 366 378,862 22/01/2023, Saat: 16:49
Son Yorum: implicit
  VERTICE Euromax Platinum Jilet BuraKaya55 54 29,093 01/01/2023, Saat: 10:44
Son Yorum: saitfirat

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: