tüp sıkacağı toplu alım ?
Merhaba arkadaşlar krem sabun, diş macunu, krem, boya gibi bilimum şeyleri sıkıp israf etmemeyi sağlayan bir ürün var bir çoğumuz biliyoruzdur muhtemelen bunu. Türkiye satış fiyatı 40 liradan başlıyor yurt dışında 1-2 dolar civarı. fiyatı Türkiye'de uygun olan plastik saplısı da var ancak metal daha uzun ömürlü olur gibi.

benim hiç yurt dışı alışveriş tecrübem yok acaba toplansak bir kişi 10 15 tane alabilir mi bizim adımıza. ücretini alacak arkadaşa önden göndersek her türlü masrafı bölüşsek olur mu?

https://turkish.alibaba.com/product-deta...2c8e339aM0

https://www.hepsiburada.com/trina-boya-s...000006O9SO

linkler fikir vermesi açısından koyuldu tavsiyelere açığım
Katılmak isterim ama parayı toplayacak komşumuzun YK hesabı yoksa başka bankaya EFT gönderimine 7 TL ödüyorum. PTT şube teslimi 12 TL sanırım. Ürün ekonomik olmaktan çıkıyor.
CEPTETEB hesabı açarsanız havale/eft ücreti ödemekten kurtulabilirsiniz. 5 yıldır hiçbir ücret ödemeden kullanıyorum. Ayrıca kampanyaları da çok cazip.
Bizim maaş hesabı olunca sorun olmuyor. Metal olan 50 lira komşum. 1 dolara alınsa vergisi kargosu 30 lira anca tutar.
Yurtdışından gelse de buraya gelince onları paketleyip kargoya vermek, kargo parası ödemek zaten astarini yüzünden pahalıya çıkaracaktır. Geçen hafta bir fotoğraf makinası çantası aldım başka bir forumdan. Yenisi 300 TL, kullanılmamış ikinci eli 200 TL idi. Kargo 47 TL tuttu. Garantisiz, açık kutu mal için ettiğimiz kar 50 TL kadar kaldı.

~SB
(31/10/2019, Saat: 20:07)kokopelli Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yurtdışından gelse de buraya gelince onları paketleyip kargoya vermek, kargo parası ödemek zaten astarini yüzünden pahalıya çıkaracaktır. Geçen hafta bir fotoğraf makinası çantası aldım başka bir forumdan. Yenisi 300 TL, kullanılmamış ikinci eli 200 TL idi. Kargo 47 TL tuttu. Garantisiz, açık kutu mal için ettiğimiz kar 50 TL kadar kaldı.

~SB

Talihsizlik olmuş Komşum sizin adınıza. Fakat Ben kendi başıma 30 lira kar etmek için konu açmadım. Bu şeye ilgisi olan 10 kişi varsa totalde 300 lira kar olur. Kimse ilgilenmez ise de yapacak birşey yok Smile
Ben 2 seneye yakındır kullanıyorum, guzel urun dostlar. Eskiden metal tupler daha fazlaydı onlarda harika is cıkarıyor ama yeni kremleri plastik tuplerde yapıyorlar onlarda cok fayda saglamıyor.
Toplu 10-12 adet zor olabilir, belki 2-3 kisilik kucuk arkadas grupları arasında siparis vermeniz daha kolay olur.

48992424753_7534d0bb13_c.jpg
Tişikkirlir Sipirmin.
Aradığım tam olarak bu teşekkür ederim üstadım
Hocam attiginiz linke baktim da min siparis limiti olarak 500 diyor satici ile konustunuz mu ? Bazen o limit altinda satmiyorlar cunku.

Dediginiz urun disinda linkteki urun de kullanilabilir. Hem hesapli hem de ulasilmasi kolay ama genis tuplerde kullanimi olmaz tabi bunun. Smile

https://m.n11.com/pratik-mini-dis-macunu...lsrc=aw.ds
Komşum ben şuan bu işi büyük kıskaçlar ile yapıyorum Smile Diş macunlarında da yine aynı şekilde işimi görüyor.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Katı Meyve sıkacağı kubov 18 17,000 01/12/2014, Saat: 22:49
Son Yorum: mavi

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: