Yeni Tabac Deodorant Cekilisi
Etkinlik için çok teşekkürler. kazan komşular keyifle kullansınlar
Kazananları tebrik ederim. @dikdik_s üstad küçük bir yanlış anlaşılma neticesinde elinizde olan bu ürünleri böylesine bir etkinliğe çevirmek gerçekten takdire şayan. Tekrar teşekkürler

S9 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Kazanan komşuları tebrik ederim, güle güle kullansınlar. @dikdik_s üstada da tekrar teşekkürler!
@dikdik_s
Komsular tesekkür ediyorum
Kazanan arkadaslar urunlerini gule gule kullansinlar
(29/10/2019, Saat: 15:26)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaslar selamlar,
Ck89 komsum ve Cihan kardesim random org u demisler. Aynı o sekil yaptım.

48979946607_b41ac2d25a_o.png

@mrden ve @ErkanY. komsularıma hayırlı olsun. Ozelden acık ad soyad ve adres bilgilerini bekliyorum.

Dipnot: Sevgili dostlar burası acımızı sevincimizi, bilgimizi tecrubemizi paylastıgımız karsılıklı sohbet ettigimiz bir kahve ortamı. Biz seffaf sekilde yasadıgımız hayatın kucuk bir kesitini paylasıyoruz dostlarla. Burası yetmezse yakınımızda kim varsa arada bulusup sarılıyoruz. Bizim onceligimiz dostluk ve sohbet. Alınanı, satılanı veya gonulden kopmus hediyesi o dostlugun minnacık bir kazancı.
5 senedir sesi cıkmayıp burada boy gosteren kardesim veya sırf bu nedenle uye olmus gibi gozukup tanısma yazısı dahi olmadan ilk mesajı bu konuda olan kardesim, bırakın bir deo yu, bir dostluk bir tır deo ya esit. Gelin tanıtın kendinizi, katılın sohpete paylasın dusuncenizi 2 satır yazıyla. İnan ondan sonra konusu var bagımlılık yaratıyor.

Bu kadar talep olacagını dusunmemistim, oncelik ömur-saglık olsun, her beraber daha nice cekilisler yaparız.  
Saygılar

(29/10/2019, Saat: 17:43)AbuzTech Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kazanan komşuları tebrik ederim, güle güle kullansınlar. @dikdik_s üstada da tekrar teşekkürler!

Komşum tekrar tesekkür ediyorum jestiniz icin
Mesaj olarak bilgilerimi gönderdim
Paylaşmaya arkadaşlığa dair özellikle böyle anlamlı bir günde paylaşım yapan Serdar beye teşekkür ederim. Arkadaşları da tebrik ederim güzel günlerde kullansınlar.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Kazanan komşuları tebrik ederim, güle güle kullansınlar.
So far so good..
Tebrik ederim arkadaşlar, güle güle kullanın yeni ürünlerinizi. Denedikten sonra fikirlerinizi bizlerle paylaşmayı unutmayın Smile
@dikdik_s Serdar abime de bu güzel etkinlik için teşekkür ederim.
@Soner kardesim gibi mention gecen dostlara tesekkur ederim hem guldurdunuz hem mutlu ettiniz. Dostlar katılımlar icin asıl ben tesekkur ederim, cam sakızı coban armagını şip şak cekilis oldu ama iste eglence oldu rating yaptı Smile Yaparız yine hayırlısı ile, saglıcakla kalın.
Tişikkirlir Sipirmin.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Photo YENİ BİR TIRAŞ FIRÇASI İSTERÜZ!! izterd 9 2,456 29/02/2024, Saat: 17:49
Son Yorum: exselans
  Yeni Etkinlik:K3D EPOKSİ KÖPÜRTME TASI(10 ADET) sohayli 48 14,662 26/10/2020, Saat: 14:47
Son Yorum: sohayli
Lightbulb -YENİ ETKİNLİK-EL YAPIMI & DOĞAL III. SABUN ETKİNLİĞİ Efrasyab 534 178,831 13/07/2020, Saat: 11:23
Son Yorum: rating
Thumbs Up Yeni/Yine Bir Ankara Buluşması - 24 Ekim 2019 Perşembe, RETROX DelikanliTiras 37 12,440 26/10/2019, Saat: 08:00
Son Yorum: zbilgen
  2018 YENİ YIL protti 35 11,681 31/12/2017, Saat: 23:22
Son Yorum: Ümit Bilgi
  TABAC traş sabunu isteyenler papazerigi 48 81,528 01/06/2014, Saat: 20:17
Son Yorum: kHanTW

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: