Nano Absoulet mi ? Katze mi ?
Selamlar değerli komşularım şuanda sedef ustura kullanmaktayım ama daha iyi birşeye geçmeyi planlıyorum . Fiyat konusunda ucuz şeyleri seçiyorum (öğrenciyim) .
Nano Absoulet ve Katze arasında kaldım fiyat olarak birbirlerine çok yakınlar sizce hangisini tercih etmeliyim? Birde Tarko Solingen seçeneklerim arasında yer alıyor . Bilgilerinizi benimle paylaşırsanız çok sevinirim . Keyifli tıraşlar ...
kardeşim ali bıyıklı al, parana sabun değiştir, fırça bütçesi toparla derim ben.
İkisini de kullanmadım ama bence Sedef ile sorunsuz tıraş olabiliyorsan ve Feather alamıyorsan başka jiletli ustura alma.
(22/10/2019, Saat: 12:06)mustbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: kardeşim ali bıyıklı al, parana sabun değiştir, fırça bütçesi toparla derim ben.

Peki Smile
@Emirhan yerli piyasadaki mevcut ürünleri tercih etmeni tavsiye ederim. yazdığın markaları ilk kez duyuyorum extrashaving.com ve razorus.com geleneksel tıraş ürünleri satan siteler incelemeni ve araştırmanı isterim
Bluebeards Revenge bulabilirseniz o Feather SS yolunda ilk büyük atlamayı sağlar bence. Parker SRX de olabilir bunun yerine. Ama bir adaptöre jilet takıp da usturanın ağzına sürülen ustura tipini pek tavsiye edemiyorum bir türlü. Kimisi fazla oynak oluyor, kimisinde adaptör iki günde kırılacak gibi oluyor.
Sizin seceneklerde Ahsap sap Katze ama uygun fiyatlı iyi bir ürün isterseniz RichBro, bir tık daha iyisi olsun  uzun süre kullanayım derseniz o zaman Bluebeards Revenge derim.
Şol Gökleri Kaldıranın, Doldurup Donatanın,
Ol Deyince Olduranın, Doksan Dokuz Adı İle,
Usturalarımız Keskin, Elimiz Düzgün Olsun.
Kemal üstadıma katılıyorum.
Sedef, bb revenge iş görür. Daha fazlası olsun dersen feather veya çelik ustura geçmen lazım.
Voskhod  Jilet adamdır!
(22/10/2019, Saat: 12:13)KamilAY Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Emirhan yerli piyasadaki mevcut ürünleri tercih etmeni tavsiye ederim. yazdığın  markaları ilk kez duyuyorum extrashaving.com ve razorus.com  geleneksel tıraş ürünleri satan   siteler incelemeni ve  araştırmanı isterim

Katze'yi extrahshavingde gördüm komşum
Komşum ben Katze kullanıyorum. Deneyimlerimi paylaşmıştım oradan bakabilirsiniz. Nano Absolute ürünlerini gördüm bence çok farklı bir ürün değil. Evladiyelik bir alım yapacaksanız Focus ve Feather alınabilir ama benim tavsiyem ilk ustura için Ali Bıyıklı olacaktır. İlk jiletsiz elinizi alıştırın sonra jilet ile denersiniz. Sabırlı olmak lazım ben bir süre sadece yanakları tıraş ettim sonra boyun vs. bölgelere geçtim. İyi bir sabun ve tıraş öncesi hazırlığı iyi yapmanızı öneririm. Berberim tıraş jeli önermişti, gittim 1 litrelik aldım 20 TL gibi fiyatlara satılıyor çok faydasını gördüm.

http://geltir.com/showthread.php?tid=11017

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Katze solingen model bisky 8 4,229 07/09/2022, Saat: 22:59
Son Yorum: abdussamedy

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: