Bölge bölge sakal dökülmeleri
Komşular bende de sölediğiniz üzere ilk başta çenemin sağ tarafında başladı doktora gittim ve pamuk ile sürmem için bir losyon tarzı ilaç verdi 2 hafta da kurtuldum bu olaydan,daha sonra farklı bir yerde yine nüksetti ve bu defa bu ilacı kullanmadım kuaför arkadaşımın önerisi ile bir diş sarımsağı ikiye bölüp tuz döküp o bölgeye tahriş olana kadar sürdüm bu işlemi 3 gün ara ile 3 tekrar yaptım iki hafta sonra bu bölgede de sakal yerine geldi.
(24/10/2019, Saat: 09:44)ErkanY. Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşular bende de sölediğiniz üzere ilk başta çenemin sağ tarafında başladı doktora gittim ve pamuk ile sürmem için bir losyon tarzı ilaç verdi 2 hafta da kurtuldum bu olaydan,daha sonra farklı bir yerde yine nüksetti ve bu defa bu ilacı kullanmadım kuaför arkadaşımın önerisi ile bir diş sarımsağı ikiye bölüp tuz döküp o bölgeye tahriş olana kadar sürdüm bu işlemi 3 gün ara ile 3 tekrar yaptım iki hafta sonra bu bölgede de sakal yerine geldi.

Hocam size verlen losyon momecon muydu?
komşum merhaba
betasalic losyon 50 ml

(30/10/2019, Saat: 10:21)clausewitz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hocam size verlen losyon momecon muydu?
komşum beni epey etkilemişti o dönem psikolojik olarak, losyon etkisini gösterdi çok şükür.
bir arkadaşım daha teşekkür etmek için aradı dün onda epey büyük bir alandı ve kurtuldu .
Konu güncel değil ama bende de jiletle tıraş olduktan sonra bölge bölge dökülme var gibi. Sakalım arasında bir sürü boşluklar var.
@"tobaccoman" Senin problem 50 tl ya aldığın Proraso Sandal'dan Arko'nun 10 katı performans beklemenden dolayı girdiğin stresten kaynaklıdır diye düşünüyorum Big Grin

Şaka bir yana bunun geleneksel tıraşla veya yaprak bir jiletle ilgisi yok. En kısa sürede dermatoloğa gitmenizi öneririm.
(01/01/2022, Saat: 22:20)marv Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @"tobaccoman" Senin problem 50 tl ya aldığın Proraso Sandal'dan Arko'nun 10 katı performans beklemenden  dolayı girdiğin stresten kaynaklıdır diye düşünüyorum  Big Grin

Şaka bir yana bunun geleneksel tıraşla veya yaprak bir jiletle ilgisi yok. En kısa sürede dermatoloğa gitmenizi öneririm.

Komik değildi. Birdaha yaptığım yorumları başka yere taşıyıp konu dışına da çıkmazsan sevinirim. Gevezelikten hoşlanmam kötü bozarım.
İlk okuduğumda benimle dalga geçtiğinizi düşündüm. Ne anlamda bunu dediniz anlamadım ama biraz ağrıma gitti. Gencim ve bazı sıkıntılı dönemler yaşıyorum. Söylediğiniz şeyleri tersinden anlama potansiyeline normal hayatta da fazlasıyla sahibim. Eğer iyi anlamda takılmak istediyseniz bir ağabeyim olarak görür bastaci derim onu da gene belirteyim. Belki ben sizi yanlış anlamışımdır. Öyle durumda üstünüze alınmayın.
@"tobaccoman" Hiç problem yok. Benim genel anlamda forumlarla olan münasebetim sizin yaşınız kadar vardır. Az çok forum kültürü olan biriyim ve sizin yaşınızdayken havadan nem kapıp tartışma çıkarmak, sabahtan akşama kadar millete laf yetiştirme, tartışmada son sözü söylemek, sonu hezeyanla bitecek konularda geri çekilmek yerine konuyu uzatmak gibi maalesef gereksiz birçok özelliğim vardı. Şimdi geriye dönüp bakınca ne kadar da anlamsız olduğunu anlıyor insan. Sizin de zamanla anlayacağınızdan eminim.

Ben aslında size sebebini şakayla karışık stresten kaynaklanabileceğini belirtmiştim ancak mesajınızdan gördüğüm üzere stresten kaynaklandığına kesinlikle ikna oldum. Söylenilen şeyleri tersten anlama potansiyelim de var dediğiniz için dermatologla birlikte, bir psikoloğa da görünmenizi tavsiye ederim. Zira burası bizim sosyal hayattaki gerginliklerden, sıkıntılardan uzaklaşıp stres attığımız bir platform. Stres yaratacak arkadaşlarıda, okuduğunu yanlış anlayıp tartışma çıkaracak arkadaşları da inanın hiç istemiyoruz aramızda.
O zaman gelip bana özel olarak takılmazsanız sevinirim. Sabun konusuna bu kadar takmanız bence sizin pek normal olmadığınızı gösteriyor. Birdaha bana tavsiye de vermeyin. Siz kimsiniz ki beni burada görüp görmemeye karar vereceksiniz? Forumun sahibi misiniz? Uzatmayalım daha fazla siz bana takılmayın yeterli.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Devlet Memurlarının Günlük Sakal Tıraşı Olma Zorunluluğu Kaldırıldı mecelik60 13 5,415 08/09/2022, Saat: 11:08
Son Yorum: sudüşleri
  Geleneksel tıraşın sakal yoğunluğuna etkisi. rewolwer_ 22 26,113 02/01/2022, Saat: 04:19
Son Yorum: tobaccoman
  Sakal çıkış yönü burakceetn 1 2,640 29/07/2021, Saat: 12:11
Son Yorum: yazark
  Sakal çıkış yönü burakceetn 1 1,621 14/07/2021, Saat: 12:33
Son Yorum: Berberbey
  Sakal çıkış yönü Haymatlos 1 1,546 27/06/2021, Saat: 23:37
Son Yorum: Murathan Kurt
  Hassas/Egzemalı cilt üzerinde Sert sakal var. Sert sabun kullanmak istiyorum Hexciter 20 8,822 14/05/2021, Saat: 12:55
Son Yorum: habaz
  Doktorlar Pandemiye karşı sakal ve bıyıkları kesmeyi öneriyor!!! Mustafa40 1 1,875 19/10/2020, Saat: 11:55
Son Yorum: Erdi
  En son ne zaman berberde sakal tıraşı oldunuz? linguist 174 178,042 09/07/2020, Saat: 23:32
Son Yorum: ati19
  Günlük sakal-tıraş süresi oguz han 41 20,296 08/06/2020, Saat: 20:44
Son Yorum: sudüşleri
  Egzema ve sakal tıraş hakkında Fenotip 20 11,638 01/03/2020, Saat: 16:02
Son Yorum: seydibaba

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: