Iyi ki burdayım :)
Yaklaşık 3 aydır foruma üyeyim ve sayenizde çok şey öğrendim daha da önemlisi klasik tıraşa başladım. Ne yalan söyleyeyim tıraştan müthiş keyif alıyorum.
Wilkinson sword klasik ile başladım, geçen hafta Edwin Jagger ile nirvanaya ulaştım. Her gün tıraş olmak zorunda olan birisi için zorunlu olmaktan çıkıp severek yapıyor olmak çok güzel. Herkese hayırlı tıraşlar Smile
Hoşgeldiniz komşum. Size de hayırlı tıraşlar.
İyi ki geleneksel tıraşa başladınızSmile
Foruma hoşgeldiniz komşum. Yeni ürünlerle tanıştıkça tıraş keyfiniz daha da artacak.
Hoşgeldiniz.
Deden gibi tıraş ol.
Hoşgeldiniz keyifli tıraslariniz olsun
Voskhod  Jilet adamdır!
Hoş geldiniz komşum. Keyifli tıraşlarınız olsun.
Hoşgeldiniz
Hoş geldiniz, de8 çok iyi tercih. Alet konusunda gaza gelmeyin, ne alırsanız alın eliniz hep de8'e gidecek Smile
Hoşgeldiniz
Bu arada klasik tıraş hastalık olduğu için bir arkadaşı da aramıza kattım. Sürekli tıraş muhabbetinden sonra arkadaş da denemek zorunda kaldı. Ama o da benim gibi klasik tıraşa başladı. Baslamayanlar da köpük kullanımını bıraktı. Ben sağlık açısından da çok önemli buluyorum ve tercihimi yerli malı olan ürünlerden yana kullanıyorum. Arko sabun ve Derby usta bana yeterli geliyor. Onun haricinde bana önerebileceginiz jilet var mı? Şunu da denemelisin diyebileceğiniz jilet. Tavsiye alabilirim bu konuda.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: