11.11.2019 saat 22.22 Geltir Online Rekoru Denemesi
(18/10/2019, Saat: 13:41)mustbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kaç zamandır burada vakit geçiren biri olarak bir tanışma başlığı ile sizi tanımak isteriz saygılar

Huysuz, hep karşıt fikirli, cins bir adamım, üstelik tanıtacak bir şeyimde yok. Ne yapacaksınız beni tanıyıp? Big Grin
Zaten her gelenin tanışma başlığı açmasını manasız bulurum. Bari sabit bir başlık olsa herkes oraya "Merhaba" dese.
Aa yine başladım işte huysuzluğa..

Let's Encrypt - Free SSL/TLS Certificates

https://letsencrypt.org/
(18/10/2019, Saat: 13:19)sfenks Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Çok sevdiğimiz için siteyi boğazacağız bir süre.

- Neden bıçakladınız eşinizi?
- Çok seviyordum abi.
Tongue Tongue Tongue

@sfenks komşum bana şu videoyu hatırlattınız gerçi yeri burası değil çalgı çengiye veya internetten seçmelere atmam gerekirdi ama tam uydu. Smile

https://www.youtube.com/watch?v=y_nhYbk5Fkw
"Öç gecikir ancak asla yaşlanmaz." 4.Murad
(18/10/2019, Saat: 13:50)HTTPSEvrywhre Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Huysuz, hep karşıt fikirli cins bir adamım, üstelik tanıtacak bir şeyimde yok. Ne yapacaksınız beni tanıyıp? Big Grin
Zaten her gelenin tanışma başlığı açmasını manasız bulurum. Bari sabit bir başlık olsa herkes oraya "Merhaba" dese.

Başlık : ne gerek var ben burdaydim zaten

Metin : Huysuz, hep karşıt fikirli cins bir adamım, üstelik tanıtacak bir şeyimde yok. Ne yapacaksınız beni tanıyıp? Big Grin

Size yardımcı olmak isterim kopyalayıp yeni konu oluştur derseniz forum kuralları gereği sizin huysuz eleştirinize sıcak üyeler merhaba demek isterler. Muhatabı kim ona göre bundan sonra yazdıklarına değer ve anlam katalım derler.
Biraz promosyon yapalim

Yeni uye olup 11.11 saat 22:22 de online olan bir kisiye yaklasik 1 er paket 5 farkli jileti kargo ucreti bana ait olmak uzere hediye ediyorum.
(18/10/2019, Saat: 13:49)Sheeplessness Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Şu saatte bile 120 aktif kullanıcı var. Haftaiçi mesai saati. 700 küsur abartı bi rakam hiç değil. Yorum yapmadan yazılanları okuyan komşular da çok fazla. O yüzden site trafiği olduğundan az görünüyor.

120 kişi yok işte onu diyorum. Onların içinde arama motorlarının sayfa indekslemesi gibi işlere yarayan bot diye tabir edilen robotlar vs. var.

(18/10/2019, Saat: 13:53)mustbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Size yardımcı olmak isterim kopyalayıp yeni konu oluştur derseniz forum kuralları gereği sizin huysuz eleştirinize sıcak üyeler merhaba demek isterler. Muhatabı kim ona göre bundan sonra yazdıklarına değer ve anlam katalım derler.

Aman aman sakın ha..
Zaten bugün fazla mesaj yazdım karşılıklı diyaloglardan dolayı, kotoyı aşmış gibi hissediyorum. İçimi bir sıkıntı bastı.
Bu mevzuyu burda kapatalım..

(18/10/2019, Saat: 13:50)HTTPSEvrywhre Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Huysuz, hep karşıt fikirli, cins bir adamım, üstelik tanıtacak bir şeyimde yok. Ne yapacaksınız beni tanıyıp? Big Grin

Huysuzluk olarak değerlendirmiyorum ben bu davranışınızı. Her yerin bir kuralı adabı olduğu gibi buranın adabı da bu şekilde. Size sadece bu belirtilmek istendi. Tanışma başlığı açmadınız diye de sizi dışlayacak değiliz veya forum yönetiminin bunu bir kural ihlali gibi sayıp sizi forumdan engellemeyeceğine eminim. Ancak yazarken kullandığınız üslup bizim alışık olmadığımız bir tarzda. Bunu da değiştirin demiyorum tabii ki. Kimin nasıl bir tarzda konuştuğu bizi ilgilendirmez veya karışma hakkımız da yok. Tek sıkıntı alışagelmişin dışında olduğundan dolayı bazı tepkiler ile karşılaşmanız olası.
"Öç gecikir ancak asla yaşlanmaz." 4.Murad
Sahsi davranışimdir basit kurallara uymayan üyelere cevap vermiyorum fakat oluşturulan etkinligin baltalanmasini da istemiyorum. Bu sebeple bir kaç kelime ettim. Alınan kırılan varsa affola.

Etkinlik için bot çizme ayakkabı terlik ne varsa gelin arkadaşlar adı üstünde deneme. Forum çöker mi, 100 kişi gelir mi, mükerrer oylar sayılır mı 11 kasımda öğreneceğiz Smile
Şurada kendi çapımızda eğlenip, güleceğiz. Belki o sayıya ulaşamayacağız ama buradaki sanal arkadaşlık ortamı gerçek ortamlardan çoğu zaman daha samimi geliyor. Bu samimi insanlar bir araya gelip birşeyler başaralım diyor. Bu kadar uzatacak ne var ki, zaten siteye giriyoruz, sadece hep beraber aynı saatte gireceğiz.
Tıraş oluyorum, o halde varım.
(18/10/2019, Saat: 13:53)acoma Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Biraz promosyon yapalim

Yeni uye olup 11.11 saat 22:22 de online olan bir kisiye yaklasik 1 er paket 5 farkli jileti kargo ucreti bana ait olmak uzere hediye ediyorum.

Komşum tam etkinlik saatinde mesajı bulunan üye için de güzel olur Smile
Burası birinin ütopyası gibi... Fazlasıyla sürrealist...

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Tongue Geltir 2020 Deri Etkinligi İsmetaltan 169 59,526 21/08/2021, Saat: 09:09
Son Yorum: serkant2
Exclamation Çok Özledik: Ankara Geltir Buluşması ekindgn 22 6,177 13/06/2021, Saat: 01:02
Son Yorum: ahbap
Information geltir.com 2019 Jaguar Fırça Etkinliği - İlk Mesaj Güncel 3RD1 590 174,306 31/05/2021, Saat: 20:05
Son Yorum: osaka23
  Geltir 34 Soner 30 15,166 17/03/2021, Saat: 23:05
Son Yorum: Soner
Star 7. Geleneksel Geltir Yılbaşı Hediye Organizasyonu (2020-2021) onurcakmak 61 19,568 01/01/2021, Saat: 20:27
Son Yorum: forevermore07
  Ankara Geleneksel Geltir Buluşması Vol.03-2020 ekindgn 10 5,653 26/06/2020, Saat: 15:59
Son Yorum: Efrasyab
  Geltir Faena 2017 LE Tıraş Sabunu, Balm ve Losyon / Katılım Konusu ckeskin 134 70,487 09/06/2020, Saat: 12:08
Son Yorum: Perseus
  Geleneksel Ankara Geltir Buluşması Vol.02-2020 (27 Şubat - London Pub Tunalı) ekindgn 44 19,254 29/02/2020, Saat: 02:50
Son Yorum: umok
  Geleneksel Ankara Geltir Buluşması Vol.01-2020 (30 Ocak Perşembe Akşam Tunalı Retrox) ekindgn 53 20,498 06/02/2020, Saat: 10:06
Son Yorum: ekindgn
  Yılbaşı Hediye Organizasyonu 6 (2019-2020) ckeskin 190 67,743 06/01/2020, Saat: 00:20
Son Yorum: dikdik_s

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: