Jaguar Fırça - Geltir Özel Üretim 2019 Etkinlik Fırçası
Kokusu geçiyor komşum. Birde düğüm firma tarafından reçine ile değil beton ile sabitlendiğinden kıl çekme yapmayınız. Yanlış duymadınız bu arada düğüm betonla tutturuluyor. Ben ilk duyduğumda şok geçirmiştim
"Öç gecikir ancak asla yaşlanmaz." 4.Murad
(03/10/2019, Saat: 20:57)3RD1 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kokusu geçiyor komşum. Birde düğüm firma tarafından reçine ile değil beton ile sabitlendiğinden kıl çekme yapmayınız. Yanlış duymadınız bu arada düğüm betonla tutturuluyor. Ben ilk duyduğumda şok geçirmiştim
Artık çok geç.

Ben yandım eller yanmasın diyelim o zaman.
Komşum af buyurun anlamadım beton olunca ne oluyor çekince nasıl ayıklarız ters kılları kolayca.
(03/10/2019, Saat: 21:01)Erdem009 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum af buyurun anlamadım beton olunca ne oluyor çekince nasıl ayıklarız ters kılları kolayca.

Beton olunca demeyelim de çekme yolu ile fırça kılı temizlemeyin komşum. Düğümün dağılma ihtimali var. En iyi senaryo ile ömründen çalarsınız fırçanın. En güzel yöntem kesebildiğiniz kadar dipten tercihen bıyık makası yoksa herhangi bir makas ile temizlemek. Birde forumda çok dolaşan ama katılmadığım bir şey var. Siyah kılların batıcı olduğu veya çatallanmadığı. Benim fırçamdaki bütün siyah kıllar çatallandı. Görüntü açısından rahatsızlık var ise denecek bir şey yok tabi.

Fırça içinde kendini çok belli eden sert plastik gibi duran kıllar var temizleyeceksem ben onu temizliyorum genelde.
Bende siyahların çatallandığına şahit oldum kesinlikle çatallanmaz diye bişey yok sanırım teşekkürler komşum bilgiler için.
(03/10/2019, Saat: 21:18)3RD1 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Birde forumda çok dolaşan ama katılmadığım bir şey var. Siyah kılların batıcı olduğu veya çatallanmadığı. Benim fırçamdaki bütün siyah kıllar çatallandı.

(03/10/2019, Saat: 21:31)Erdem009 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bende siyahların çatallandığına şahit oldum kesinlikle çatallanmaz diye bişey yok sanırım teşekkürler komşum bilgiler için.

Ben de Omega'larda çatallanan siyah kıllara denk geldim, bence çok estetik görünüyorlar. Hatta çatallanmış doğal - boyanmamış - siyah kıllı fırça olsa porsuk parası verirdim şahsen.
Komşularım kendimde bulunan Özel Üretim fırçamızı hızlı bir breakin sürecine sokmuştum. Sonuçlardan bilgiler vereyim. Ürünün kokusu biraz inatçı. Firma ile görüştüğümde de bana şunu söylediler. Ürün rafta bekleyen bir ürün olmadığından deste halinde gelen kıllar ile doldurulup kısa süre içinde sevk edildiğinden dolayıymış.

Bir diğer konu da fırça altındaki numaralandırma ile ilgili. İnce bir kat vernik attık ancak yoğun kullanım sonra numara silinmeye başladı. Eğer numara benim için çok önemli bu burda uzun süre dursun derseniz muhakkak bir kat daha vernik atınız veya attırınız. Verniğin su bazlı olması önemli çünkü diğer vernikler hem numarayı hemde altta ki kırmızı boyayı söküyor.  Bunun için en güzel alternatif spray vernik. Hem kullanmadığınız zaman bile 3-4 yıl saklayabiliyorsunuz. Bilgilerinize...
@ekindgn komşum teşekkürler inceleme için , break in e başladık bakalım . Memnun edecek gibi duruyor fırça
Look Sharp - Feel Sharp - Be Sharp
Emek ve organizasyona saygımız sonsuz, iyi oldu bu zamanda boyle bir organizasyon.

Benim ilgimi ceken bugune kadar ithal hicbir fırcada karsılasmadıgım dugum dibinde bir taslasmıs hissiyatı neden olur. Bir iki yerli malı baska fırcada daha denk gelmistim ama hepsinde degil genele yayamam. Bazen epoksi yerine harc gibi birsey kullanıyorlar ondan dolayı mı oluyor bilmiyorum.
Ayrıca 10 dakika prilli sirkeli suda beklemis fırcanın dugum dibine bakarsanız, suyu emmedigi gozukuyor. Buraya ya epoksi veya vernik gelmis sanırsam. Bizim icin daha once yapmadıkları islemler yaptılar, onun acemiligi olabilir.
Arkadasımızın bu guzel incelemesine eklemek istedim.

48861409592_9bb84b2b7e_c.jpg
Tişikkirlir Sipirmin.
(07/10/2019, Saat: 23:05)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Emek ve organizasyona saygımız sonsuz, iyi oldu bu zamanda boyle bir organizasyon.

Benim ilgimi ceken bugune kadar ithal hicbir fırcada karsılasmadıgım dugum capında bir taslasmıs hissiyatı neden olur. Bir iki yerli malı baska fırcada daha denk gelmistim ama hepsinde degil genele yayamam. Bazen epoksi yerine harc gibi birsey kullanıyorlar ondan dolayımı oluyor bilmiyorum.
Ayrıca 10 dakika prilli sirkeli suda beklemis fırcanın dugum dibine bakarsanız, suyu emmedigi gozukuyor. Buraya ya epoksi veya vernik gelmis sanırsam. Bizim icin daha once yapmadıkları islemler yaptılar, onun acemiligi olabilir.
Arkadasımızın bu guzel incelemesine eklemek istedim.

Beton.

BLA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
"eğer bir gün benim sözlerim bilimle ters düşerse benim sözlerimi seçin"

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Jaguar 1071 Niko 79 55,844 21/04/2024, Saat: 22:15
Son Yorum: Alkali
  OBJE PROFESSIONAL DOMUZ KILI TIRAŞ FIRÇASI Alkali 1 88 21/04/2024, Saat: 21:53
Son Yorum: Alkali
  OBJE PROFESSIONAL DOMUZ KILI TIRAŞ FIRÇASI Alkali 3 134 20/04/2024, Saat: 17:39
Son Yorum: sfenks
  SATILIK: Semogue 1470 Domuz Kılı Fırça asrnnn 2 1,218 11/10/2023, Saat: 14:03
Son Yorum: farukkati
  Acca Kappa Fırça (Efsane Performans) harveyspecter 1 863 25/05/2023, Saat: 20:22
Son Yorum: finwe
  JAGUAR kumuca 351 333,318 04/05/2023, Saat: 17:24
Son Yorum: goshawk
  Jaguar 771 professional Gens_darmes 45 24,069 24/04/2023, Saat: 11:41
Son Yorum: Mecanica
  Semogue Torga-C5 Premium Domuz Kılı Tıraş Fırçası Fatih23 18 9,103 05/04/2023, Saat: 12:22
Son Yorum: Mecanica
Star Danidom Tarihçesi | Danidom (Eurostil) Tıraş Fırçası İncelemesi | Danidom Röportajı tiffanygt 3 1,612 19/03/2023, Saat: 22:59
Son Yorum: inter
  En küçük fırça aranıyor BigHillMe 28 41,788 15/02/2022, Saat: 23:35
Son Yorum: exselans

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: