test
linkini verdiğim karşılaşmada iyi olan taraf hangisi
yani kıllar yayılıncamı iyi bir arada durunca mı
saygılar

http://www.google.com.tr/imgres?q=frank+...s:22,i:192
(22/06/2012, Saat: 13:22)error... Adlı Kullanıcıdan Alıntı: linkini verdiğim karşılaşmada iyi olan taraf hangisi
yani kıllar yayılıncamı iyi bir arada durunca mı
saygılar

http://www.google.com.tr/imgres?q=frank+...s:22,i:192

genelde finest olan (yayilmayan) daha guzel yorumlar aliyor.
Karsilastirmaya dahil olan fircalar:
FS Silvertip vs. Golden Nib Super Badger

FS den sogudum tesekkur ederim Smile rossmann gibi yuzde yayilan birsey istemiyordum domuzlar daha siki bir sekilde bir arada durdugundan ayni formda porsuk arayisimi bu karsilastirmanin uzerindeki semogue porsuk almaya karar verdim cok terkkurler daha once arayip boyle bir karsilastirma bulamamistim
(22/06/2012, Saat: 15:51)emiriko Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Karsilastirmaya dahil olan fircalar:
FS Silvertip vs. Golden Nib Super Badger

FS den sogudum tesekkur ederim Smile rossmann gibi yuzde yayilan birsey istemiyordum domuzlar daha siki bir sekilde bir arada durdugundan ayni formda porsuk arayisimi bu karsilastirmanin uzerindeki semogue porsuk almaya karar verdim cok terkkurler daha once arayip boyle bir karsilastirma bulamamistim

Wink
Semogue 2015 HD vs. FS Silvertip
6097758.jpg

Semogue'un fiyatı:€46.30 değer mi acaba?

Birde bu semogue var
Semogue Owners Club 2 Band Badger Ash: €52.80
semogue-owners-club-2-band-ash__61692_zoom.jpg

Hangisini tercih ederdiniz? Günün birinde birini alacağım inşallah Smile
(22/06/2012, Saat: 16:49)eskiuye3315 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: okuman gerek emiriko yabancı forumlarıda oku o zaman en azından bir fikrin olur . Böyle o mu bu mu diyerek fırçaları tanıyamazsın.. Dün FS silvertip merak ediyordun bugün Semogue HD oldu .. Hibirşey bilmiyorsan al birkaç çeşit dene beğenmezsen zaten satarsın...
Yukarıda rossman ile FS karşılaştırmışsın hiç olmamış mesela sınıfları farklı.
Ayrıca link verilen karşılaştırma bir ölçü değil ben yapılan teste kesinlikle katılmıyorum ve doğruyu yansıttığına inanmıyorum. FS nin Silvertip i yumuşaktır yayılır(derin yapiştırın diye tüy bitti dilimde en az 10 kere yazmışımdır eğer omurgalı yapı istiyorsanız. bu silvertip içinde gecerli en az %30 daha fazla omurgalı olur fırçanız) ama FS nin 2 bandı harikadır kesinlikle..
Selamlar.

Üstat 2 bandı sayende deneyip ben de sevdim. Özellikle TGN 28 mm 2 band harika dediğin gibi.
Foruma özel Tipsoft fiyat listesi için "tipsoftbrushes(at)gmail.com"
adresine "kullanıcı adınızı" belirterek mail atabilirsiniz.
https://www.facebook.com/tipsoftbrushes/
(22/06/2012, Saat: 16:49)eskiuye3315 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: okuman gerek emiriko yabancı forumlarıda oku o zaman en azından bir fikrin olur . Böyle o mu bu mu diyerek fırçaları tanıyamazsın.. Dün FS silvertip merak ediyordun bugün Semogue HD oldu .. Hibirşey bilmiyorsan al birkaç çeşit dene beğenmezsen zaten satarsın...
Ayrıca link verilen karşılaştırma bir ölçü değil ben yapılan teste kesinlikle katılmıyorum ve doğruyu yansıttığına inanmıyorum. FS nin Silvertip i yumuşaktır yayılır(derin yapiştırın diye tüy bitti dilimde en az 10 kere yazmışımdır eğer omurgalı yapı istiyorsanız. bu silvertip içinde gecerli en az %30 daha fazla omurgalı olur fırçanız) ama FS nin 2 bandı harikadır kesinlikle..
Selamlar.

Hocam bakiyorum okuyorum kizmayin Smile rosmann ile karsilastirmamin tek etkeni yuzde yayilma sekli his, kalite vs baska birsey degil sadece yuzde cicek gibi acilip acilmamasi derdim buydu o da dediginiz gibi loftun kisa olmasi yayilmayi onleyecektir bahsettiginiz omurgali kavrami olusacak boylece sanirim o zamanda loftu kisa olan fs'nin chubby'sine bakacagim mecburen. 2 band kisa loft bulursam kacirmayacagim hocam tesekkurler.
Fs silvertipi merak ediyordum evet ama rossmanninki gibi yuzumde acilacaksa bedava bile olsa keyif uyandirmayacak bende semogue ise loftu biraz daha kisa ve tipi hosuma gitmekle beraber yukaridaki fotografi gorunce hosuma gitti kizmayin hocam bana merakimdan soruyorum bizden kullanan varsa daha iyi iletisim kurardik yoksa yabanci forumlara giderim hocam napiyim Smile
Selamlar.

hocam fırça karşılaştırması değil de markaları önemsemeden
fırçaların aldığı şekillere yorumunuz nedir hangisi olması gerekendr onu merak ediyorum yoksa iki şekilde de iyi midir
tamamiyle tercih meselesi.
Fırçada aranan özellikler şeklinin düzgün olması kıl dökmemesi ve kılların kaliteli olması. Onun haricinde sap kıl boyu çap kişiye kalmış bence
(22/06/2012, Saat: 17:04)linguist Adlı Kullanıcıdan Alıntı: tamamiyle tercih meselesi.
Fırçada aranan özellikler şeklinin düzgün olması kıl dökmemesi ve kılların kaliteli olması. Onun haricinde sap kıl boyu çap kişiye kalmış bence

ben fırçanın yüzde yayılmasından rahatsız oluyorum
ama elime yayılmayan bi fırça hiç geçmedi oyüzden bi karşılaştırma yapamadım

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: