Personna Lab Blue
Sirke fırça harici kullanmayın kapkara makinalara bakarsınız
Onun yerine yazıldığı gibi diş macunu ve beyaz listerine ile temizlik yapın .
(07/11/2018, Saat: 14:16)Nani Kuş Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sirke fırça harici kullanmayın kapkara makinalara bakarsınız
Onun yerine yazıldığı gibi diş macunu ve beyaz listerine ile temizlik yapın .

Diş macunu ve listerine tıraş aleti için temizlik olarak görmüyorum. Ancak parlamasını sağlar diye düşünüyorum. İkisi de ağız temizliği üzerine üretilmiş ürünler sonuçta.
Görüp görmemek değil mesele , mesele temizlik işlevini yerine getirmesi . Dezenfekte amaçlı kullanmak istiyorsanız adres belli barbicide .
(07/11/2018, Saat: 12:04)ziyanınjileti Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum eğer öyle ise çok üzülürüm. Zira en azından bu Parker 87r çok temiz tıraş veriyor. Çok sevdim, çok hınzır bir şey. Gel gelelim ilk deneyimde böyle talihsizlik yaşadım. Umarım ilk olarak böyle kalır. Zira TTO aletler çok zevkli.

Not: Her tıraştan sonra tıraş aletimi temizleyen, parlatan biriyim. Bunların temizliği de zor yahu. Neyse, gülü seven dikenine katlanır. Smile

Galiba çıkık çene yapımdaki negatif açılı alanların etkisi, ayrıca yıllar öncesinden kalma eski bir yara izinin olduğu alan sıkıntılı. Yara izinin olduğu alandaki kıllar -abartayım biraz- adeta tırnak sertliğinde ve yara çıkıntısının duldasında kalıyor. Tto'lar belki alt-üst tabla yapılarından dolayı bu alanlarda zorlanırken çok parçalı aletler pek problem çıkarmıyor. Yoksa tto'larda jilet takma-çıkarma gerçekten hoş ama yüz hatlarımla anlaşamıyorlar. Tima, Ondüla, Feather Popular, Baili ile anlaşamayıp boşandık, Weishi ile biraz biraz cilveleşebiliyoruz.
@sfenks
Saydıgınız makinaların hicbiri orjinal bir Slim etmez komsum onu diyim. Denk gelirse birgun satılıklarda, bir sans vermenizi oneririm.
@dikdik_s elimdeki fazla aletlerden kurtulmayı düşünüyorum ama kanıma giriyorsunuz Big Grin Radarımda olsun bakayım.
Abi zaten soylemiyoruz ama, bizim gecim kaynagı bakanlıktan her ay yapılan odemeler. Urun tanıtın piyasayı canlandırın, oneriler yapın vs diye maas alıyoruz bizler hep Tongue
Yeminle millete faydamız mı var zararımız var ayrı bir sohbet konusu. Selamlar.
en son ne aldınız'lar, günün tıraşı'lar, haftanın tıraş ekipmanı'lar, indirimler ve fırsatlar, sıcak fırsatlar köşesi'ler,... Ocağımıza incir ağacı diktiniz  Big Grin  Ama olsun seviyoruz forumu  Blush
Personna Comfort Coated, EJ89 ile bir daha asla kullanmayacağım jilet.
@newfel komşum, Personna Lab Blue ile nasıl bir olumsuzlukla karşılaştınız?

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Personna Platinum Chrome totan35 69 69,433 02/11/2021, Saat: 23:46
Son Yorum: taka
  Gillette Silver Blue mriza1 193 142,739 23/09/2021, Saat: 14:29
Son Yorum: Yasuo3817
  Lord Blue Sword Zayn 0 1,188 17/08/2021, Saat: 00:32
Son Yorum: Zayn
  Personna Platinum Chrome Kırmızı eggman 5 7,158 12/06/2020, Saat: 22:35
Son Yorum: smltrpn
  Gilette blue blades Legend 15 8,362 11/02/2020, Saat: 11:01
Son Yorum: mustbe