Personna Lab Blue
Öyle bir güzellik yapacak olan varsa ben de personna lab blue ve polsilver si merak ediyorum açıkçası. 1-2 kutu gönderme imkanı olan varsa çok makbule geçer gerçekten. Bizim gibi imkanı kısıtlı olup da bu işlere yeni başlayanlara yardımcı olmak isteyen yok mu?
Göndermesine gönderilirde 5 jilet için paketlemesiydi, kargosuydu astarı yüzünü geçer.
Forumdaki üstadlardan başka bir alış verişiniz olursa o zaman belirtirseniz yanında jilet demo gönderirler.
Ben birçok jileti bu sayede denedim.
Ama forumda eskisi kadar satılık ilanı çıkmıyor. İmpa ticaretten siparişiniz olursa polsilver zaten 5 li satılıyor. Personna için de Mustafa beyden rica ederiz. Belki 1 tane 100 lü personnayı açıp 5li -10 lu satmayı kabul eder.
Dediğim gibi sadece jilet için uğraşmaya ve kargoya değmez. Başka siparişiniz olursa onun yanında edinmeye çalışın derim.
(23/10/2014, Saat: 23:15)ooppss Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Göndermesine gönderilirde 5 jilet için paketlemesiydi, kargosuydu astarı yüzünü geçer.
Forumdaki üstadlardan başka bir alış verişiniz olursa o zaman belirtirseniz yanında jilet demo gönderirler.
Ben birçok jileti bu sayede denedim.
Ama forumda eskisi kadar satılık ilanı çıkmıyor. İmpa ticaretten siparişiniz olursa polsilver zaten 5 li satılıyor. Personna için de Mustafa beyden rica ederiz. Belki 1 tane 100 lü personnayı açıp 5li -10 lu satmayı kabul eder.
Dediğim gibi sadece jilet için uğraşmaya ve kargoya değmez. Başka siparişiniz olursa onun yanında edinmeye çalışın derim.

ben impa'dan 10 lu aldım Mustafa Bey'den. umarım jiletleri karıştırmıyorumdum.
Sizin aldığınızın personna platinium olma ihtimali yüksek. Personna blue sadece 100 lü paket halinde satılıyor bildiğim kadarıyla.
personna platinium almışım Smile cevap geç oldu kusura bakmayın.
Sadece jiletin performansına odaklanabilmek için wilkinson klasik ve arko sabun ile kullandım.
Yumuşak kesim veren konforlu bir jilet.
Rus Astra mavinin Amerikalı biraderi. Belki biraz daha keskin ve dayaniklisi. Ama ben cok bariz bir fark göremedim.
Daha etkili, yakın tıraş veren aletlerle daha iyi bir tıraş sağlayabilir.
Astra maviye 15 tl civarinda ulaşılabiliyor iken iki kati fiyatlı personna cok peşinden koşulacak bir jilet değil sanki.
Ama birkaç defa daha denedikten sonra tekrar fikirlerimi yazarım.
Personna ile bugün 3.tıraşımı 38C kullanarak oldum. Performansta azalma hissetmedim. (Genelde bir jiletle 2 tıraş olurum.)
Tıraş sonrası ciltte bıraktığı hissiyat güzel. Progress ile en güzel gidecek jiletlerden biri diye düşünüyorum. Slim ile de uyar mı merak icindeyim.
(14/01/2015, Saat: 18:23)bayercy Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Personna ile bugün 3.tıraşımı 38C kullanarak oldum. Performansta azalma hissetmedim. (Genelde bir jiletle 2 tıraş olurum.)
Tıraş sonrası ciltte bıraktığı hissiyat güzel. Progress ile en güzel gidecek jiletlerden biri diye düşünüyorum. Slim ile de uyar mı merak icindeyim.
Bana göre kalın bir jilet olduğu için jilet aralığı dar olan mild aletlerle çok iyi gitmiyor. Bu jileti progress ile beğenirken r89 ve slim ile kullanımda hiç beğenmedim.
(14/01/2015, Saat: 18:34)ooppss Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bana göre kalın bir jilet olduğu için jilet aralığı dar olan mild aletlerle çok iyi gitmiyor. Bu jileti progress ile beğenirken r89 ve slim ile kullanımda hiç beğenmedim.
Evet 38c ile harika performans verdi. Wilko ile vasattı. Bunun nedeninin kalınlıkta oldugunu hiç düşünmemiştim.
Gillette kelebek tipi aletlerde hangi jiletler iyidir üstad?
(14/01/2015, Saat: 22:33)bayercy Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Evet 38c ile harika performans verdi. Wilko ile vasattı. Bunun nedeninin kalınlıkta oldugunu hiç düşünmemiştim.
Gillette kelebek tipi aletlerde hangi jiletler iyidir üstad?
Pek gillette kullanmadığım için ve çok jilet denemediğim için bu soruya cevap vermem zor. Benim favori jiletim polsilver bir de eski üretim permasharp ın her türlü gideri var Big Grin

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Personna Platinum Chrome totan35 69 70,129 02/11/2021, Saat: 23:46
Son Yorum: taka
  Gillette Silver Blue mriza1 193 143,962 23/09/2021, Saat: 14:29
Son Yorum: Yasuo3817
  Lord Blue Sword Zayn 0 1,206 17/08/2021, Saat: 00:32
Son Yorum: Zayn
  Personna Platinum Chrome Kırmızı eggman 5 7,205 12/06/2020, Saat: 22:35
Son Yorum: smltrpn
  Gilette blue blades Legend 15 8,468 11/02/2020, Saat: 11:01
Son Yorum: mustbe