Personna Lab Blue
(02/12/2013, Saat: 19:07)tipsol Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kate a agdali bir ingilizce ile mesaj atalım fikri değişir merak etme.

Big Grin Big Grin Big Grin Üstadım çok hoşuma gitti ...
Every farewell is a new beginning.
(02/12/2013, Saat: 18:36)salih Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaşlar geçen haftadan beri personna (ingiltere) ile mailleşiyoruz. Big Grin
En son şirket yetkilisi bir bayan 250'lik lab blue paketi hediye olarak gönderirim ama paketi şirketten ups veya dhl gibi firmalarla kendin aldıracaksın diyor. Ben de ups'in müşteri hizmetlerini aradım böyle bir hizmet var mı varsa fiyat nedir diye. Onlar da sağolsunlar yaklaşık olarak 120 dolarlık fiyat çıkardılar.
Kate'e (yetkili) döndüm dedim benim için çok pahalı oluyor, karşı taraf ödemeli bi postayla gönderin dedim. Yok olmaz diyor ... Hey Allah'ım

Var mı bi fikri olan...

Sorun neydi ki hocam?
Hiç bir şey ummuyorum,
hiç bir şeyden korkmuyorum,
özgürüm..
Zorba
Ağdalı ıngilizceye son çare başvururuz hocam. Sorun şu kargo ücretini düşürme yolu yok mudur üstad :-)
dhl ya da tnt ile alırırızda uygun fiyata -şirket anlaşması ile-, o paket kesin gümrüğe takılır
'o paket kesin gümrüğe takılır' neden böyle düşündünüz üstad?

e-bay da yüzlüğü düz hesap kargoyla 20 dolara geliyor sanırım. Alan komşular daha iyi bilir. 20-25 dolar civarı kargo olursa ben gümrük riskini göze alabilirim. Tutarsa yarı fiyatına almış oluruz.
Bende alışma devresini atlattıktan sonra yüzüme en iyi oturan jiletin keskinlik/konfor açısından personna olduğunu farkettim.Benim kullandıklarım kırmızı ambalajda olanlardandı.Denemelik 1 kutu(5adet)likten kullandım.
http://www.amazon.com/gp/offer-listing/B...dition=new

Bu söz konusu mavi olanlar,kırmızıya göre daha mı iyidir?Aynı verimi alabilir miyim?

Bu arada bu sitede bilgisini,tecrübesini paylaşan tüm arkadaşlara teşekkürü bir borç bilirim.Beni kartuş jiletlerden kurtarıp gerçek traşın hazzına ulaştırdıkları için.Gerçekten daha önce traş olmuyormuşum.Blush
Big GrinBig GrinBig Grin sanyeden düştüm

ağdalı ingilizceBig Grin
Arkadaşlar yılbaşı tatili ve ilgilinin yıllık izni nedeniyle yazışmalar biraz gecikti. Ama en sonunda personna hediye olarak kendi postasıyla jileti gönderdi ancak 250'lik resimdeki single edge jiletleri göndermişler. Bi daha mail attım, jiletleri bu hafta postaya verdiler inşallah bu sefer doğrudur.

Benim merak ettğim bu single edge jiletler hangi aletlerde kullanılabilir. Jiletin alt kısmında bi metal daha var. Sedef usturama girmedi. Forumda kullanabilecek olan varsa gönderebilirim.

khzl.jpg

yrq8.jpg
(16/01/2014, Saat: 13:20)salih Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaşlar yılbaşı tatili ve ilgilinin yıllık izni nedeniyle yazışmalar biraz gecikti. Ama en sonunda personna hediye olarak kendi postasıyla jileti gönderdi ancak 250'lik resimdeki single edge jiletleri göndermişler. Bi daha mail attım, jiletleri bu hafta postaya verdiler inşallah bu sefer doğrudur.

Benim merak ettğim bu single edge jiletler hangi aletlerde kullanılabilir. Jiletin alt kısmında bi metal daha var. Sedef usturama girmedi. Forumda kullanabilecek olan varsa gönderebilirim.

khzl.jpg

yrq8.jpg

Üstadım acaba feather artist cluba uyar mı? Denesek mi?
Ben sana mecburum bilemezsin
Adını mıh gibi aklımda tutuyorum
Büyüdükçe büyüyor gözlerin
Ben sana mecburum bilemezsin
İçimi seninle ısıtıyorum.
Olabilir üstad. Jiletli usturalar bölümüne baktım ama tam denk gelir mi bilemiyorum. ÖM ile adresinizi yazarsanız adi posta ile numune göndereyim. Boşuna kargo parası vermeyelim.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Personna Platinum Chrome totan35 69 70,098 02/11/2021, Saat: 23:46
Son Yorum: taka
  Gillette Silver Blue mriza1 193 143,858 23/09/2021, Saat: 14:29
Son Yorum: Yasuo3817
  Lord Blue Sword Zayn 0 1,200 17/08/2021, Saat: 00:32
Son Yorum: Zayn
  Personna Platinum Chrome Kırmızı eggman 5 7,198 12/06/2020, Saat: 22:35
Son Yorum: smltrpn
  Gilette blue blades Legend 15 8,443 11/02/2020, Saat: 11:01
Son Yorum: mustbe