İlk Deneyim
(21/09/2019, Saat: 12:19)Emirhan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Herkese selamlar , iyi haftasonları diliyorum. Blush  16 yaşındayım ve geleneksel tıraşa başlayalı 3 ay oldu. Cidden keyifliymiş bu iş dedim. İlk tıraştan sonraki günlerde tıraş olacağım günleri iple çekmeye başladım . Şimdiyse okul sabahları saat 6'da tıraş olmaya uyanıyorum.Teşekkürler Geltir . İyi ki böyle bir forum var  Smile  Cool

16 yasinda ustura helal olsun Wink

Bence de geleneksel tirasin en zevklisi USTURA, aynen devam Cool
Aklinda bulunsun, Feather jilet biraz tehlikeli ustura icin. Bulursan cok dikkatli kullan.

Ileri yillarda antikacilara veya eskicilere bak, belki kullanilmamis cok guzel celik ustura denk gelir. Wink
Dovolardan, featherlardan cok daha ucuz oluyorlar, ve cok daha guzeller. Big Grin
(23/09/2019, Saat: 03:31)CK89 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 16 yasinda ustura helal olsun Wink  

Bence de geleneksel tirasin en zevklisi USTURA, aynen devam Cool
Aklinda bulunsun, Feather jilet biraz tehlikeli ustura icin. Bulursan cok dikkatli kullan.

Ileri yillarda antikacilara veya eskicilere bak, belki kullanilmamis cok guzel celik ustura denk gelir. Wink
Dovolardan, featherlardan cok daha ucuz oluyorlar, ve cok daha guzeller. Big Grin

İlk başladığım zamanlar Feather'ın çok iyi olduğunu , çok güzel kestiğini duydum o yüzden istemiştim ama sakalı iyi kesen yüzü de iyi keser Big Grin . Eminönü'ndeki antikacılar ı bir dolaşmak lazım aslında . Teşekkürler, keyifli tıraşlar
Hoş geldiniz komşum, ne güzel bu genç yaşta geleneksel tıraşa başlamışınız. Bazen bende diyorum keşke daha erken keşfedip başlasaymışım ama nasip 26 dan sonrasıymış Smile Usturayla tıraşın keyfi bambaşkadadır değerli üstadlarımız bilir, deneme yanılma yöntemiyle tekniğin gelişecektir eminim, tavsiyem bol bol yorumları okuyup uygulamandır. Keyifli forumlar.
Keyifli tıraşlar dilerim. Tıraş aleti
(23/09/2019, Saat: 10:34)HOLLY Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hoş geldiniz komşum, ne güzel bu genç yaşta geleneksel tıraşa başlamışınız. Bazen bende diyorum keşke daha erken keşfedip başlasaymışım ama nasip 26 dan sonrasıymış Smile Usturayla tıraşın keyfi bambaşkadadır değerli üstadlarımız bilir, deneme yanılma yöntemiyle tekniğin gelişecektir eminim, tavsiyem bol bol yorumları okuyup uygulamandır. Keyifli forumlar.

Hoşbuldum komşum . Bende kendimi bu yönden şanslı hissediyorum , erken başladık bu işe . Önerileriniz için teşekkürler , keyifli tıraşlar
Hoşgeldiniz
(23/09/2019, Saat: 18:34)ugur10 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hoşgeldiniz

Hoşbuldum , teşekkürler
Keyifli tıraşlar
Hoşgeldiniz. Öyle bir başlangıç yazısı olmuş ki kardeşim heralde 10 senedir tıraş olan birisi yazıyor sandım. Sonrasında 16 yaşındayım kısmına tekrar doğrumu diye bakma gereği duydum Smile
(23/09/2019, Saat: 19:41)erfa Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hoşgeldiniz. Öyle bir başlangıç yazısı olmuş ki kardeşim heralde 10 senedir tıraş olan birisi yazıyor sandım. Sonrasında 16 yaşındayım kısmına tekrar doğrumu diye bakma gereği duydum Smile

Hoşbuldum . Big Grin
Tekrar doğrulayayım , 16 yaşındayım Smile
Yorumunuz için teşekkür ediyorum . Keyifli tıraşlar .

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Sad Enzo ustura ilk deneyim (yardım) Gkhn93 29 28,004 27/06/2015, Saat: 07:50
Son Yorum: Gkhn93

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: