Forum Spam Saldırısı
Foruma siber saldırı mı var ??
Bu aralar bizi sıkça ziyaret etmeye başladılar.
Çinliler fena bir şekilde yükleniyorlar.Umarım forum alt yapısına zarar vermezler.
Dertleri ne anlamadım.
Protesto yapalım. Çin malı tıraş aletlerini, fırçalarını yakıp video çekelim. Dolar yükseldi diye dolar yakan milletiz sonuçta. Smile
"Öç gecikir ancak asla yaşlanmaz." 4.Murad
(11/09/2019, Saat: 10:17)3RD1 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Protesto yapalım. Çin malı tıraş aletlerini, fırçalarını yakıp video çekelim. Dolar yükseldi diye dolar yakan milletiz sonuçta. Smile

(11/09/2019, Saat: 10:17)3RD1 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Protesto yapalım. Çin malı tıraş aletlerini, fırçalarını yakıp video çekelim. Dolar yükseldi diye dolar yakan milletiz sonuçta. Smile

Bir düşünmek lazım bunuSmile
98 yılında bianchi bisiklet alınmıştı bana, yıl içerisinde italya boykot edilmişti ve haberlerde motosikletini yakan birini görmüştüm bisikletimi de yakarlar korkusu ile bi süre binmek istememiştim çocuk aklımla Smile severek kullandığım tek fırçam yaqi'ye el sürdürmem Smile

Doların sahtesini yaktıklarını zannediyorum. Yaqi ninde sahtesini bulmak lazım. Smile
(11/09/2019, Saat: 12:03)mustbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 98 yılında bianchi bisiklet alınmıştı bana, yıl içerisinde italya boykot edilmişti ve haberlerde motosikletini yakan birini görmüştüm bisikletimi de yakarlar korkusu ile bi süre binmek istememiştim çocuk aklımla Smile severek kullandığım tek fırçam yaqi'ye el sürdürmem Smile

Durum bende de aynıydı komşum, hemde alındığının ilk günleriydi, evde karşısında oturur öylece izlerdim. Çocukluk ya içimde kaldı diye annem evdeki tüm halıları kaldırdı, evden çıkarmadan dilediğince sür oğlum sakın korkma evde kimse bisikletine birşey yapamaz dediğini hatırladım yazdıklarınız sonrasında
Fool me once,  shame on you. Fool me twice, shame on me..

Fırçalar neyse de tıraş aletlerini de sağlam yapıyor vicdansızlar. Rolleyes Ben de ming shi ve rimei var, ikisi de taş gibi afedersiniz.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Forum sunucu hatası mı? sfenks 38 19,547 16/11/2020, Saat: 21:33
Son Yorum: BigHillMe
  forum görünümü error... 17 22,210 03/07/2013, Saat: 17:42
Son Yorum: error...
  Forum yönetimi ile iletişim BigHillMe 0 164,532 09/03/2012, Saat: 19:11
Son Yorum: BigHillMe

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: