TABAC traş sabunu isteyenler
Kim demiş domuz fırçaya gelmez diye, gayet de güzel oluyor domuzlarla da Wink
http://tiraskeyfim.blogspot.com/  
http://saklinotalar.blogspot.com/
(10/10/2011, Saat: 21:56)Lord Sparhawk Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(10/10/2011, Saat: 21:47)muratti Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ingiltereden 9 pounda almıştım porselensiz ambalaj sadece sabun, fiyatı biraz yüksek. henüz basacak uygun kap bulmadığım için kullanmadım. bir arkadaşım ingiltereye gidecek çarşamba günü. ona söylicem vakti olursa alsın 3-4 tane. ihtiyacı olana veririm. şimdiden heveslendirmim kimseyi arkadaşın vakti sınırlı eğer olursa ben haber veririm size.

arkadaşın ingiltereye gidiyorsa kendine

vulfix sandalwood
edwin jagger sandalwood
taylors avocado
trumpers limes
truefitt&hill grafton
truefitt&hill almond

kremlerinden bütçen yettiği kadarını aldırmanı tavsiye ederim.

Lord sen ocağama incir ağacı dikmeye kararlısın
Valla ben farklı sabunlar getirteceksek, her türlüsüne varım açıkçası. Denemek istiyorum. Arko çok güzel de, biraz da farklı şeyleri denemek lazım.
Tabac sabuna bende varım. Kaç kişi olduk
Köpüğünüz bol, jiletiniz keskin olsun.
Tıraş ekipmanlarımı aşağıdaki linkten görebilirsiniz.
http://geltir.com/thread-402.html
bulabildiğim her çeşit sabunu denemek istiyorum.

+1
ben de lanolin li sabunları merak ediyorum. o yüzden oluşturulacka olna bir MWF hareketine ben de varım.
Saygılar
(10/10/2011, Saat: 21:40) Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(10/10/2011, Saat: 21:34)papazerigi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 'nun girişimleri ve öncülüğünde bir TABAC edindirme kampanyası başlattık. hedefimiz 20tl altına kargo hariç fiyatla yurda sokmak topluca. bir yer ile anlaşıp bize uygun fiyata yüksek miktarda getirmesini sağlamalıyız.
ilgilenenler veya tedarik için yardımcı olabilecekler bu başlıkta buluşsunlar
Saygılar

Bu Rosmann belki getirebilir Amerikan pazarından sonra ilk sorulabilecek yerlerden birisi..

20 tl altında kargo fiyatı da dahil olmak üzere 100 gr Tabac sabun almak için geçen de riske girerek bir yol denedim ve sabun kozmetik yasağına rağmen yurtdışından geldi. Benim için oldukça güvenilir bir site olan cheapsmells den kozmetik yasağı olmadığı dönemlerde defalarca alışveriş yapmıştım ve gönderilen ürünler 21 iş gününde elinize ulaşmazsa anında para iadesi yapan bir site olduğu için ürün gelmezse bile param iade olur mantığıyla http://www.cheapsmells.com/viewProduct.php?id=134185 linkteki sabunu siteden sipariş verdim ve gönderim şeklini de checkout yaparken Air Mail olarak seçtim. Ürün isviçre üzerinden kayıtsız olarak gelen postayla bana ulaştı. Kutunun üzerinde ürün içeriğiyle ilgili hiç bir şey yazmıyor sadece alıcı ve gönderici adresi var. Postacılar tarafından adi posta olarak nitelendirilen kayıtsız posta yöntemiyle gönderildiği ve posta üstünde içerik hakkında bir şey yazmadığı için sanırım hiç ilgilenmediler kitap filan sandılar kutudakini ve direk bana ulaştı. Siparişimi 14 eylülde verdim 30 eylülde bana ulaşmıştı. Yapmış olduğum siparişle ilgili sitenin screenshot unu da gönderiyorum. Belki bu yöntemi denemek istersiniz diye düşündüm ve paylaşmak istedim. Ürününüz gelmezse kızmaca darılmaca yok baştan söylim Smile Benim siparişte sadece tabac yoktu ama sadece tabac ve türkiyeye kargo 5.90 poun filan bu da 18 tl civarı yapar.

f0TOf.png
A shave, please, but don't cut my throat. I may want to do it later myself.
C. Stengel
Valla riski göze alarak bir tane de ben mi sipariş versem diye düşünüyorum. Son olarak Hollanda'ya giden bir arkadaşım da birşey bulamaış. Ya herru ya merru diyerek sipariş vereceğim galiba. Bakalım elime ulaşabilecek mi?
benim de aklımdaydı böyle bir deneme.teşekkürler @arrigo.
Bilenlere soralım, Tabac'ın yuvarlak sabunu ile stick olan sabunu aynı mı? Yani kokusu falan bire bir aynı sadece şekilleri mi farklı yoksa baştan sona farklı iki ürün mü? Eğer aynı ise iki tane stick, 1 tane yuvarlak parasına geliyor. 200 gr sabunu 125 gr sabun fiyatına alabiliyoruz.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  beyfendi.org TERRE tıraş sabunu hediye ediyor. sohayli 0 1,815 16/09/2021, Saat: 14:49
Son Yorum: sohayli
  Geltir Faena 2017 LE Tıraş Sabunu, Balm ve Losyon / Katılım Konusu ckeskin 134 70,722 09/06/2020, Saat: 12:08
Son Yorum: Perseus
  Yeni Tabac Deodorant Cekilisi dikdik_s 102 29,789 01/11/2019, Saat: 09:24
Son Yorum: ErkanY.
  Geltir Faena 2017 LE Tıraş Sabunu ckeskin 55 30,784 13/06/2017, Saat: 02:13
Son Yorum: crionics
  Faena Geltir LE Tıraş Sabunu ckeskin 305 197,377 09/10/2015, Saat: 19:03
Son Yorum: dikdik_s
  Lush Traş Kremi veya Diğer Lush Ürünlerini İsteyenler? ckeskin 36 36,591 22/07/2015, Saat: 11:08
Son Yorum: ckeskin

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: