Hesaplı kaliteli kolonya çeşitleri
(20/06/2012, Saat: 13:59)papazerigi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: düzce tütün kolonyası iyi midir?
nerelerde bulunur? fiyat bilgisi mevcut mu?
birçok parfümeride ve düzcede tabiki
düzce kolanyası bulunabilir netdede birçok satan yer var
servet ve serpil tütün kolanyası diye ararsanız bulabilirsiniz hocam
ikiside düzcenin iyi tütün kolanyalarından

istanbul ankara vs. içindede tariş tütün koanyası denenebilir
tariş satış noktalarından
gayet başarılı

nimet abla gışesinin arkasında birtane var tariş satış noktası
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
(20/06/2012, Saat: 13:59)papazerigi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: düzce tütün kolonyası iyi midir?
nerelerde bulunur? fiyat bilgisi mevcut mu?

servet ve serpil kolonyaları adıyla düzce kolanyaları bulunuyor hocam
civarda yada netde bakmak lazım

ayrıca yakınlarda tariş varsa tariş tütün kolanyasıda denenmeli
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
bu başlık altına yazıyorum ama inşallah yanlış yapmıyorumdur. rebul lavanta ve rebul lime'yi kullanıyorum. mandalini de denedim gerçekten hoş. ice ve yasemini bi türlü deneyemedim. merak ediyorum...

publishDocument.php?id=867
(20/06/2012, Saat: 15:54)canbaz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: bu başlık altına yazıyorum ama inşallah yanlış yapmıyorumdur. rebul lavanta ve rebul lime'yi kullanıyorum. manadalini de denedim gerçekten hoş. ice ve yasemini bi türlü deneyemedim. merak ediyorum...

publishDocument.php?id=867

Ice çok güzel hocam lavantam bittikten sonra aldım ve severek kullanıyorum öneririm.

Yasemin çok bayanımsı, onu da anneme alacağım Smile
(20/06/2012, Saat: 16:03)emiriko Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(20/06/2012, Saat: 15:54)canbaz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: bu başlık altına yazıyorum ama inşallah yanlış yapmıyorumdur. rebul lavanta ve rebul lime'yi kullanıyorum. manadalini de denedim gerçekten hoş. ice ve yasemini bi türlü deneyemedim. merak ediyorum...

Ice çok güzel hocam lavantam bittikten sonra aldım ve severek kullanıyorum öneririm.

şimdi merakım daha da arttı. hemen denemem lazım Smile

tariş ve rebul, lavantayı yabani keskin bir açılışla yorumladıkları için toplumda böyle bi alışkanlık oluşturdular. sonradan da bu kimileri için aranan bi özellik olurken, kimileri için de lavantanın itici bulunmasına neden oldu.
geçenlerde 'selin'in özel üretim iki kolonyasını deneme imkanım oldu. biri ''lavanta'', diğeri de ''portakal çiçeği'' kolonyası. bundaki lavanta mülayim bi yapıda. lavantayı seven arkadaşlar bi denesin, sevmeyenler de mutlaka denesinler.Dodgy
portakal çiçeği kolonyası da çok hoşuma gitti. elimdekiler bitsin ilk alacaklarım arasında. yenilik arayışında olanlar varsa, illaki buna da bi baksınlar Wink
Bir de kolonya masrafı çıkarmayayım başıma şimdiBig Grin
(20/06/2012, Saat: 19:50)canbaz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

tariş ve rebul, lavantayı yabani keskin bir açılışla yorumladıkları için toplumda böyle bi alışkanlık oluşturdular. sonradan da bu kimileri için aranan bi özellik olurken, kimileri için de lavantanın itici bulunmasına neden oldu.
geçenlerde 'selin'in özel üretim iki kolonyasını deneme imkanım oldu. biri ''lavanta'', diğeri de ''portakal çiçeği'' kolonyası. bundaki lavanta mülayim bi yapıda. lavantayı seven arkadaşlar bi denesin, sevmeyenler de mutlaka denesinler.Dodgy
portakal çiçeği kolonyası da çok hoşuma gitti. elimdekiler bitsin ilk alacaklarım arasında. yenilik arayışında olanlar varsa, illaki buna da bi baksınlar Wink

foruma hoş geldinizSmile
sayın canbaz bir Winetaster gibi rebul yorumuna başladınız , parfüm yorumlarınızıda beklerizSmile
(20/06/2012, Saat: 21:18)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(20/06/2012, Saat: 19:50)canbaz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

foruma hoş geldinizSmile
sayın canbaz bir Winetaster gibi rebul yorumuna başladınız , parfüm yorumlarınızıda beklerizSmile

Smile hoş bulduk. estağfurullah, sadece düşüncelerimi dile getirmeye çalıştım.
bu kolonya kültürü bi bizde var. sahip çıkalım.
Tariş Lavantayı tek geçerim. Şişesi çok hoş ve nostaljik.

b_lavanta01.jpg
Hiç bir şey ummuyorum,
hiç bir şeyden korkmuyorum,
özgürüm..
Zorba

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Bugün ne kullandım? (AS-Kolonya-Parfüm) canbaz 558 597,550 05/11/2022, Saat: 12:00
Son Yorum: cenkcenk
  Sipahiler Kolonya (SAMSUN) harveyspecter 8 7,391 04/01/2022, Saat: 11:28
Son Yorum: ekindgn
  Paşabahçe Kolonya Serisi mancho 29 69,381 12/08/2021, Saat: 11:54
Son Yorum: Lord Sparhawk
  Tıraş Sonrası Kolonya/AS + Balsam Kullanımı ynspektas 35 32,882 05/02/2021, Saat: 02:13
Son Yorum: iamcagri
  NANO ABSOLUTE TIRAŞ SONRASI KREM KOLONYA marv 5 3,201 02/10/2020, Saat: 16:36
Son Yorum: mustbe
  Kolonya kullanmak iyi mi? ynspektas 17 22,096 10/06/2020, Saat: 23:40
Son Yorum: gori06
  Kolonya ve Tıraş Sonrası Ürünlerinin Raf Ömrü mavi 20 32,507 25/08/2018, Saat: 00:48
Son Yorum: FearOfATG
  Selin Ardıç Kolonya Pino 4 5,096 01/09/2017, Saat: 18:32
Son Yorum: DeaKeN
  RedOne After Shave Traş Sonrası Krem Kolonya 400ml manilafortuna 3 8,957 17/05/2016, Saat: 23:12
Son Yorum: anlatıcı
  Hesapli Aqua Mandalina Lavanta İncir Kolonyaları BigHillMe 0 11,238 03/10/2014, Saat: 01:38
Son Yorum: BigHillMe

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: