Çok agresif DE tavsiyesi
Yaqi Beast komşum. R41 halt etmiş yanında.
Merkur Futur'un son ayarı o kadar agresif ki jileti direk yüzünüzde hissediyorsunuz Smile
(17/01/2021, Saat: 16:54)Yilmazde Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yaqi agamemnon goruslerizi bekliyoruz komşu, bende agamemnon ile RR german 37 arasında kaldım , çok agresif olduğu için cesaret edemedim german 37 aldım ama hala aklım agamemnon da kaldı Smile

Komşum alet çok iyi. Ben aşırı memnun kaldım. Hem çok şık, ağrlığı ve elde duruşu çok iyi. Hem kıbforlu hem güvenli hem de yakın bir traş keyfi yaşadım. Sakalların sesi çok güzel geliyor kulağa

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Sayın üstatlar,
Dalgalanma demişsiniz de ben de açılır kapanır makinelerle başladığım için bir takım tecrübeler edindim. Aklıma geldi geçen gün bunu izlediğim, size de öneririm bir vakitte gözden geçirmenizi hiç böyle bir traş görmemişsinizdir.

Siz de lütfen dikkat edin, bu abimiz gibi Merkur Futur'u 18 ayarında kullanacağım diye bu hallere düşmeyelim, başlığı sıkı ayarda tutalım.
@"mtcn77" komşum, videodaki abimiz olayı fazlasıyla abartmış Smile
Futur zaten agresif bir alet kaldı ki bir de üstüne son ayarın bile üstüne çıkmış...
Büyük cesaret, ben yapamazdım yapmam da Smile
(24/01/2021, Saat: 14:27)mtcn77 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sayın üstatlar,
Dalgalanma demişsiniz de ben de açılır kapanır makinelerle başladığım için bir takım tecrübeler edindim. Aklıma geldi geçen gün bunu izlediğim, size de öneririm bir vakitte gözden geçirmenizi hiç böyle bir traş görmemişsinizdir.

Siz de lütfen dikkat edin, bu abimiz gibi Merkur Futur'u 18 ayarında kullanacağım diye bu hallere düşmeyelim, başlığı sıkı ayarda tutalım.
Offf offf off!!! Yahu bu nedir böyle?!

SM-A505F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(24/01/2021, Saat: 14:55)MERCAN.04 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Offf offf off!!! Yahu bu nedir böyle?!

İlgi çekeceğim diye maymun olmuş resmen. Bu aralar youtube'da favori bu. Aykırı işler yapıp ya da sadece aykırı başlıklar açarak ilgi çekip izleyici kazanmak. "Merhaba arkadaşlar bugün belediye başkanının odasında çatapat patlatıyoruz" gibi.

Zaten de makinelerle ilgili aşırı agresiflik fetişini anlamış değilim. Güzel tıraş için çok agresif makineye, çok keskin jilete, ayı boğan gibi iri ya da yoğun fırçalara gerek yok. Ama bazıları her şeyin abartısını seviyor. Halbuki zamanla insan daha azla yetinmeyi, azdan çok çıkarmayı öğreniyor. Kimse doğru düzgün yüz hazırlığı ve sonlandırmasına önem vermiyor, herkes keskin jilet, daha agresif jilet, daha yoğun fırça yakalama derdinde. Videodaki arkadaşa da bir çelik ustura verseler de rahat etse. Daha yakın tıraşı on kat daha konforlu şekilde olup çıkardı işin içinden. Smile
http://tiraskeyfim.blogspot.com/  
http://saklinotalar.blogspot.com/
(25/01/2021, Saat: 10:28)Lord Sparhawk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İlgi çekeceğim diye maymun olmuş resmen. Bu aralar youtube'da favori bu. Aykırı işler yapıp ya da sadece aykırı başlıklar açarak ilgi çekip izleyici kazanmak. "Merhaba arkadaşlar bugün belediye başkanının odasında çatapat patlatıyoruz" gibi.

Zaten de makinelerle ilgili aşırı agresiflik fetişini anlamış değilim. Güzel tıraş için çok agresif makineye, çok keskin jilete, ayı boğan gibi iri ya da yoğun fırçalara gerek yok. Ama bazıları her şeyin abartısını seviyor. Halbuki zamanla insan daha azla yetinmeyi, azdan çok çıkarmayı öğreniyor. Kimse doğru düzgün yüz hazırlığı ve sonlandırmasına önem vermiyor, herkes keskin jilet, daha agresif jilet, daha yoğun fırça yakalama derdinde. Videodaki arkadaşa da bir çelik ustura verseler de rahat etse. Daha yakın tıraşı on kat daha konforlu şekilde olup çıkardı işin içinden. Smile

Forum logosunun yanına asılacak cümleler üstad Smile tebrik ederim
Çok haklısın Lordum Yıkıldım ya

Büyük bir saçmalık bir insanın ilgi çekeceğim diye veya birşeyler kanıtlamak için kendisini kesmesi ne garip ve yersiz. Çok tuhaf bi de hala bir şey yok gibi konuşmaya devam ediyor.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  rex envoy jilet tavsiyesi atlantis 1 1,443 23/12/2022, Saat: 03:29
Son Yorum: acz34
  Mühle R89 Grande Tıraş aletine uygun Jilet Tavsiyesi 4bigpower 12 5,449 02/12/2021, Saat: 19:29
Son Yorum: 4bigpower
  Haftada 2-3 kez tıraş olanlar için alet tavsiyesi sudüşleri 24 9,565 09/05/2020, Saat: 19:24
Son Yorum: sudüşleri
  Merkur progress ayar tavsiyesi Fatih 20 14,344 14/08/2019, Saat: 17:18
Son Yorum: dikdik_s
  Orta Agresif Tıraş Aleti Tavsiyesi cirzini62 45 30,043 10/04/2019, Saat: 22:44
Son Yorum: harveyspecter
  İNCELEME: Bronz Yintal - Agresif Çinli izbe 32 18,300 26/04/2018, Saat: 01:08
Son Yorum: sfenks
  Mild Makine Tavsiyesi İstiyorum PatentZerQ 26 28,181 04/01/2016, Saat: 17:41
Son Yorum: manilafortuna
  open comb tavsiyesi istiyorum ihtilaf 37 52,007 19/11/2015, Saat: 10:02
Son Yorum: ckeskin
  Orta agresif tıraş makinesi deka 39 48,945 03/07/2013, Saat: 22:07
Son Yorum: deka
  Arkadaşlar ekipman tavsiyesi verebilir misiniz ? eternal77 11 14,615 14/06/2012, Saat: 00:08
Son Yorum: eternal77

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: