Kalan en son Dolarımı fırçaya yatırdım !
Tıraş fırçası bilindiği üzere başlı başına ayrı bir konu,forumda konuyla ilgili hemen hemen hersey yazılmış,mutlaka bundan sonra da yazılacaktır.Bu konuda ben de birkaç ufak ayrıntıyı eklemek istiyorum.

Bir erkegin hayati boyunca ihtiyac duydugu tek kozmetik aracidir tiras fircasi...ve kendisi icin cok özeldir.O fircayi gören mutlaka sizin oldugunu bilir,her ne sekilde olursa olsun bulundugu yerde fazlalik olarak görülmez,baska bir yere saklanmaz.O firca mutlaka herzaman ayni yerinde durur,aksini hic kimse aklindan bile gecirmez.Dedim ya...o sizin özel bir aracinizdir.

Ben sahsen fircanin ahsap sapli olanini hep tercih etmisimdir,son yillarda da kendi fircamin sapini kendim yapiyorum,her ne kadar torna makinam olmasada elimdeki imkanlarla matkap motorunda cevirmek mümkün oluyor.Firca sapi yaparkende en cok önem verdigim sey sap kismin alt tarafi oluyor...madem firca bas asagi durmak zorunda,o zaman sapin alt kisminin da güzel olmasi gerekir diye düsünüyorum.Asagidaki resimlerde birkac calismam gözüküyor.

Acik renk agaclar simsir agacidir,kullandigim firca ise gül agacindan yapilma (kingwoood),koyu renkli olan ise Maun Ağacından yapilma.
Herkese Selamlar
b9i00i.jpg

2wq8qy8.jpg

2yza5b7.jpg

2lsxt06.jpg

22geow.jpg

2j1wvua.jpg

2j2j6fd.jpg

Dolarim yatarken Wink

20qkup2.jpg

34tcpbp.jpg
Bir liralık Ali Bıyıklı sen nelere kadirsin !
Dostum ama böyle olmaz ki... Muazzam güzellikteler... Ya şimdi biz sana sipariş vermek istersek? Biz de dolarları sana yatırırsak?Big GrinBig Grin
Hiç bir şey ummuyorum,
hiç bir şeyden korkmuyorum,
özgürüm..
Zorba
(19/06/2012, Saat: 03:06)zorba58 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Dostum ama böyle olmaz ki... Muazzam güzellikteler... Ya şimdi biz sana sipariş vermek istersek? Biz de dolarları sana yatırırsak?Big GrinBig Grin

Cok tesekkür ederim,benimki sadece amatör bir calisma.
tek kelimeyle muhteşem ....
hocam bunu ticarete dönüştürseniz eminim yurtdışından muazzam siparişler alırsınız...
ellerınızıe , emeğınızıe sağlık.Çok güzel
Çok güzeller elinize saglık
hobi oldugu icin cok guzeller kendiniz icin ya da arkadaslariniza hediye olsun diye yaparsaniz cok zevkli ama ticaretini yaparsaniz sihri bozulur.
amatorce muzik yapanlarin aldigi zevk gibi. profesyonellesince tadi kaciyor.
Bu güzelliğe yatirdiginiz son dolariniz benjamin franklin olmali diyordum. Oysa yarim dolarmiş. Gercekten mukemmeller. Gule gule kullanın.
Elinize sağlık çok güzel olmuşlar iyi günlerde kullanın.
Herkese iltifatlarindan ötürü tesekkür ederim,bu arada Arko yu unutmadim Wink

2qb8zk0.jpg

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: