The Body Shop'un buyuk Ayıbı
Normal donemde 99 liraya satilan tiras kremi, indirim doneminde 129 liraya satiliyor. Bir daha kendilerinden alisveris yapmamak icin cok gecerli bir sebebim var artik.

kMO75D.png

NLZ8jX.png
İnternetin klasik taktiği Komşum bizim tedarikçilerimiz dışında yapmayan yoktur bu hareketi Smile ben forumda paylaşmıştım arko sabun yüzde 81 indirim ile 3 liraya satılıyordu Smile
Bunu bu ülkede neyazıkki okadar çok yapan varki , yani yerli yabancı bütün firmalar bunu yapıyor neredeyse .Ama bunu yapan taraf bizim Türklermi yoksa dünyada bu böylemi bilemiyorum . Buna ticarette kapitalizim demem namussuzluk ve haysiyetsizlik derim . Dün aldıgım bebek mamasından tut marketteki salçaya magazadaki pantolona kadar sürekli bu ve buna benzer şeyleri özellikle busene okadar çok görüyorumki . Hükümetin artık bu duruma ciddi bi el atması gerekir . Bu konuda belediyeler hatta muhtarlar ve müşterilerde bunu dile getirmeli yada bu tip ahlaksız kazanç elde eden firma dükkan internet sitesi vs vs almamalı diye düşünüyorum .
Sizler gibi ürünü takip eden zaten fiyatı biliyor. Ancak ilk defa almak isteyenlerin ilgisini çekmek için klasik bir kandırma yöntemi uygulayan şirketleri gerçekten sevmiyorum. Bilgilendirme için teşekkürler komşum.
Malesef komsular. Bu uc kurusluk oyunlara gireceklerse hic indirim yapmasinlar daha iyi. Bunlarin hepsini tuketici mahkemesine sikayet etmek lazim. Emsal bir vakada para iadesi almisti bir vatandas.

https://www.karar.com/ekonomi-haberleri/...di-1051175#

Musteri hizmetleri calisiyor olsa arayip kalaylayacaktim ama Cumartesi gunu calismiyorlarmis Big Grin
Forum kuralları geregi, baslıgın firmaya hakaret olarak algılanmaması icin kucuk bir duzeltme yapıldı bilginize.
Tişikkirlir Sipirmin.
(10/08/2019, Saat: 21:42)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Forum kuralları geregi, baslıgın firmaya hakaret olarak algılanmaması icin kucuk bir duzeltme yapıldı bilginize.

Farkettim komsum. Tesekkur ederim dikkatin icin.
En azından forumda ki bir çok kişi bu durumun farkındadır, indirimde fırçası ile 59,90 TLmi ne almıştım. Onun dışında almam zaten. Komşuların dediği gibi bir çok firma yapıyor. Uygun fiyattayken alınır zaten bunun dışında kimse almaz herhal.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Ali den 11/11 ultra ozel indirimdeki 32usd lık aldıgım urunu begenen @Straht komsum, bana da alalım deyince, normal gun fiyatının 24usd oldugunu gorunce 2mizin yasadıgı o garip bakısma anı aklıma geldi Smile
Tişikkirlir Sipirmin.
Ülkemizde sanırım daha çok yapılıyor. Avrupada bu tarz haberlere hiç rastlamadım. Avrupada indirimler gerçek anlamda oluyor. İndirim yapmadan önce fiyatı iki katına çıkarıp %50 indirim yapmıyorlar. Türkiye ve Asya ülkelerinde bu durum sık karşılaşılabilir. Ayrıca ülkemizde tüketici hakları çok iyi şekilde korunmuyor. Tüketici de zaten kendi hakkından habersiz. Denetim,  düzgün yaptırım olmayınca küçük büyük tüm işletmeler bu tarz şeyler yapıyor.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Shop & Ship (Posta Kutusu ve Kargolama Hizmeti) chevalier 13 7,930 02/03/2017, Saat: 11:52
Son Yorum: ckeskin
  Wood Religion Barber Shop, Riga / Lettonya ckeskin 8 6,962 25/08/2016, Saat: 15:12
Son Yorum: mancho
  The Portugal Online Shop deVille 2 5,077 26/10/2013, Saat: 15:11
Son Yorum: dud3zilla
  The Portugal online shop totan35 6 10,038 10/05/2012, Saat: 16:54
Son Yorum: totan35
  gentlemans-shop.com bravoecho 0 3,125 07/03/2012, Saat: 20:30
Son Yorum: bravoecho

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: