Camelot Tıraş Sabunu
nedense bizimkiler kopuklu firca kopuklu adam resmi koymaya bayiliyorlar sanki resim olmasa anlamayacagiz.
oysa dalan en sevdigim turk kremi hem krem hem ambalaj dizayni cok basarili bence.
Arkadaşlar biraz önce köpürteyim dedim fazlasıyla kolay köpürdü ve bence derby'nin tas olan sabunundan daha başarılı. Tıraş performansını da merak ediyorum ama sakalımı R41'in şerefine uzatıyorum Big Grin Geldiği güne kadar sakalımı kesmeyeceğim Smile

Ayrıca şuana kadar bir sabunun olabileceği en yumuşak halinde bir sabun. Kutusundan başını azıcık çıkarıp kutudan tutarak fırçada köpürteyim dedim kutusunun dibine yollarken tepesinden bastırayım dedim sabunun şekli kaydı hemen 1 liralık forumun paşabahçe tasını ayarladım içine koydum ve kendi ağırlığı ile bile kaba düşerken yamuldu desem yeridir. Fümeden kat ve kat yumuşak kremden sabun hale geçişin ilk basamağında duruyor belli ki sıcak havalardan bu denli etkileneceğini düşünmüyorum. Hemen yandaki derby sabun tüm ciddiyetini koruyor Big Grin Kıvamı becel yağlar gibi desem yeridir o derece sanırım günlük kullanıcının bir aylık ihtiyacını anca karşılar, berberler asla tercih etmez bu ürünü diye düşünüyorum.
işte türk sabun yaparsa böyle, cebi de üzmüyor, kolay bul, tasa basması kolay daha da ne olsun !

eğlenceli bir ürün gibi geldi bana, keyifli tıraşlar ....
bana ümüt besen, cengiz kurtoğlu hatırlattı nedense Smile

kullananların yorumları da yakında gelir sanırım ...

iki yüz ...
(18/06/2012, Saat: 22:16)ErolBöğrek Adlı Kullanıcıdan Alıntı: işte türk sabun yaparsa böyle, cebi de üzmüyor, kolay bul, tasa basması kolay daha da ne olsun !

eğlenceli bir ürün gibi geldi bana, keyifli tıraşlar ....
bana ümüt besen, cengiz kurtoğlu hatırlattı nedense Smile

kullananların yorumları da yakında gelir sanırım ...

Tabac kullanmışların yorumlarını merak ediyorum hocam özellikle onun dışında çabuk bitecek bir ürüne benziyor yumuşaklığından ötürü zira Füme'den de yumuşak
böyle olsa fenamı olurdu ?

2 dklık düzenleme

vifgr5.jpg
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
camelot olunca t harfindeki Türk kılıcı değil de bir yuvarlak masa ve üzerine uçları birbirine bakacak kılıçlar harika bir logo olurdu sanırım. mcorco' nun 2 dakikalık uğraşı bile harika. keşke buraya biryere sorsalarmış Smile
çok daha güzel hocam ayrıca camelot adı nedir başka isim mi kalmadı memleketimin insanı nasıl telaffuz etsin onu satıcı dahi karşısındakini anlayamaz bari yurdumun ürünleri türkçe olsun, öyle türkçe sevdalısı değilimdir ama geleneksel şeyleri çağrıştıran ürünlerimize türkçe isim de bulamıyorsak vay halimize. Yok yurt dışına satacaksa adamın derdi o resimle dalga geçmek için alır müşteriler Smile Neyse, McOrco hocam siz o düzenlenmiş resmi bence şirkete mail atın da belki tasarımda değişikliğe giderler Smile
(18/06/2012, Saat: 22:31)ohtararan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: camelot olunca t harfindeki Türk kılıcı değil de bir yuvarlak masa ve üzerine uçları birbirine bakacak kılıçlar harika bir logo olurdu sanırım. mcorco' nun 2 dakikalık uğraşı bile harika. keşke buraya biryere sorsalarmış Smile

tasarım yapma diyemeyiz adamlara
hobi olarak gene yap Smile
ama bu nedir ya Smile

gzd 2
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
Bunun tek açıklaması olabilir oda yılların Arko göz alışkanlığını değerlendirip müşterinin ilgisini çekme Big Grin
Şövalyeler yuvarlak masa etrafında toplandı. Arthur gayet ciddi bir biçimde dostlarım, dedi. Mesele mühim. Hepimizde sakal diz boyu, papaza döndük. Papaz alındı biraz. Ama artık bu meseleyi kökünden çözüyoruz. Sonra cebinden camelotları çıkardı masaya fırlattı. Alın bakalım birer tane. Hepsi şaşkınlıkla baktı napçaz bunu diye. Arthur onlara geltir forumdan okuduklarını anlattı. WTG XTG ATG derken meselenin özüne indiler. Sonra Lancelot bi porsuk avladı. Gıdığını Arthura verdi, kendi de karnından aldı bir tutam. Kalanı da diğer şövalyeler paylaştı. Arthur sakallarını köpürtüp çekti Excaliburu (DE89 BARLEY). Cimri Lancelot ise yumasını kullandı. Camelot yıllarca barış ve huzur içinde sineklerin kaydığı bir yer olarak anıldı.

Big GrinBig GrinBig Grin

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Jikoryen Tıraş Sabunu Alkali 1 258 20/04/2024, Saat: 17:21
Son Yorum: Märzen
  Arko Tıraş Sabunu Lord Sparhawk 925 1,062,087 08/04/2024, Saat: 23:54
Son Yorum: Alkali
  YENi YERLİ TIRAŞ SABUNU hayli's sohayli 297 97,865 05/03/2024, Saat: 09:56
Son Yorum: sohayli
  Mühle Tıraş Sabunu Casablanca 2 854 29/01/2024, Saat: 22:41
Son Yorum: Casablanca
Star haylis Artisan Yeni ADVENTUS Artisan Tıraş Sabunu sohayli 0 1,002 08/08/2023, Saat: 15:44
  Tabac Tıraş Sabunu Lord Sparhawk 605 502,309 12/05/2023, Saat: 12:37
Son Yorum: Janessery
  Yeni haylis Tıraş Sabunu için Esans Anketi sohayli 2 1,468 03/05/2023, Saat: 12:22
  Berberbey Tıraş Sabunu Berberbey 43 14,570 28/04/2023, Saat: 11:20
Son Yorum: Berberbey
  Tıraş Sabunu Nasıl Saklanmalı? Ömrü Ne Kadar? mertcanartan 13 5,473 18/04/2023, Saat: 17:43
Son Yorum: Mecanica
  Tobs Sandalwood Tıraş Sabunu palamut 75 83,878 17/04/2023, Saat: 10:19
Son Yorum: Mecanica

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: