Mühle Türkiye (Tanışma Başlığı)
Hoşgeldiniz
(20/08/2019, Saat: 19:23)mustbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Zamlar üzdü Sad

siz defolu da olsa koyun alan olur Komşum.

Sample pack uygulaması forumda oluşturma gayreti içinde olduğumuz bir husus. Sağolsun bazı komşularımız bu konuyu destekler ilanlar açıyorlar. Talep görecektir. Pahalı bir tane satmak yerine uygun beş tane satmak daha iyi bence

+1 katılıyorum,
Hoşgeldiniz, Mühle'nin böyle ilgili olması güzel
(20/08/2019, Saat: 18:52)Mühle Türkiye Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba @korgunv bey, çok özür dilerim. Bir süredir seyahatteydim, dönünce de iş yoğunluğu, buraya giremedim. İthalat hatalı ürünlerimiz var, bunları listeledik ve uygun fiyatla satışa çıkaracaktık ancak hatanın ne olduğunu sitede nasıl anlatacağız diye uzun uzun düşünüp en sonunda bu fikri rafa kaldırdık. Böyle bir uygulama olsaydı mesela hoşunuza gider miydi? Sample pack uygulamamız yok, notumu aldım. Çok selamlar

Cogu site hatali urun veya iade edilmis urunlarin (scratch-dent/returns basliklari altinda) satisini yapiyor.
Genelde kosmetik hatali urunleri satiyorlar. Hicbirinde aletlerin detayli hatalarini aciklayani gormedim. Genelde hatali urun deyip hepsini bir baslik altinda listeliyorlar.
Siz musteri memnuniyeti icin detayli aciklama yapmak istiyorsunuz, takdir edilecek bir davranis, ama cok fazla zamaninizi alir.

Ornekler:
https://www.italianbarber.com/collections/scratch-dent
https://www.connaughtshaving.com/seconds.html
https://timelessrazor.com/t/returns
@mustbe bu konu gündeme gelirse bizi de dahil edin, biz de ne yapabiliriz düşünelim.
@ugur10 Hoşbulduk!
@abdussamedy Zorunda kaldık. Yeni üyelik programımızın duyurulmasına saatler kaldı. Keyifli ve avantajlı bir program geliyor. Umarım beğenirsiniz.
@sinekaydı Hoşbulduk Smile
@CK89 Alıcı gözünden bakınca kafamızda olduramadık. Kendimiz detaycıyız ama yeri geliyor bizden daha detaycı bir kitleyle karşı karşıya kalıyoruz. Hatanın ne olduğunun detaylı fotoğraflanması, iyi not alınması, müşteriye bunun doğru aktarılması önemli diye düşündük. (şimdi linklere bakınca gereksiz detaylara takıldığımızı düşünmedim değil Big Grin) Aslına bakarsanız, hatalı ürünleri elinize alsanız hatayı bulmak için biraz uğraşırsınız ama ilerisini de düşünerek istediğimiz sonuca varamadık ve durduk. İade edilen ürünleri satış mağazalarımızda teşhir ürünü olarak kullanıyoruz ya da ekip kendi içinde kullanıyor isterseSmile Bu linkleri detaylı inceleyeyim, benzer formatta bir çalışmayı tekrar gündemimize alacağım.
Halen var mı bilmiyorum ama bir zamanlar teknosa, mediamarkt gibi teknoloji mağazalarının web sitelerinde hafif kusurlu ama kullanmaya engel teşkil etmeyen ürünler satılıyordu. Hatta iphone bile oluyordu. Kusur derken de, kutusu ezik cihaz, kenarı çizik mp3 çalar gibi şeyler. Açıklama kısmında da kısa detaylar oluyordu. Fiyatları da uygun olduğu için alıcısı da vardı. Siz de bu şekilde bir girişim yapabilirsiniz projeyi rafa kaldırmak yerine.

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
So far so good..
@ahbap yeniden gündemime aldım. Haber vereceğim.
Ayrıca bazı mağazaların da outlet ortamlarında, mesela Samsun'daki bir US Polo outlet mağazasında kusurlu ürünler oluyor. Kusurlu derken de aynen sizin de ifade ettiğiniz gibi aslında arayıp da bulunamayacak kusurlar. Ürünlerin etiketine ek olarak, örneğin, düğmesi kopuk veya yine örneğin pantolonun yan cep kısmında dikiş hatası var gibi notlar yazıyorlar. Alanlar da buna göre alıyor. Ben mesela bir pantolonu o mağazadan almıştım ve 2 senedir giyiyorum, hiçbir sorun da yaşamadım. Bir şey de belli olmuyor.

So far so good..
(20/08/2019, Saat: 20:41)Mühle Türkiye Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @ahbap yeniden gündemime aldım. Haber vereceğim.
Tamamdır, görüşmek üzere Smile

So far so good..

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Selam (Tanışma) Shavettin 8 2,499 02/03/2023, Saat: 08:20
Son Yorum: Shavettin
  Tanışma Mavisakal88 5 2,425 24/12/2022, Saat: 05:25
Son Yorum: iozbay
  "onomasticon" Tanışma Başlığı onomasticon 15 6,016 03/05/2021, Saat: 19:03
Son Yorum: drog
  Tanışma - Merhaba drog 28 8,476 01/05/2021, Saat: 15:11