Rocnel Asylum Rx
Geçmiş olsun umarım gerçekten düşmüş olsun da adrese ulaşsın kutu
Üzücü bir durum, çok geçmiş olsun @rocnel Murat bey. UPS Türkiye ofisi üzerinden şikayetinizi iletiniz mi?
Öncelikle çok geçmiş olsun. Belki ilerleyen günlerde tespit ederler inşallah.
As long as you have drinking days than hungover days, you're fine ...
Geçmiş olsun, umarım bulunur yakında
So far so good..
Sağolun arkadaşlar çok teşekkür ederim iyi dilekleriniz için. Daha önce böyle bir şey ne başıma geldi ne duydum. Sadece Amerika'ya uçakla giderken bavula cep telefonu ya da değerli eşya koymayın diye uyarıyorlardı onu biliyorum. Bulunacağını zannetmiyorum, çok ilgili değiller, parasını verelim deyip geçiştiriyorlar. Üretim ile uğraşanlar bilirler prototipin genelde parasal değeri olmaz, maddi bir fiyat biçemezsiniz, yapacağınız toplam işin içinde hesaplamak istemeyeceğiniz bir maliyettir.

(29/07/2019, Saat: 16:14)batmanforever Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Üzücü bir durum, çok geçmiş olsun @rocnel Murat bey. UPS Türkiye ofisi üzerinden şikayetinizi iletiniz mi?

Dosya açıldı, teslim alan arkadaş fotoğraf çekmiş mi, zaten teslim edilmiş görünüyor gibi geri dönüşleri oldu sağ olsunlar Smile

(29/07/2019, Saat: 15:16)sfenks Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tek prototip hazırlayıp kargo firmasına teslim etmek.... Ben huzursuz olurdum doğrusu.

Açıkçası ilk kez bir ürünü gönderirken içimde huzursuzluk olmuştu, içime doğan da gerçek oldu Smile Tanıdığım bir arkadaş Amerika'ya gidiyordu ona teslim edecektim ama çok alakasız bir eyalete gitti onun için bulaştırmak istememiştim.
rocnelrazor@gmail.com
www.rocnel.com

Büyük geçmiş olsun Murat Bey. Maddi kısmı da önemli ama verilen onca emek ve enerjiye üzülüyor insan.
"A Samurai always wears two swords."
Eger calinma varsa, bir aya kadar buyuk ihtimal Asylum RX diye belirir ebayde.
(29/07/2019, Saat: 18:00)CK89 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Eger calinma varsa, bir aya kadar buyuk ihtimal Asylum RX diye belirir ebayde.

Çalan kişi ne çaldığını biliyorsa tabii. Yazık olmuş.
(29/07/2019, Saat: 18:06)sfenks Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Çalan kişi ne çaldığını biliyorsa tabii. Yazık olmuş.

Dogru... Big Grin Big Grin
@rocnel
Kardesim cok uzuldum. Sen ince dusunuyorsun ups vs ile gonderiyorsun. O 8 gunde giderse, paket cevresine 3 tur koli bandı sar ver ptt ye 3te1 parasına 20 gunde tıngır mıngır giderdi. Cok gecmis olsun dostum, gercekten uzuldum.
Tişikkirlir Sipirmin.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Asylum RX - King Cobra Karşılaştırma posicor 9 7,615 23/06/2018, Saat: 18:45
Son Yorum: FatihAhmet

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: