Rocnel Asylum Rx
(21/07/2019, Saat: 23:05)mustbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bize 750 tl onlara 750 dolar olsa ya , arko sabun bile oyle Smile

Arko sabun böyle mi Smile
rocnelrazor@gmail.com
www.rocnel.com

Biz ara tedarikciyik, bende ornek makine temini icin @Akadir ustada tesekkur ederim.

Ulkemiz icin guzel haberler. Farklı marka uretimlerinin de bu sekilde Rocnel in guzel isciligiyle uretilmesi dileklerimle.
Tişikkirlir Sipirmin.
(22/07/2019, Saat: 22:16)rocnel Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arko sabun böyle mi Smile
Biri shavenation diğeri yerli site. İlk karşıma çıkanları açtım Smile bize böyle olsa sürümden kazanırsın üstadım. Elin amerikalisi Türkiye'ye gelir burdan alır gider Smilec72b97d1f76a42bb90f233fc5b8e432f.jpg018f741070f9c86fdf3d192a9ec0e183.jpg

Hayırlı işler diliyorum üstadım.
Alet çok güzel görünüyor , bahtı açık olsun .
Look Sharp - Feel Sharp - Be Sharp
@rocnel Murat üstadım uygun fiyatlı, daha kolay erişilebilir bir makine yapma düşünceniz vardı. Hayata geçme durumu nedir?
Gariban tesellisi bulabilecekmiyiz? Smile
"Öç gecikir ancak asla yaşlanmaz." 4.Murad
Arkadaşlar yaklaşık bir ay kadar prototip hazırlamak için uğraşmıştık, yanılmıyorsam 8 parça yaptık nihai sonuca ulaşmak için. Ve bitmiş durumda olan prototipi test etmesi için Amerika'daki arkadaşa UPS kargo ile gönderdik. Ancak kargo Amerika'daki aktarma işlemlerinde ÇALINDI. Yalnızca poşet teslim edilmiş. Çok ilginç bir yer hiç üstlerine de alınmıyorlar. Poşet de olsa teslim ettik diyorlar Smile

Hani askerlikte çalınma yok yer değiştirme var derler ya bunlar da aynı prensip kutumuzun poşetin içinden düştüğünü söylüyorlar Smile Bir kutu kapalı poşetin içinden nasıl düşer çok ilginç. Hadi düştü diyelim kutunun da üstünde tüm teslimat bilgileri ayrıca yazıyor.
rocnelrazor@gmail.com
www.rocnel.com

(29/07/2019, Saat: 14:53)rocnel Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaşlar yaklaşık bir ay kadar prototip hazırlamak için uğraşmıştık, yanılmıyorsam 8 parça yaptık nihai sonuca ulaşmak için. Ve bitmiş durumda olan prototipi test etmesi için Amerika'daki arkadaşa UPS kargo ile gönderdik. Ancak kargo Amerika'daki aktarma işlemlerinde ÇALINDI. Yalnızca poşet teslim edilmiş. Çok ilginç bir yer hiç üstlerine de alınmıyorlar. Poşet de olsa teslim ettik diyorlar Smile

Hani askerlikte çalınma yok yer değiştirme var derler ya bunlar da aynı prensip kutumuzun poşetin içinden düştüğünü söylüyorlar Smile Bir kutu kapalı poşetin içinden nasıl düşer çok ilginç. Hadi düştü diyelim kutunun da üstünde tüm teslimat bilgileri ayrıca yazıyor.

Geçmiş olsun, üzücü bir durum. Umarım telafisi vardır.
I'd Lather be Shaving, 'Cos Shave Must Go On!
Çok geçmiş olsun @rocnel Murat bey
Tek prototip hazırlayıp kargo firmasına teslim etmek.... Ben huzursuz olurdum doğrusu.
O kadar emek ver, üzerinde çalış paket kayıp. Bir sigortası vardır mutlaka ama insan emeklerine üzülüyor. Geçmiş olsun Murat bey, çok üzüldüm.
Edep, aklın tercümanıdır. İnsan edebi kadar akıllı, aklı kadar şerefli, şerefi kadar kıymetlidir...

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Asylum RX - King Cobra Karşılaştırma posicor 9 7,593 23/06/2018, Saat: 18:45
Son Yorum: FatihAhmet

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: