GSM Operatör tarifeleri
7gb 1000 dk 1000 sms 41 küsür ama bana 39 demişlerdi seneye martta sözleşmem bitiyor.
Geçen sene vodafone dan geçmiştim 6 gb internet 34 tl ydi martta 39 a 7 gb yapalım dediler vergiler dahil mi evet dediler tamam dedik.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
(20/07/2019, Saat: 11:29)-mali Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 7gb 1000 dk 1000 sms 41 küsür ama bana 39 demişlerdi seneye martta sözleşmem bitiyor.
Geçen sene vodafone dan geçmiştim 6 gb internet 34 tl ydi martta 39 a 7 gb yapalım dediler vergiler dahil mi evet dediler tamam dedik.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Dün bana çılgın bir tarife gözüktü yanımda uygulamasında ama tarife detaylarına bakmak için tekrar girdiğimde kayboldu :/
15 GB internet. Birçok uygulama internetten yemiyor. 80 TL'ydi sanırım. Tekrar bakmak için uygulamaya girdiğimde göremediğimden emin değilim. Sad

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi...
Ben de uzun bir süredir Telekom'dayım ama bu sene taahhüt bitince başka bir operatöre geçmeyi düşünüyorum. Telekom fiyat olarak uygun olsa da çekim kalitesinden memnun değilim son zamanlarda. Eşim de bir senedir Telekom kullanıyordu, onu Turkcell'e taşıdık. 750 dk. konuşma, 100 sms, 6gb internet 39 lira olan bir tarifeye. Muhtemelen zamanı gelince ben de buna geçeceğim.

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
So far so good..
2004 yılından buyana Vodafone abonesiyim, kontörlü ile başlayan maceramız şuan faturalı ile devam ediyor. Şuan kullandığım tarifenin 2. Dönemindeyim 5gb 1000dk 1000sms 34tl ödüyorum

Fakat yakın zamanda tarifemi değiştirmeyi düşünüyorum, Koç holding şirketlerinde çalışanlar için Vodafone un özel tarifeleri var. Her çalışan kendisi dışında 4 kişiyi bu tarifelerden faydalandırabiliyor, koç ailem üyesi kişi kendi telefonundan gerekli yere sms atıyor, gelen şifre ile tarifeye geçecek kişi gerekli telefonu arayarak geçiş işlemini tamamlıyor.

2cfw8hy.jpg
13ygt9x.jpg

Nazınızın geçtiği bir koç şirketi çalışan arkadaşınız varsa sizin için şifre almasını rica edebilirsiniz.
Edep, aklın tercümanıdır. İnsan edebi kadar akıllı, aklı kadar şerefli, şerefi kadar kıymetlidir...
Size nazımız geçer mi @Soner hocam? Big Grin

Malesef ben Koç çalışanı değilim bende bir arkadaşımdan almayı düşünüyorum, bildiğim kadarı ile 1 kişi için şifre almış 2. Ben olmayı düşünüyorum diğer kalan 2 hakkını yeni evleneceği (nişanlısı) için eşine vermeyi düşünüyordu diye biliyorum.
Edep, aklın tercümanıdır. İnsan edebi kadar akıllı, aklı kadar şerefli, şerefi kadar kıymetlidir...
Kanımca en uygun tarifeler Turk telekom da.
Kullanmış olduğum tarife bronz e 8 gb tarifesi
1000 dk
500 sms
8gb internet
2gb ek taahut interneti
1000 dk 500 sms 10 gb internet toplam 37 lira
Bu sene artık tarifeleri geçtim çekim güçleri çok zayıf
Merkezi yerdeki evimde vodofone, yine merkezi yerde sanayii de işyerinde Turkcell çekmiyor
Ve şikayetleri sallamıyorlar

Bir de yurtdışı tarifelerde çok pahalandı .

Operatörler son bir kaç yolda fiyat arttırdı Ama kalite düştü bana göre
Look Sharp - Feel Sharp - Be Sharp
(20/07/2019, Saat: 12:57)MetsGo Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu sene artık tarifeleri geçtim çekim güçleri çok zayıf
Merkezi yerdeki evimde vodofone, yine merkezi yerde sanayii de işyerinde Turkcell çekmiyor
Ve şikayetleri sallamıyorlar

Bir de yurtdışı tarifelerde çok pahalandı .

Operatörler son bir kaç yolda fiyat arttırdı Ama kalite düştü bana göre
İşyerinde Turkcell bizim de çekmiyor. Gelen birisi telefon çekmiyor mu burada deyince anlıyoruz ki Turkcell. Şehrin göbeğinde çekmemesi ilginç.

Turkcell sormadan etmeden esimin 50 liralık tarifesini kafasına gore 150 liralık tarifeye gecirince, sinirlenip Vodafone a gectim. Bildigim cok kisiye yapmıs o olayı Turkcell dikkat edin.
Su anki tarife bilgilerim, ayda 50 lira verip kalanı sabuna yatırıyorum Smile

Vodafone Redli 8 paketi
1000dk konusma
Sınırsız sabit hatlar ile konusma
Sınırsız vodafonelularla konusma
250 adet her yone sms
8Gb internet
49TL.
Tişikkirlir Sipirmin.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: