Kaliteli tshirt ve sweatshirt önerisi
@3RD1 KArtuş olayı bize ters üstadım Big Grin
Alışveriş yaptıkça Geleneksel Puanı birikiyor diyelim o zaman. Smile
"Öç gecikir ancak asla yaşlanmaz." 4.Murad
Erkek giyimde Lufian markasını öneririm
Look Sharp - Feel Sharp - Be Sharp
Tekstilde yerli uretimden almak gerekiyor, yabanci urunlere bin basar.
Ozellikle takim elbiseler, beymen, network gibi firmalar 100'de 100 yunden cok iyi fiyata cok guzel takimlar yapiyorlar.
Hugo Boss, Calvin Klein yanlarinda cok basit duruyor, ve kumaslari hic kaliteli degil.

Lufian internette cok guzel duruyor, ben uzun zamandir almamistim, ama kesin alacagim, kesimleri cok guzel, en guzeli neredeyse hersey 100'de 100 pamuk.
Avva'nın kesimleri nette çok güzel görünüyor polo yaka modeller, ama yorumlar pek iç açıcı değil, dufy de fena görünmüyor, hiç bilmiyorum. Karaca'nın modleleri de gözüme hoş geldi.
http://tiraskeyfim.blogspot.com/  
http://saklinotalar.blogspot.com/
Lordum Karacayı şiddetle tavsiye ederim , fiyat olarak o kalite o kesim renk , tarz cok cok iyi .Kesinlikle Karaca .Benim dedigim polo yakalar .
Marka cok varda, buyuk beden calısan pek yok. Bir ara adidas 3xl getiriyordu, artık ya cok sınırlı adet geliyor yada hic gelmiyor.
Buyuk beden icin Buyuksunabi ve ZegSlacsk sitelerini kullanıyorum.
Tişikkirlir Sipirmin.
Polo yakalarda lee cooper, mavi. Bisiklet yakada uzun süre dayanan bir model kalmadı gibi.
Bazı markaların kesimi hoş değil misal kısa kollu yapmış ama o kısa kolu çok uzun nerdeyse dirseğe geliyor. Benim kollarım biraz kaslı olduğundan öyle tshirtlerde fenalık geliyor sürekli yukarı çekme ihtiyacı duyuyorum, avva, karaca kesimleri iyi mesela. Bershka uzun kollu örneklerden.

İkinci sıkıntı da boy meselesi. Bazı markalar tshirtlerini fazla ince uzun yapıyor, boyu aşağıya doğru çok uuzn duruyor. Orta bedenlerde sorun olmuyor ama xl, xxl aldığınızda göğüs kısmı anca olurken bu sefer tshirt üstünüzde sünnet entarisi gibi görünüyor. Lufianlar böyle gibi göründü gözüme, renkler çok güzel ama entari gibi.

Ben genelde düz ama modern renkleri seviyorum. Yerli markalarımızda canlı renkler mevcut ama çok klasik kırmızı, yeşil mavi gibi. Modern markalardaki renkleri arıyorsunuz. Şimdi bir çiçekli falan vintage trendi var bunların da güzel versiyonları oluyor bazı markalarda.

Diğer mesele yaka meselesi, bazı markaların kalıbı, tipi çok güzel oluyor ama bir açık yaka yapmış sanırsın baraj ağzı. Arkadaş biz türk milletiyiz kıllıyız, o tshirtü giyince göğüs kılları egemenliklerini ilan edercesine fışkırıyorlar

Son olarak da marka, ufak tefek logolar tamam da jack and jones falan gibi bazı markalar bütün modellerinin üstüne kafam kadar markalarını basıyorlar. Ben bunu hiç sevmiyorum o kadar para verip bir de beleşe markanın reklamını yapmak zorunda değilim.

Dolayısıyla, kol kısımları kısa, boy kısmı fazla uzun olmayan, yakaları makul ölçülerde ve modern tasarımlı ve üstünde kocaman marka yazmayahn ürünler arıyorum. Aslında istediklerim çok görünse de gayet makul bunuı da az marka karşılıyor gibi. Gördüklerim arasından avva, karaca, lacoste, nautica, bazı lee cooper modelleri bunları sağlıyor gibi.

Dufy nasıldır arkadaşlar?, onun modelleri de baya hoş göründü.
http://tiraskeyfim.blogspot.com/  
http://saklinotalar.blogspot.com/
@Lord Sparhawk Yenileri nasıldır bilmiyorum ama yaklaşık 7 sene önce aldığım dufy gömlek hala sapasağlam duruyor, uygun fiyata bulursanız kaçırmayın

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Thumbs Down Filtre Kahve Makinesi Önerisi krub 45 19,280 21/08/2022, Saat: 13:00
Son Yorum: alpella42
  Valiz önerisi puukko 11 23,761 23/12/2021, Saat: 15:52
Son Yorum: nedimkratas23
Bug El Dezenfektanı Önerisi KRAL 8 3,586 29/12/2020, Saat: 20:12
Son Yorum: Kecelan
  Yazı için rahat, aydınlatmalı klavye önerisi Lord Sparhawk 25 14,460 28/08/2020, Saat: 10:22
Son Yorum: Lord Sparhawk
  Akıllı Saat Önerisi connect 14 7,553 29/01/2020, Saat: 01:05
Son Yorum: forevermore07
  Su arko sabundaki adamin kaliteli resmi lazim Rigbie 5 3,460 19/07/2019, Saat: 16:16
Son Yorum: aliyuksel
  Çok Fonksiyonlu Lazer Yazıcı Önerisi FurkanErdem 10 7,504 26/11/2018, Saat: 16:01
Son Yorum: FurkanErdem
  Çalışma Sandalyesi Önerisi Palace 9 7,350 19/06/2018, Saat: 20:03
Son Yorum: dikdik_s
  Kaliteli Sağlam Küçük Şemsiye Tavsiyesi eggman 54 72,755 08/03/2018, Saat: 15:16
Son Yorum: raptiye
  kitap tamiri için yapıştırıcı önerisi. t.macgyver 14 18,592 25/04/2017, Saat: 13:13
Son Yorum: yokon

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: