Derby tıraş kremleri
(22/09/2020, Saat: 18:34)kaanayhan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @"gibicibicis_34"  hani koku önemli değildi senin için ?  Big Grin ucuz sentetik nane kokusu rahatsız etti değil mi ?

Önemli değildi haklısın ama bunun kokusu gerçekten kötü Smile Limonlusu daha mı iyi diyorsunuz Smile
Derby kremlerin lavanta ve normal olanın kokusu güzel.Lavanta olan üretilmiyor artık.Limonun kokusu yapay geldi bana.Normal olan daha hafif kokulu duruyor.
Derby limon kokusu limonlu cheesecake gibi geldi bana performans olarakda fiyat performans ürünü bence .
mentol olanının çok hafif bir kokusu var, normal olanda ise koku yok gibi birşey, beyaz sabun kokusu gibi. köpürme ve yoğunluk bakımından tercihim normal olanı. iyi iş görmenin kokudan önemli olduğunu düşünüyorum.
Derbinin limon ve mentol kremlerini denedim şimdiye kadar fiyat olarak çok uygunlar3-4 TL gibi ama limon krem daha güzel geldi. Mentol olanı tam bir aldatmaca hafif bir kokusu var ve hissedilmiyor bile ve içeriği tamamen kimyasal ve mentol yok. Proraso mentol krem ve sabundan sonra buna mentol denemez. Bir daha alirmiyim asla. Nivea ve proraso varken almam.
Kartallar yüksekten uçar
İlk aldigimda derby normal almıştım. Üstünde Tıraş kremi olduğu yazmıyordu. Ben de tıraş sonrası krem zannedip kullanıyordum. Çok da fena değildi plasebo etkisi mi bilmem.
SEDEF USTURA + TURUNCU ASCO Jilet
(02/05/2021, Saat: 10:30)Laylaylom Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İlk aldigimda derby normal almıştım. Üstünde Tıraş kremi olduğu yazmıyordu. Ben de tıraş sonrası krem zannedip kullanıyordum. Çok da fena değildi plasebo etkisi mi bilmem.

Smile
Köpük oluşturması ve yüklemesi kolay , kayganlık orta,koruyuculuk alt seviyelerde ,tabi fikirlerim benim cildime göre, farklı ciltlerde farkli sonuçlar çıkabilir diye düşünüyorum.Derby kremlerde bence en önemli sorun içeriği nerdeyse tamamen kimyasal bir ürün,limonlu olanın kokusu hoş gibi ama bence, maalesef fazlasıyla yapay bir kokuya sahip.
Derby kremlerin günümüzde bulunan versiyonları normal, limon ve mentollü olanları. Limon ve mentol elimde mevcut. Acelem yoksa sabun acelem varsa kremleri tercih ediyorum daha çabuk köpürdükleri için. Bana kalırsa limonlu kremi şahane. Öyle ki mentolü hiç açmadan limonlunun yarısını bitirdim. Kayganlığı, kokusu, kıvamını çok beğendim. Yaz ayları için ideal. Ancak mentollüyü bu sabah ilk kez denedim ve çöpe gidecek gibi duruyor. Kayganlığı, kıvamı, yastıklaması bunlarda sorun yok. Ancak o aradığım mentol ferahlığını vermedi. Kokusu da çok yok. Değişik bir koku hakim kremde. Son bir şans daha vereceğim yine olmazsa vedalaşacağız. Normal krem dediğim gibi elimde yok, hiç denemedim bir yorum yapamayacağım. Keyifli tıraşlar dilerim...
Şu elimde görmüş olduğunuz jileti taçsız kral Pele, Bakenbauer, Nadya Komanaççi, Biricit Bardo, İngiltere Kraliçesi Elizabet, Kaleci Mıyer, Fenerbahçeli Cemil kullandı.”
Dün itibariyle (yani 29 Aralık 2021) bir çerçicide Derby kremin lavantalı olanını buldum.
2014 üretimi ve son kullanma yılı da 2019 ..
Tarihine hiç dikkat etmeden aldığım bu kremi bu geceki tıraşımda kullandım. Bunca yılın etkisi ile olsa gerek koku bir parça azdı, ama korumayı, kıvamını başarılı buldum, kayganlık da çok iyiydi ..
Zaten normal Derby tıraş kremini gündelik tıraşımda sıkça kullanmaktayım, çok memnunum. Lavantalısı eski üretim tarihli olmasına rağmen performansından pek bir şey kaybetmemiş.
"Bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olunmaz!" [Konfüçyüs]

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Tabac Tıraş Kremi erdsde 33 16,208 09/04/2024, Saat: 16:24
Son Yorum: Märzen
  Arko Tıraş Kremleri BigHillMe 530 557,434 09/05/2023, Saat: 08:06
Son Yorum: thatwickerhat
  Proraso Tıraş Kremi Lord Sparhawk 176 200,738 24/04/2023, Saat: 04:03
Son Yorum: BAYsubjeckt
  The Merchant of Venice tıraş kremi alfa 0 1,054 25/02/2023, Saat: 20:42
Son Yorum: alfa
  L'Occitane Cade Tıraş Kremi mancho 33 37,457 20/12/2022, Saat: 23:12