Mühle kıl dökme sorunu ve yenisinin verilmesi
Komşularım bu nisan ayında aldığım ve severek kullandığım Mühle 21mm saf porsuk kılından dişbudak ağacı saplı fırçam her tıraşta 3-4 adet kıl döküyordu. Temizlik olsun dikkatli kullanım olsun ne yaptıysam kıl dökmesi kesilmedi. Bende konuyu yetkililerle bildirdim. Konuyu Almanyaya taşıdılar ve 1 hafta içinde yenisini yollamaya karar verdiler. Eskisinide bende bıraktılar. Bu ilgi, alaka ve müşteri odaklı davranışlarından dolayı kendilerine teşekkür ettim.

Türkiye distrübütörü olan şirketlerle bu tip sorunları ne kadar hızlıca çözülebildiğini birkez daha gördüm. Diğer komşularıma yol göstermesi için paylaşımda bulunmak istedim.

15cittg.jpg
Mühle candır. Müşteri politikaları gerçekten takdire şayan.
Kesinlikle, satış öncesi sonrası her türlü desteği alabileceğiniz çok iyi bir firma, çalışanların nezaketi de ayrıca memnuniyet verici.
Böyle bir marka daha yok sanırım Türkiye'de satışı olan..

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi...
bendeki nom fırçada da kıl dökme sorunu var fakat iade etmeyi düşünmüyorum, tıraşa pek bir etkisi yok,
Müşteri memnuniyeti açısından özverili bir kuruluş.
takdire şayan gerçekten
see you in another life brotha !
Aynı müşteri memnuniyetini Razorus ta gördüm. Bu da ikinci firma oldu. Sorunlara yaklaşımı çok iyi. Bu şekilde ömür boyu müşteri oluyorsun. Müşteri deneyiminde fark yaratıyor.

Bu arada muhle nin şirket iletişim bilgileri ankara da görünüyor. Acaba dükkan gibi bir yeri var mı? Sadece ofis mi? Gidip ürünleri topluca görmek hoş olurdu. ( Fyi Ankara tayfa)
(14/07/2019, Saat: 15:04)Dragon Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Aynı müşteri memnuniyetini Razorus ta gördüm. Bu da ikinci firma oldu. Sorunlara yaklaşımı çok iyi. Bu şekilde ömür boyu müşteri oluyorsun. Müşteri deneyiminde fark yaratıyor.

Bu arada muhle nin şirket iletişim bilgileri ankara da görünüyor. Acaba dükkan gibi bir yeri var mı? Sadece ofis mi? Gidip ürünleri topluca görmek hoş olurdu. ( Fyi Ankara tayfa)

Sanırım bir dükkan yok.
see you in another life brotha !
(13/07/2019, Saat: 12:54)abdussamedy Adlı Kullanıcıdan Alıntı: bendeki nom fırçada da kıl dökme sorunu var fakat iade etmeyi düşünmüyorum, tıraşa pek bir etkisi yok,

Komşum köpürtürken yüzümden kıl toparlamak beni sinir ettiği için başvurdum ondada iade ettirmediler yenisini yolladılar. Bakalım bunla anlaşacağız inşallah Wink

(14/07/2019, Saat: 15:04)Dragon Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Aynı müşteri memnuniyetini Razorus ta gördüm. Bu da ikinci firma oldu. Sorunlara yaklaşımı çok iyi. Bu şekilde ömür boyu müşteri oluyorsun. Müşteri deneyiminde fark yaratıyor.

(14/07/2019, Saat: 15:10)JohnLocke Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sanırım bir dükkan yok.

Ankarada ofis üzerinden internet alışveriş hizmeti veriyorlar diye biliyorum komşum.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  tipsoft bitmeyen kıl dökme sorunu baran32 51 31,914 30/04/2019, Saat: 10:29
Son Yorum: Ricochet
  Mühle nom Porsuk Kılı Tıraş Fırçası pundoe 4 1,395 19/05/2018, Saat: 00:42
Son Yorum: dikdik_s
  omega pure badger kıl dökme sorunu marek 11 4,017 23/02/2017, Saat: 10:26
Son Yorum: marek
  Mühle fırçalar emrah 9 8,738 18/10/2013, Saat: 01:58
Son Yorum: emrah
  Muhle M89 SirAdams 20 14,931 03/04/2013, Saat: 17:56
Son Yorum: SirAdams