Öğrencilerin Geleneksel Tıraş Hevesi
Merhaba Esat bey kardeşim. Tatilde herhangi bir işte çalışmıyorsan, veya ailenden yana maddi desteğin çok fazla değil ise tıraşla ilgili daha fazla neler var diye çok merak etmeyip elindeki malzemelerinden keyif almaya bak. Forumun tıraş dışı bölümünü oku iyi gelecektir. Yaşın genç, iş güç sahibi olunca denersin zaten ne var ne yoksa...
Bence şanslısınız çünkü genç yaşta doğru dürüst tıraş olmayı öğrenmişsiniz. Önünüzde tıraş zevkiyle gececek şahane bir ömür var, pahalı aletler her zaman bulunur, önemli olan bilgiyi biriktirmek...
(05/07/2019, Saat: 02:00)Samet Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba Esat bey kardeşim. Tatilde herhangi bir işte çalışmıyorsan, veya ailenden yana maddi desteğin çok fazla değil ise tıraşla ilgili daha fazla neler var diye çok merak etmeyip elindeki malzemelerinden keyif almaya bak. Forumun tıraş dışı bölümünü oku iyi gelecektir. Yaşın genç, iş güç sahibi olunca denersin zaten ne var ne yoksa...

Hocam maddi olarak kendi ihtiyaçlarımın çoğunu karşılayabiliyorum. Fakat tıraşa harcayacak kadar maalesef ekstra takılamıyorum. Bu sebeple ben de mecburen sabredeceğim.
Tıraş bağımlısı bir genç
(05/07/2019, Saat: 13:31)cerdinc Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bence şanslısınız çünkü genç yaşta doğru dürüst tıraş olmayı öğrenmişsiniz. Önünüzde tıraş zevkiyle gececek şahane bir ömür var, pahalı aletler her zaman bulunur, önemli olan bilgiyi biriktirmek...

Tıraş olmak en sevdiğim aktivite iken bu yolla çok daha keyifli oluyor.
Tıraş bağımlısı bir genç
Başlık ve içerik alakası hürriyet.com.tr tarzı olmuş sanki Smile

Mesele öğrencilik özelinde değilde , genel olarak hobi edinince almak dürtüsü rahatsız edici zararlı bir hale dönüşüyor , işin içine bütçede girince daha fena .
Ayrı bir başlıkta uzun uzun konuşulabilinir bu.
Samet komşumuzun önerisini dikkate alın ayrıca öyle uçurumlarda Yok 10 tl ilk krem ile 100 tl ilk arasında emin olun . Mevzu temiz bir cilt keyifli bir köpük erkeksi bir ritüel işte
Look Sharp - Feel Sharp - Be Sharp
Anladım hocam şimdilik fazla açılöayı düşünmüyorum. Yerli ürünlerle biraz çeşitlilik olaun yeter.
Tıraş bağımlısı bir genç
(03/07/2019, Saat: 18:35)esatakgul Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhabalar. Yaklaşık 4 aydır geleneksel tıraş bağımlısı oldum.17 yaşında olmama rağmen hemen her gün tıraş oluyorum. Arko Tıraş Sabununun yanında Başak tıraş fırçası ile köpük uyguluyorum. Jilet konusunda henüz deneme aşamasındayım. Fakat makine ile ilgili Rimei kullanıyorum. Ama hemen her gün internette araştırma yapıyorum. Çeşit farklılığı oluşturmak istiyorum fakat maddi açıdan bir öğrenci için zor oluyor. Bu geleneksel tıraş tam anlamıyla bağımlılık.

Bir tek bende mi oluyor bilmiyorum ama kullandığım malzemeleri özenle saklıyorum. Bakalım bu işin sonu nereye gidecek Smile
Öncelikle hoşgeldin komşum ben de senin gibi yeniyim 8 aydır geleneksel tıraş usulü ile tıraş oluyorum yaş olarak da yakınız 1 yaş büyüğüm sadece Smile Jilet konusunda henüz deneme asamasindayim demissiniz benim size önerebileceğim ASTRA YEŞİL kesinlikle cok iyi bir jilet ayrıca ustura denemek isterseniz de biraz daha kör jiletlerle başlayabilirsiniz örn rapira,shark,sputnik vb.

SM-J700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(09/07/2019, Saat: 19:49)1cebecioglu Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Öncelikle hoşgeldin komşum ben de senin gibi yeniyim 8 aydır geleneksel tıraş usulü ile tıraş oluyorum yaş olarak da yakınız 1 yaş büyüğüm sadece Smile Jilet konusunda henüz deneme asamasindayim demissiniz benim size önerebileceğim ASTRA YEŞİL kesinlikle cok iyi bir jilet ayrıca ustura denemek isterseniz de biraz daha kör jiletlerle başlayabilirsiniz örn rapira,shark,sputnik vb.

Rapira ve shark ile aynı kefede bir Sputnik gördüm sanki.
Karıştırıyor olabilir misiniz?

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi...
(09/07/2019, Saat: 19:51)FearOfATG Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Rapira ve shark ile aynı kefede bir Sputnik gördüm sanki.
Karıştırıyor olabilir misiniz?

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi...
Sputnik rapira ve sharka gore tabi cok keskin ama bir gilette 7 o'clock değil

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Memnun kalmadığınız tıraş ürünleri Lord Sparhawk 352 331,740 31/01/2024, Saat: 19:19
Son Yorum: Erdi
  Tıraş Ekipmanlarımız baduruk 636 332,211 16/08/2023, Saat: 14:45
Son Yorum: yaylaoglu
  Geleneksel tıraş sakalı inceltir mi? simsek 3 2,271 09/08/2023, Saat: 11:35
Son Yorum: Lord Sparhawk
  tıraş fırçası ve makinesi önerisi f02561 0 884 23/07/2023, Saat: 22:53
Son Yorum: f02561
Star Geleneksel Tıraş Hakkında Tavsiyeleriniz Ogz4835 5 1,445 19/07/2023, Saat: 19:07
Son Yorum: Ogz4835
  Tıraş esnası, sonrası Tıraşsever 4 1,218 11/06/2023, Saat: 18:21
Son Yorum: exselans
  Tıraş sonrası batık ve sivilce çıkması. Umut islam 10 1,998 08/06/2023, Saat: 01:54
Son Yorum: layken
  Günluk Tıraş İçin Tavsiye Tıraş Aleti alihsan1969 7 3,212 08/05/2023, Saat: 01:03
Son Yorum: layken
  Geleneksel tıraş Tıraşsever 7 1,488 25/04/2023, Saat: 17:53
Son Yorum: Ömer t. Katı
  Tıraş sonrası morarıklık ve türevi sorunlarına çözüm önerileri toprak1 5 2,419 03/03/2023, Saat: 01:24
Son Yorum: 3.Perde

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: